Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį

QUOTE(Melisa 87 @ 2012 08 07, 14:19)
Va dabar radau siek tiek info internete, tai beveik visi komentarai, jog galima pastoti jau sekanti cikla.
Kazkaip neramu, na bet reikes nueiti pas savo gydytoja. O gydausi nuo laimo ligos  schmoll.gif

Gydėmės ureaplazmą. Gydytoja planuot leido iškart po gydymo, kai tik ėjau apžiūrai, sakė galiu nors ir šiandien, nes ovuliacija vyksta kaip tik, bet mes praleidom tą ciklą. bet tyrimą kartot leido po 3 mėnesių. Ryt jau eisiu.
Papildyta:
QUOTE(HappyAngel @ 2012 08 07, 13:50)
O kad moterys nepasiprašo gydytojų, jog padarytų išsamų kraujo tyrimą, tai čia jau kitas klausimas. Aišku - gi daug paprasčiau farširuoti savo organizmą tuo, kas visiškai nėra būtina smile.gif

Aš prašiau. Prašiau ir dėl padidėjusio kraujo spaudimo ir dėl planavimo. Nedarė, nematė reikalo. Kraujo tyrimas nemokamas kartą per metus , o šiuo metu nemato, kodėl jį reiktų daryti. Čia šeimos gydytoja. Ginekologė kraujo tyrimui siuntimo nedavė taip pat. Pasidariau tuomet kraujo centre ir likau nepešus nieko, nes niekas nepakomentavo, išskyrus viena sm narė (ačiū jai). Ėjau vėl pas šeimos gydytoją, kišau tą lapelį, bet išgirdau tik tiek, kad kur jį dariau, ten turėji ir paaiškint, nes aparatai ir jų normos skirtingi. Žodžiu, susitarėm rugsėjo mėn , kai grįš iš atostogų, kad man pakartos tą kraujo tyrimą.
Papildyta:
QUOTE(miss_candy @ 2012 08 07, 19:51)
o kaip yra jei vyras gere antibiotikus? kiek laiko palaukti?  g.gif mums au nusibodo laukti - tai tas, tai anas vis sutrukdo  doh.gif

jei kažkas trukdo, tai ir laukti reikia, kol kliūčių nebebus..
Atsakyti
Sveikos.

Praeita cikla dariausi prolaktino tyrima 21 CD (ciklai nereguliarus), ir jis buvo gerokai virsytas: 803,25 (norma 59-619)
Si cikla pakartojau tyrima mazdaug 8DPO (mazdaug, nes nesu tikra, kad butent tada buvo O). Tyrimo rezultatas stai toks:
240 (norma 72-702; vid. X 218)

Skiriasi tyrimu normos, kaip manot kodel taip nukrito prolaktinas??? Ir ar dabar normalus skaicius pastojimui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pink peony @ 2012 08 09, 20:29)
Skiriasi tyrimu normos, kaip manot kodel taip nukrito prolaktinas??? Ir ar dabar normalus skaicius pastojimui?  g.gif


normalus smile.gif
o skirtis gali dėl bet ko, nes tai labai kaprizingas hormonas ir reaguoja į beveik viską - valgį, gėrimą, rūkymą, alkoholį, seksą, jaudulį, nuovargį ir t.t. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 08 09, 20:41)
normalus smile.gif
o skirtis gali dėl bet ko, nes tai labai kaprizingas hormonas ir reaguoja į beveik viską - valgį, gėrimą, rūkymą, alkoholį, seksą, jaudulį, nuovargį ir t.t. smile.gif

aciu smile.gif O jau maniau reiks pradeti draugaut su bromkriptinu doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, norejau pasiteirauti ar yra skiepai nuo raudoniukes?Ir ar imanoma, kad buvau nuo jos paskiepyta kai buvau maza? Man cia toks klausimas iskilo, nes vaikystej buvau su drauge stovykloj ir ji susirgo raudoniuke. Ja pagulde i izoliatoriu, bet mane leisdavo pas ja pabut, kad jai vienai nebutu liudna. Ir as tikrai po to neuzikreciau ir nesusirgau g.gif Dabar ketinu tyrimus darytis, tai nezinau ar verta ir del raudoniukes tikrintis, nes gyvenu ne LT ir gali brangiai ir taip atsieit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ujankus @ 2012 08 11, 18:31)
Sveikos mergaites, norejau pasiteirauti ar yra skiepai nuo raudoniukes?Ir ar imanoma, kad buvau nuo jos paskiepyta kai buvau maza? Man cia toks klausimas iskilo, nes vaikystej buvau su drauge stovykloj ir ji susirgo raudoniuke. Ja pagulde i izoliatoriu, bet mane leisdavo pas ja pabut, kad jai vienai nebutu liudna. Ir as tikrai po to neuzikreciau ir nesusirgau g.gif Dabar ketinu tyrimus darytis, tai nezinau ar verta ir del raudoniukes tikrintis, nes gyvenu ne LT ir gali brangiai ir taip atsieit  blush2.gif


as nezinojau, ar buvau persirgu raudoniuke, tai UK is kraujo tyrimo nustate, kad buvau persirgus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(miss_candy @ 2012 08 11, 20:47)
as nezinojau, ar buvau persirgu raudoniuke, tai UK is kraujo tyrimo nustate, kad buvau persirgus  thumbup.gif


as graikijoj gyvenu, tai cia jiem viskas dzin, jokiu tyrimu nedaro, tipo kai pastosi tada ir darysim blink.gif o as gyvenime belenkiek kaciu turejus, tai pagalvojau gal nezaisiu ruletes ir issiaiskinsiu kas kaip, tai prie to paties ir ta raudoniuke man klausima kelia g.gif
Atsakyti
dėl kačių daromas juk toksoplazmozės tyrimas g.gif Aš jį dariausi..
Atsakyti
QUOTE(ujankus @ 2012 08 11, 22:05)
as graikijoj gyvenu, tai cia jiem viskas dzin, jokiu tyrimu nedaro, tipo kai pastosi tada ir darysim blink.gif


pas mus lt irgi taip. vaikščiojau į polikliniką, tik pastojus išrašė toksoplazmozės tyrimus. vaikščiojau privačiai, tik pastojus skyrė raudoniukės tyrimus. neskaitant kitų neštukėms būtinų tyrimų.
savo iniciatyva galima nueit ir pasidaryti tyrimus privačioj laboratorijoj bet kada.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 08 11, 22:35)
pas mus lt irgi taip. vaikščiojau į polikliniką, tik pastojus išrašė toksoplazmozės tyrimus. vaikščiojau privačiai, tik pastojus skyrė raudoniukės tyrimus. neskaitant kitų neštukėms būtinų tyrimų.
savo iniciatyva galima nueit ir pasidaryti tyrimus privačioj laboratorijoj bet kada.

O aš tai pvz nežinau, ar skiepyta nuo raudoniukės unsure.gif Būtinas čia reikalas? Toksoplazmozę dariaus pati savo iniciatyva..
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2012 08 11, 22:29)
dėl kačių daromas juk toksoplazmozės tyrimas g.gif Aš jį dariausi..

tai sita ir planuoju darytis, bet prie to paties gal sakau reik ir del raudoniukes issiaiskint? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ragany @ 2012 08 11, 22:44)
O aš tai pvz nežinau, ar skiepyta nuo raudoniukės unsure.gif Būtinas čia reikalas? Toksoplazmozę dariaus pati savo iniciatyva..


Man ir kyla klausimas del skiepu, nes as tada su ta mergiote sergancia dvi dienas izoliatoriuj prasedejau kol tevai atvaziavo pasiimt. Todel galvoju, kad turejau uzsikrest jei nebuvau skiepyta, bet tikrai zinau, kad po to as nesusirgau ja. g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, ateinu pasiguosti doh.gif negaliu gerti folio rugsties, nes beria visa kuna doh.gif is pradziu nusipirkau pregnacare care vitaminu - bere visa savaite, pagalvojau gal kokiai grupei vitaminu alergiska, tai po kiek laiko nuspirkau folio rugsties, po poros dienu ir isbere doh.gif Siaip nesu alergiskas zmogus. Ar kam buvo taip? g.gif tai suku galva kokius vitaminus gerti g.gif
Atsakyti