Įkraunama...
Įkraunama...

Plastikiniai langai 6

QUOTE(Irme @ 2011 03 24, 13:35)
Sveiki.
Norejau paklaust kas uzsakinejot langus Faugoj, TiksLangai arba Glaskek, kokie butu jusu atsiliepimai apie sias firmas? ax.gif


Kiek zinau - Glaskek bankrotaves jau. Visi skyriai uzsidare. g.gif
Atsakyti
QUOTE(alfasz @ 2011 03 24, 13:41)
Kiek zinau - Glaskek bankrotaves jau. Visi skyriai uzsidare.  g.gif

oho, o mes Siauliuos pas juos buvom, tai mums uz 8 langus paskaiciavo tik 3800, bene per puse nei kiti, tai ir idomu pasidare, kodel taip pigiai jie cia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irme @ 2011 03 24, 16:49)
oho, o mes Siauliuos pas juos buvom, tai mums uz 8 langus paskaiciavo tik 3800, bene per puse nei kiti, tai ir idomu pasidare, kodel taip pigiai jie cia g.gif


http://www.alfa.lt/s...010-06-30_13-22

http://www.bankrotod...a...516650&BID=

jau iskelta jiems bankroto byla pries 3men. Manau arba ten dabar kita imone arba prarasite avansa ir bus labanakt.. g.gif

Kaune, visi ju darbuotojai jau kitose langu imonese dirba, taip kad ne is pirsto lauzta informacija.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Irme @ 2011 03 24, 12:35)
Sveiki.
Norejau paklaust kas uzsakinejot langus Faugoj, TiksLangai arba Glaskek, kokie butu jusu atsiliepimai apie sias firmas? ax.gif

mes Glaskek turim viskas super,kaina tenkino kokybe irgi nenusivylėm ax.gif

QUOTE(alfasz @ 2011 03 24, 12:41)
Kiek zinau - Glaskek bankrotaves jau. Visi skyriai uzsidare.  g.gif

blink.gif na tikrai šiauliuose yra ofisas g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Barakuda* @ 2011 03 25, 15:54)
mes Glaskek turim viskas super,kaina tenkino kokybe irgi nenusivylėm  ax.gif
blink.gif  na tikrai šiauliuose yra ofisas  g.gif


Na tai Jusu teise spresti, ar verta rizikuot.. juolab kad saltiniai patikimi informacijos smile.gif

Ju net tinklapis internetinis neatsidaro... g.gif
Atsakyti
Nu va, pasirinkau pasiūlymų, norėčiau patarimo, kas geriausia iš žemiau esančių:

- Gealan S 8000 IQ (6 kam, 74 mm), užraktai Siegenia
- KBE (5 kam, 70 mm "Recycling"), užraktai G-U
- Rehau Eurodesign 70 (5 kam, 70 mm), užraktai Roto Frank.

Kainos panašios, esmė ne kainoje, noriu patikimumo. Vienas iš langų - balkono durys.
Didelės šilumos neieškau, pas mane šilta ir su kiaurais langais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*MoNaMi* @ 2011 03 22, 10:30)
4u.gif  nežinau kur klausti tai paklausiu pas jus  4u.gif

gal žinote kaip nuo plastikinių langų rėmų nulupti apie porą metų džiuvusias apsaugines plėveles  doh.gif





Heliopolis Vilniuje turi tokio purškalo. Seniems lipdukams, arba reklaminiams lipdukams nuimti, tikliau klijams tirpinti thumbup.gif citrinu kvapas.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2011 03 25, 19:38)
Nu va, pasirinkau pasiūlymų, norėčiau patarimo, kas geriausia iš žemiau esančių:

- Gealan S 8000 IQ (6 kam, 74 mm), užraktai Siegenia
- KBE (5 kam, 70 mm "Recycling"), užraktai G-U
- Rehau Eurodesign 70 (5 kam, 70 mm), užraktai Roto Frank.


Prie aukščiau paminėtųjų pridėsiu dar vieną - beje, kol kas geriausia iš pasiūlytų kainų:
- Veka Effectline (5 kam, 70 mm).

Būčiau linkus rinktis tarp Veka ir Rehau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irme @ 2011 03 24, 14:35)
Sveiki.
Norejau paklaust kas uzsakinejot langus Faugoj, TiksLangai arba Glaskek, kokie butu jusu atsiliepimai apie sias firmas? ax.gif

Skundu skyriuje pasiskaitykyt apie TiksLangai, man pakako vieno lango darymo pas juos doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Miaška @ 2011 03 27, 02:05)
Būčiau linkus rinktis tarp Veka ir Rehau g.gif

Pas mus puse langu name stovi Rehau, skundu neturiu, bet nezinau kokios ten tiksliai, nes patys ju nepirkom. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2011 03 27, 01:05)
Prie aukščiau paminėtųjų pridėsiu dar vieną - beje, kol kas geriausia iš pasiūlytų kainų:
- Veka Effectline (5 kam, 70 mm).

Būčiau linkus rinktis tarp Veka ir Rehau g.gif


Veka Effectline - grynas lenkas, su prasta komplektacija: plienas labai plonas, neikeiciamos tarpines ir pan. Aisku, kaina gera. g.gif

Jei norisi geresnes kokybes - vertetu ziureti i Veka Softline. Kaina didesne, bet kokybe geresne, plienas storesnis, tarpines keiciamos, uzapvalintos stiklajuostes. Veka topline atitikmuo. thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(alfasz @ 2011 03 27, 09:09)
Veka Effectline - grynas lenkas, su prasta komplektacija: plienas labai plonas, neikeiciamos tarpines ir pan. Aisku, kaina gera. g.gif

Jei norisi geresnes kokybes - vertetu ziureti i Veka Softline. Kaina didesne, bet kokybe geresne, plienas storesnis, tarpines keiciamos, uzapvalintos stiklajuostes. Veka topline atitikmuo. thumbup.gif


Dėkui 4u.gif
Orientuojuosi ne į kainą, tik šiaip paminėjau, kad jų kaina - geriausia iš pasiūlytų. Lenko nejamsiu, prastos kompektacijos - juo labiau schmoll.gif

O kaip jums Rehau Eurodesign? Turiu keletą šio profilio pasiūlymų su šiek tiek skirtingomis kainomis, konkrečiai linkstu prie įmonės Lanreta g.gif
Atsakyti
Nu va as jau parvykau is langu perzinejimo keliones eu labai patenkinta!
Rasau ispudzius, manau ieskantiems langu bus idomu paskaityti taip pat.
Taigi net nespejau apvaziuoti visu firmu su kuriomis susirasinejau, kaip supratau kad PVC langu tikrai nebenoriu,o noriu tik mediniu langu,dabar beliks issiaiskinti koks medis mums geriausiai tiks pagal kaina ir kokybe ir kokio stiliaus! Estetiniu poziuriu cia nera net apie ka ir diskutuoti medis ar PVC. Zodziu mano konkreciu atveju man silumos izoliavimo koeficientas jei gu jis net Uw=1,4w(m2K) tai cia jau topas ir jie priskiriami prie A klases,kadangi gyvenu Provance pietu FR, tai va estetinis vaizdas,mano skonis ir musu namuko stilius ,viska ir nuleme ! Bet kol toki sprendima priemiau tai spejau pamatyti Faugos ,Megrame, Rehau,Schuco ,Aluplast tik Vekos nespejau pamatyti bet jau ir nebedomino jie manes... Taigi is visu anksciau paminetu langu MEGRAME langai savo estetiniu vaizdu buvo patys graziausi,ty graziausia ir dailiausiai pagaminti kas matyt mano konkreciu atveju man labiausiai ir rupejo,buvo ir tokiu firmu kai atidarydavau langa taip ir issigasdavau,kaip ten viskas nedailiai,negraziai ar prasta suklijuota ir padaryta!Pvz daugumoje lietuviams patinka juodos tarpines ,o man patinka pilkos!
Tai va matyt tiek bus trumpai apie pvc langus,dabar matyt reikes man kraustytis i mediniu langu tema nors jau zinau is ko pirksiu,beliko suderinti tik detales ir laukti pirkinio 4u.gif aciu visiems rasiusiems ir man padejusiems ACIU dar karta drinks_cheers.gif thumbup.gif !
Atsakyti