Įkraunama...
Įkraunama...

Alpinariumai

QUOTE(mazge1979 @ 2012 05 06, 23:17)
nebent man didelių akmenų per daug arba kitokio susodinimo medelių norėtųs, bet...pas mane nė pusės tokio grožio nėra, todėl gražu  biggrin.gif  argi ne?

tai žinoma smile.gif
Atsakyti
Pas mus po savaitgalio darbo taip pat išdygo nemažas alpinariumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mileta @ 2012 05 08, 08:50)
Pas mus po savaitgalio darbo  taip pat išdygo nemažas alpinariumas smile.gif

prašom,rodomės 4u.gif ***** kaip pavydžiu ax.gif bet baltu pavydu... aš visdar laukiu akmenų,tada baseinėlio, o po baseinėlio ir šiokį tokį alpinariumą gal planuosiu,vistik kokia kalvelė gautis turėtų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlyn@kė @ 2012 05 08, 10:02)
prašom,rodomės 4u.gif ***** kaip pavydžiu ax.gif bet baltu pavydu... aš visdar laukiu akmenų,tada baseinėlio, o po baseinėlio ir šiokį tokį alpinariumą gal planuosiu,vistik kokia kalvelė gautis turėtų thumbup.gif

dar aplink tujas baigsim skaldele pilti ir nufotkinsiu ir pasirodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mileta @ 2012 05 08, 11:09)
dar aplink tujas baigsim skaldele pilti ir nufotkinsiu ir pasirodysiu smile.gif

4u.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif įsirenginėju ir aš šiokš tokį ala alpinariumą. Gal kuri pasakytumėt, kas čia per augaliukas?

user posted image
Atsakyti
matytas Braita g.gif
mačiau skleidžiasi mano rododendras,pakolkas tai vienintelis man gražus ir siuo metu sode pas mane žydintis augalas smile.gif tulpės jau nužydėjo doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėlyn@kė: 09 gegužės 2012 - 15:32
Radau pati pavadinima, lyg ir tas pats augaliukas smile.gif Sedum camchiaticum "variegatum". Šilokas kažkoks kaip suprantu g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Braita: 09 gegužės 2012 - 15:41
QUOTE(Braita @ 2012 05 09, 16:16)
Sveikutės smile.gif įsirenginėju ir aš šiokš tokį ala alpinariumą. Gal kuri pasakytumėt, kas čia per augaliukas?

user posted image


Na ma rodos cia pieris. labai jau panašus yra pas mane.
Atsakyti
QUOTE(Braita @ 2012 05 09, 15:36)
Radau pati pavadinima  biggrin.gif  Sedum camchiaticum "variegatum". Šilokas kažkoks kaip suprantu  g.gif

Man labai panašus į pierį. doh.gif
https://www.google.l...IF6zb4QSB0PXRCQ
Atsakyti
Sakot Pieris? g.gif reikes dar tikslintis. na, taip, tas krūmelis aukštesnis atrodo nei 0,15cm.... Ačiū, kad padedat ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Braita: 09 gegužės 2012 - 15:44
Šiloko stiebas toks labiau sukulentinis, o pierio medėjantis. Tad turėtumėt atskirti.
Atsakyti