Įkraunama...
Įkraunama...

baime

QUOTE(JurgaS @ 2009 01 04, 18:01)
Tai pabandykite pagauti į kokį nos stiklainį ir išmesti arba susidraugauti su vaiduokliu Kasparu  biggrin.gif , nes neigimas ir įrodinėjimas jam tikrai nepadės. Pati elkitės drąsei ir įtikinamai kai gaudysite vaiduoklį.


na ideja su pagavimu vaiduoklio tikrai man pasirode idomi. Nezinau, jis jau didelis ar tiks jam toks vaikiskas zaidimas. Juk to vaiduoklio jis ir nera mates pas save kambaryje, o bijo vien tikimybes, kad jis gali pasirodyti... Del susidraugavimo manau be sansu, tik padidins tai baime.Siandien tik pradejus kalba jis iskart verkia ir sako nemokantis pasakyti, ko is tikruju bijo. Galvoju ji perkelti bent laikinai miegoti i musu kambari. Beje - nuo kudikystes vienas kambaryje jis miega gal pirma karta gyvenime (jau puse metu gyvename naujame bute, kur jis turi savo kambari ir tuo sake dziaugiasi) bet naktimis likti ten vienam jam labai baisu....
Atsakyti
Musu mergina MAMYCIUKE doh.gif KA DARYT? KAIP SPREST SIA PROBLEMA? Mergaitei tuoj bus metai. Nebuna su teciu, mociute. Zliumbia jei svetimas zmogus ja pakalbina.
Musu didysis nuo pat gimimo bendraujantis su visais ir dabar kai prisikabins prie svetimo tai net nepatogu. O del mazosios zinoma cia mes tevai kalti, kadangi taip susikloste aplinkybes, kad iki dabar ji daugiausia mate tik mane, o ir sveciu pas mus mazai apsilankydavo. Dabar su teciu norim taisyti padeti, bet nezinom kaip? Kazkaip ir straipsniu sia tema nerandu. Tik tai kad cia toks amzius ir kad vaikai siam amziui pradeda skirt svetimus. Bet as vistiem manau, kad mes tevai turim jei kaip nors padeti, nes kuo tuoliau tuos bus dar sunkiau vaikui unsure.gif



Labai laukiu patarimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(samsam @ 2009 04 17, 23:33)
Musu mergina MAMYCIUKE doh.gif  KA DARYT? KAIP SPREST SIA PROBLEMA? Mergaitei tuoj bus metai. Nebuna su teciu, mociute. Zliumbia jei svetimas zmogus ja pakalbina.
Musu didysis nuo pat gimimo bendraujantis su visais ir dabar kai prisikabins prie svetimo tai net nepatogu. O del mazosios zinoma cia mes tevai kalti, kadangi taip susikloste aplinkybes, kad iki dabar ji daugiausia mate tik mane, o ir sveciu pas mus mazai apsilankydavo. Dabar su teciu norim taisyti padeti, bet nezinom kaip? Kazkaip ir straipsniu sia tema nerandu. Tik tai kad cia toks amzius ir kad vaikai siam amziui pradeda skirt svetimus. Bet as vistiem manau, kad mes tevai turim jei kaip nors padeti, nes kuo tuoliau tuos bus dar sunkiau vaikui unsure.gif
Labai laukiu patarimu ax.gif

as manau, kad viskas su laiku praeis. Normalu, kad 1 metuku vaikas labiausiai prisirises prie mamos. Leiskite ir teciui palaikyti mergyte, bet pati bukite salia, laikykite tarsi abu, dviese - mes taip darome, kai mazoji nenori nuo mano ranku i tecio, pazaidziame supynes dviese smile.gif jeigu turi megstamu zaisliuku, tegu tetis kartu su ja jais zaidzia arba padavineja. teks prisivilioti, kad vaikas jaustusi saugus ir su teciu. Manau saugumas priklauso nuo to, kiek laiko vaikutis buna su tuo zmogum.
Atsakyti

Aciu labai, kad atraset smile.gif Su supynem reiks butinai pabandyt biggrin.gif

O del to, kad su laiku viskas pasikeis tai to ir bijau....., kad nepasikeist gali. Na kiek pazystu vaiku mamyciuku tai jie ir liko mamyciukais nors jiems jau dabar 3-5 metai. Siaubas kazkoks be mamos niekur. Su teciais net nebuna. Jei svetimas pakalbina mamos klyne slepiasi. O mamai koks vargas verysad.gif O kaip jiems bus sunku darzelyje verysad.gif
Karta toki vaizdeli maciau: mama nori nueiti i soliarium, o mergaite na kokiu triju metu tuo tarpu palauks priimamajam su teciu. Bet ka jus manot..... Mergaite klykia nenori paleisti mamos. Po ilgu pokabiu, ikalbinejimu, pasitampymu ir pasiklykavimu visi trys nuejo i soliariumo kabina doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(samsam @ 2009 04 18, 10:22)
Aciu labai, kad atraset smile.gif  Su supynem reiks butinai pabandyt biggrin.gif

O del to, kad su laiku viskas pasikeis tai to ir bijau....., kad nepasikeist gali. Na kiek pazystu vaiku mamyciuku tai jie ir liko mamyciukais nors jiems jau dabar 3-5 metai. Siaubas kazkoks be mamos niekur. Su teciais net nebuna. Jei svetimas pakalbina mamos klyne slepiasi. O mamai koks vargas verysad.gif O kaip jiems bus sunku darzelyje verysad.gif
Karta toki vaizdeli maciau: mama nori nueiti i soliarium, o mergaite na kokiu triju metu tuo tarpu palauks priimamajam su teciu. Bet ka jus manot..... Mergaite klykia nenori paleisti mamos. Po ilgu pokabiu, ikalbinejimu, pasitampymu ir pasiklykavimu visi trys nuejo i soliariumo kabina doh.gif  doh.gif  doh.gif

labas,noreciau pasisakyti....turiu ta pace problema....mano sunui jau 3,8men. o dar bijo bendrauti su svetimais,nenori pasilikti su kitais,tik mama,mama....dabar pradejom vaikscioti pas psichologus....atrodo lyg ir geriau....nereguoti i tai irgi negerai....zinoma,versti per prievarta irgi negalima.....bet reike stengtis kuo dazniau su vaiku iseiti i svecius,kuo daugiau bendrauti su kitais zmonemis,kad vaikas tai matytu ir suprastu,kad tai netgi malonu....ir kuo dazniau palikti vaika su teciu vienus,ir kai jie zaidze ar bendrauja,pacei nesikysti.....viskas pasikeis i geraja puse... thumbup.gif
Atsakyti
Labai prašau patarti, ką man daryti:aš labai bijau kalbėti.Nors ne, nebijau, aš bijau, kad ką nors pasakius ar padarius iš manęs pradės šaipytis.Tik nesakykit, kad nekreipk dėmesio, nes nemanau, kad tai įmanoma Buvo taip, kad atėjau sėstis į suolą, o mano vietoje jau sėdėjo(neilgam, perktraukai) klasiokas, aš sakau:jau gali eiti, o jis sako:tai tu pastovėk, kaip Agnė visą pamoką(klasiokė), nors ne geriau eisiu, nes apsiverksi dar(šeip niekad klasėje nesu verkus).Buvo gėda prieš drauges ir dabar vis prikaišioja prie visų.Jau nebežinau ką daryt, nes kai nekalbu šaiposi, kad nemoku kalbet. cray.gif
Atsakyti
As irgi turiu tamsos baime blush2.gif Bet ja turiu nuo vaikystes, namai buvo su labai dideliais langais ir kai nakti eidavau i tuoleta galvodavau, kad per langa mane kas nors stebi, nuo to ir atsirado ta baime. O siaip manau, kad su baimem negimstama, o jas issiugdom g.gif
Atsakyti
mano dukrai 14,bet ji bijo viena miegoti,miega su broliu vienam kambaryje,o jei jo nera eina prie mociutes,bet i savo kambari neina.ir jeigu lauke jau pradeda temti jos nebeissiusi i ji,net i sokius neina,nes bijo grizti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Amadinka @ 2009 08 17, 07:30)
mano dukrai 14,bet ji bijo viena miegoti,miega su broliu vienam kambaryje,o jei jo nera eina prie mociutes,bet i savo kambari neina.ir jeigu lauke jau pradeda temti jos nebeissiusi i ji,net i sokius neina,nes bijo grizti blink.gif


Man ši baimė išeiti į lauką sutemus atrodo visiškai normali. Naktį tokio amžiaus merginai pavojinga vaikščioti vienai. Juk tai natūralu ji bijo kad ją kas nors gali užpulti ar pan.
Atsakyti
sveikos mamos. turiu didelia problema. nuo rugpjucio antros savaites pradejom su mazyle lankytis darzeli kad apsiprastu,pirma savaite ejau kartu su ja , bendravom su lopselinukais viskas buvo gerai,po to palikau valandai,ji neverke nieko, kita diena vel palikau ir reagavo gerai, bet va nuo pirmadienio einam i darzeli nuo ryto iki pietu ,miegot nepalieku, kai palieku ji baisiausiai klykia ir rekia, kai atenu pasimt truputi verkia ir sako einam greiciau namo, o siandien kai nuejau paimti ji klykdama pribego prie duru ir dauze i duris kad tik atidaryciau greiciau, ir nakti atsikelia verkdama ir sako mamyte nepalik,saukia mane ir teveli. verysad.gif verysad.gif

labai prasau patarkit ka daryti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(astukas @ 2007 12 03, 13:54)
O mano mazius bijo vaiku doh.gif Ypac tu kurie yra aktyvesni. Su vyresniais vaikais viskas gerai bet su benraamziais schmoll.gif Pradejo lankyt lopseli (palieku iki pietu tik 3 val.) tai aukletoja sako kad dazniausiai prabuna isikibes i ranka. Kartais zaidzia su ramesniais vaikas bet vistiek juaciasi saugesnis kai salia buna suauges zmogus. Jauciu kad jam su nervais negerai nes pradejo kramtyt lupas unsure.gif Padarau pertrauka nuo lopselio ir vel pamazu keliaujam. Kazin kaip reiketu teisingai elgtis? Nejaugi tam turi itakos tai kad gyvena tarp suaugusiu g.gif Bet budamas mazesnis jis vaiku nebijojo. Ir nemanau kad tai lopselio itaka nes ir nelankes jo jis jau nelabai noredavo aktyviu vaiku.
verysad.gif

gal kas galit atsakyti i sita posta? Man irgi tai aktualu nes vaikas bijo, neprisileidzia bendraamziu, o su vyresniais zaidzia, laksto ir mamos net nereikia. Mamyciukas jis nera - pabuna ir su teciu kai reikia, ir su seneliais ar kriksto mama. Auga tarp suaugusiu - broliu, sesiu neturi, bet karta savaitej mato vyresnes pusseseres, su jom zaidzia. Lauke jei stovi su dviraciu ar motoroleriu vaikas didesnis irgi nebijo prieiti - jam dar idomiau nueit ir paziuret ka dickis veikia. O va jei bendraamzis ar jaunesnis prieina tai tuoj pat puola man ant ranku, kad tik kuo toliau nuo to vaiko butu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fay: 31 rugpjūčio 2009 - 12:35
QUOTE(Fay @ 2009 08 31, 13:34)
gal kas galit atsakyti i sita posta? Man irgi tai aktualu nes vaikas bijo, neprisileidzia bendraamziu, o su vyresniais zaidzia, laksto ir mamos net nereikia. Mamyciukas jis nera - pabuna ir su teciu kai reikia, ir su seneliais ar kriksto mama. Auga tarp suaugusiu - broliu, sesiu neturi, bet karta savaitej mato vyresnes pusseseres, su jom zaidzia. Lauke jei stovi su dviraciu ar motoroleriu vaikas didesnis irgi nebijo prieiti - jam dar idomiau nueit ir paziuret ka dickis veikia. O va jei bendraamzis ar jaunesnis prieina tai tuoj pat puola man ant ranku, kad tik kuo toliau nuo to vaiko butu.


Ir mums tai labai aktuali problema,mums du metukai, ir bijo savo bendraamziu,kuriu nepazista,su vyresniais pazistamais vaikais zaidia labai drasiai,siaip labai judri yra...tik vos kokiam parke prieina bendraamzis vaikas,bega saukdama pas mane,....bandem dazniau eiti i zaidimo aiksteles kur vaiku jos amziaus yra,sakau gal pripras,bet kad nelabai pasijuto kad kas i gera butu,tikiuosi kad si beda isaugama,per ziema pati paaugs ir vasara jau nebus problemu kai nueisim prie vaiku zaisti
Atsakyti