Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius. 2010 rugpjūtis

Idomus labai jaunu zmoniu(man atorodo,kad neklystu ax.gif ) poziuris i Paryziu smile.gif

Gaila,kad nepakilote i katedros boksta,ten pabuti daug idomiau nei pacioj katedroj mirksiukas.gif
Atsakyti
1-as buvau pries 12m.-jau tada Luvre fotkinau
2-o kas ten pakabinta po Naujaja arka?
3-man ir idomus jaunu zm. potyriai biggrin.gif
4-a draugas lietuvis? unsure.gif
Atsakyti
O koks tas mūsų/mano požiūris į Paryžių pasirodė? smile.gif

Ačiū už komplimentus. Ir atsakant į klausimus: nežinau, kas pakabinta po arka, kažkokia konstrukcija. O vyras vilnietis, tai toks truputį maišytas, bet lietuvis. smile.gif
Atsakyti
Aciu autorei, buvo smagu vel pamatyti si miesta, bet kitu zmoniu akimis, kitu kampu. 4u.gif
Prabuvau ten 10 dienu, bet pasirodo dar ne viska maciau bigsmile.gif

QUOTE(jursim @ 2010 08 25, 11:31)
super!! greiciau rugsejo 8-oji!  smile.gif

drinks_cheers.gif as irgi 8 skrendu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, cia toks klausimas, tiksliau pastebejimas apie pacia tema.
Jau yra pradeta tema Paryžius VII , ar dabar ir kiekvienam menesiui po tema atidarinesime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IceTeja @ 2010 08 28, 17:00)
Sveikos merginos, cia toks klausimas, tiksliau pastebejimas apie pacia tema.
Jau yra pradeta tema  Paryžius VII , ar dabar ir kiekvienam menesiui po tema atidarinesime  4u.gif


Na, jei yra daug ten keliaujanciu, klausianciu, ispudzius ir patarimus aprasanciu, tai gali gautis ir dvi ar net daugioau temu per menesi. mirksiukas.gif
As asmeniskai nematau nieko tame blogo. Juk geriau info daugiau, nei kai jos reik su ziburiu ieskoti. drinks_cheers.gif
Manau, tiesioginiai skrydziai temos populiarumui nemazai pasitarnauja. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 28 rugpjūčio 2010 - 16:20
Na, šita tema yra kelionės fotoreportažas, o ana - diskusija ir patarimai keliaujantiems į Paryžių. Manau, jei į aną temą būčiau sugrūdusi visas savo foto, kaip tik būtų buvę nepatogiau. O čia tam ir skirta vieta.
Atsakyti
wub.gif ir aš ten buvau.. savaitę laiko wub.gif tikiuosi,kada nors ten sugrįžti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wim @ 2010 08 27, 19:58)
O koks tas mūsų/mano požiūris į Paryžių pasirodė? smile.gif

Kitoks,jaunatviskas-siuolaikiskas mirksiukas.gif
Tiesiog Jums patiko visai kiti dalykai negu mums.As Paryziuje ieskojau romantikos,to klasikinio ,arba pavadinkim, senojo Paryziaus-is filmu apie viduramzius,apie Edita Piaf,su pada badam muzika,nerupestinga dvasia,senamiescio gatvelemis,kavinukemis,Eifelio bokstu ir t.t. biggrin.gif O Jums labiausiai patiko Defens rajonas,kuris man pasirode idomus,bet visai nejaukus,saltas,neturintis paryzietiskos dvasios.
Taip yra tur but todel,kad esate jau kitos kartos zmones, kiti dalykai patinka.Todel ir idomu skaityt thumbup.gif

QUOTE(Wim @ 2010 08 28, 17:32)
Na, šita tema yra kelionės fotoreportažas, o ana - diskusija ir patarimai keliaujantiems į Paryžių. Manau, jei į aną temą būčiau sugrūdusi visas savo foto, kaip tik būtų buvę nepatogiau. O čia tam ir skirta vieta.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nuostabi salis, nepakartojamo grozio miestas, labai gera prisiminti wub.gif
Rasa32, nesutikciau del jaunatvisko poziurio, ne visi tokie mirksiukas.gif lotuliukas.gif As irgi labai jauna, bet mane taip pat traukia senasis Paryzius.. Vat nuotraukose butent ir pasigedau Monmartro aikstes, tikorojo Eliziejaus lauku grozio, naktinio Paryziaus su eifeliu wub.gif Jau nesneku apie Senos grozi wub.gif wub.gif wub.gif O tie naujieji rajonai (pamenu pries daug daug metu kai as buvau, mes tik pravaziavom pro sali, nebuvo laiko ten kelti kojos), man irgi atrode wauuu blush2.gif lotuliukas.gif Bet cia tik toks ispudis, kai pirma karta pamatai dangoraizius ir pan, dabar kai pati tarp ju gyvenu, tai maziausiai tokiso vietos traukia lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 31 rugpjūčio 2010 - 22:40
QUOTE(svete @ 2010 08 25, 12:51)
Smagi kelione! Mane labai nustebino, kad galima fotografuoti Luvre, man atrodo, kad seniau neleisdavo  g.gif
Linkiu sugryzti i Paryziu, dar tiek ten daug yra ka pamatyt!

Mona Lizos tikrai neleisdavo fotografuoti, o kitur be problemu...
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 09 01, 11:19)
Mona Lizos tikrai neleisdavo fotografuoti, o kitur be problemu...



Bet dab jau leidzia, mano drauge grizo is atostogu, tai parsiveze foto smile.gif
Atsakyti