Įkraunama...
Įkraunama...

Pirkti ar nepirkti ?!

Nepirkti, pati turi uzsidirbti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lavega @ 2010 10 16, 22:02)

Tokiam amžiuj pasipuošti reikia labiau, negu mamai.Taip, taip.... mama nurasom, jau sena!!! Jai kadru ieskotis juk nereikia. O argi svarbu, kad vyras kita veliau susiras, kuri save prisiziuri, ir kuriai reikia naujos sukneles. Vyrai myli tas, kurios pacios save myli (zinoma kalbu ne apie egoizma, o apie elementaru saves gerbima, kuri mes is dideles meiles savo seimai pamirstam)

Mano patarimas - po to kai tevelis, taip pasielge, gavus alga keliauti tiesiai i parduotuve ir nusipirkti taip butinus ofisinius rubelius. Jeigu tevelis sugebejo rasti pinigeliu dukros suknelei, sugebes rasti ir kai reikes saskaitas apmoket.

Atsakyti
Na, tikiu, kad tos suknelės gal ir reikia merginai (turiu dvi pamaivas, kurioms irgi nuolat reikia), bet 18 -metė,juk ne trimetė užsiožiavusi dėl lėlės parduotuvėje, turi suprasti, kad suknelės iš dangaus nekrenta ir jeigu jau reikia tos suknelės, tai reikia pataupyti, kažko atsisakyti t.y. pasistengti savo svajonę įgyvendinti, tačiau neignoruojant kitų šeimos narių, o suvokiant, kad jeigu trūksta pinigėlių, tai reikia šiek tiek daugiau laiko pataupyti ir tiek.
Bet jeigu tėtis irgi to nesupranta ir iš paskutiniųjų nuperka tą suknelę, tai nereikia stebėtis kodėl dukra taip elgiasi, kam taupyti jeigu galima iškaulyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameya @ 2010 08 24, 09:59)
Labas,

turiu sesę dvyliktokę. gyvena ji su mama ir tėčiu. šeimoj finansinė padėtis nekokia, nelabai yra laisvų pinigų, labai taupoma. mama neleidžia sau nusipirkti "ofisinių" rūbų į darbą, nors nešioja jau pavargusiais drapanėles. mamos darbe sunku - itin sumažinti atlyginimai. sesers tėvas kartais dirba naktim, akd uždirbtų pinigų.

sesė užsiprašė rugsėjo 1 dienos proga, kad mama nupirktų jai naują suknelę  g.gif mama pasakė, kad nepirks. bet dėl pirkinio dabar mamą spaudžia jau tėvas ir sesuo.
beje, sesuo namie buityje nepadeda ir telefono pastoviai negirdi- niekad neįmanoma jai prisiskambinti..

PATARKIT PRAŠAU  ar pirkt tą suknią, ar nėra ko išlaidauti kai finansinė padėtis nelepina ax.gif ?

suknele cia ne prabanga doh.gif ot jei paprasytu masinos tai suprasciau ;)aisku kad pirkti..ji jauna nori graziai atrodyt nematau cia nieko blogo:)

Papildyta:
QUOTE(DNG @ 2010 08 25, 05:39)
jau didelė, kad pati užsidirbtų. aišku, kad nepirkti.

lietuvoj darbai nesimeto o tai ka tu nuo 18 metu ant savo koju pilnai atsistojai??

Papildyta:
QUOTE(Dumza @ 2010 08 25, 21:37)
jei norejo sukneles galejo per vasara uzsidirbti.neuzsidirbo reiskia ir sukneles nebus.

nenoreciau tokios mamos kaip tu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(lavega @ 2010 10 16, 20:02)
O aš manau, kad reikia mergaitei gražią suknelę nupirkti. Nebūtinai pačią brangiausią, bet pagal galimybes. Tokiam amžiuj pasipuošti reikia labiau, negu mamai.

visiskai tau pritariu drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(ingusemac @ 2010 10 26, 14:36)
Nepirkti, pati turi uzsidirbti schmoll.gif

jusu vaikai irgi ant rubu uzsidirba?? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gelele26: 17 rugpjūčio 2012 - 16:10
na, ziurint, kokia situacija - jei tos sukneles reikia apsirengti i mokykla/universiteta/darba - nes neber kuo padoresniu rengtis, viskas susinesiojo - tada pirkti... bet jei tai tik uzgaida - tai tokio amziaus turi sugebeti susitaupyti arba is kisenpinigiu, arba uzsidirbti.
Atsakyti
QUOTE(Krococo @ 2010 08 25, 17:11)
Sakyčiau ožių pacankė prisišveitus... Mamos vietoj pasiūlyčiau jai suknelę iš Humanos - labai gražių galima rasti. Jei netinka - tai jos reikalas.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

I tema autorei: nepirkciau. Kas per reikalavimai, jeigu nera laisvu finansu? Etich mat, pajungciau teti (vyra), greita ,,imontuotu" prota.
Atsakyti
QUOTE(param @ 2010 10 13, 11:35)
Ji naudojasi namuose susidariusia situacija. Jei tėvai nesusitaria, tai ko čia nepasinaudojus, ypač jei puikiai pavyksta?

Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jei nera finansiniu galimybiu - nepirkciau,vaikai manau nuo mazens turi suvokt kas yra finansines galimybes, nes poto iseina vieni gyventi , prisiima greitu kreditu, paskolu ne pagal savo finansinus , ir neisikapsto is tu skolu...
Atsakyti


Mano patarimas - po to kai tevelis, taip pasielge, gavus alga keliauti tiesiai i parduotuve ir nusipirkti taip butinus ofisinius rubelius. Jeigu tevelis sugebejo rasti pinigeliu dukros suknelei, sugebes rasti ir kai reikes saskaitas apmoket.

Sutinku, bokalai.

Atsakyti