Įkraunama...
Įkraunama...

Alpinariumai

QUOTE(rim @ 2012 10 18, 09:13)
Neimkit Jūs taip į širdį  irnesakyk.gif Juk ne profesionalų forumas čia. Svarbu bendraminčiai, kad bendrautų. O jei profesionalai čia užsuka ir savo nuomonę išsako, tai manau labai gerai, ačiū jiems už švietėjišką veiklą aciuks.gif. Juk galima tiesiog išklausyti, o pasinaudoti tais patarimais ar ne, Jūsų reikalas. Darote gi dėl savęs, į profesionalų konkursą savo darbų nedeleguojat.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
labai šaunu, kai atsiranda žmonių, kurie gali profesionaliai patarti šioje temoje, ar bet kurioje kitoje srityje smile.gif
Blogai būtų, jeigu patenkinta savimi vilkėčiau kokį nors rūbą, o jis iš šalies žiūrint klaikiai atrodo. Visi linksėtų galvomis ir sakytų, kaip gražiai atrodau biggrin.gif
Bet nepakenčiama būtų, jeigu kažkas bandytų diktuoti, kad turėčiau rengtis taip, o gink dieve ne kitaip schmoll.gif
Atsakyti
Ar randa vietą mūsų alpinariumuose tulpes g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 18 spalio 2012 - 11:41
QUOTE(Mėlyn@kė @ 2012 10 18, 10:58)
cool.gif  drinks_cheers.gif nesinori ir rodytis...

drinks_cheers.gif Dėl šios priežasties aš rodau tik augalus, o ne kompozicijas. Tai mano kiemas, mano erdvė ir man gražu, o kad tai ne "pagal taisykles" man neįdomu. rolleyes.gif
Atsakyti
tokia buvo idomi temute ,kelios kiaules iskniso visa alpinariuma.
na reik ir joms kazkuo uzsiimt,pagal prigimti.

pas mane alpinariume tulpiu yra daug.
kol dar nesuvesi daugiametes geles,tulpes tarp akmenu grazia atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Mėlyn@kė @ 2012 10 18, 09:58)
cool.gif  drinks_cheers.gif nesinori ir rodytis...

Na tik baikit jau biggrin.gif Man tai baisiai įdomu,kaip galutiniam variante jūsų tvenkinukas atrodys.Ir klausimų turiu begalę,dėl tos plėvelės klojimo ax.gif Kaip jūs dabar ją pakeist galvojat:visus akmenis vėl iš naujo nurinkt doh.gif?Kokio gylio ir kokio dydžio tas baseinėlis maždaug?Aktualūs klausimai kitiems metams ax.gif
Mano pirktinis senukų baseinukas mirksiukas.gif
user posted image
Ir kaip tas baseinėlis su akmenukais,prieš penkis metus darytas, visą nuostabios tujos grožį suš... doh.gif
user posted image
Darbo daug,o rezultatas niekinis...taigi... irnesakyk.gif Kitamet tik šulinuką ruošiuosi palikt su žoliniais augalais.Ir gal kokį didelį didelį akmenį atbogint prie šono g.gif
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2012 10 18, 10:13)
Neimkit Jūs taip į širdį  irnesakyk.gif Juk ne profesionalų forumas čia. Svarbu bendraminčiai, kad bendrautų. O jei profesionalai čia užsuka ir savo nuomonę išsako, tai manau labai gerai, ačiū jiems už švietėjišką veiklą aciuks.gif. Juk galima tiesiog išklausyti, o pasinaudoti tais patarimais ar ne, Jūsų reikalas. Darote gi dėl savęs, į profesionalų konkursą savo darbų nedeleguojat.

drinks_cheers.gif smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2012 10 18, 13:06)
drinks_cheers.gif  Dėl šios priežasties aš rodau tik augalus, o ne kompozicijas. Tai mano kiemas, mano erdvė ir man gražu, o kad tai ne "pagal taisykles" man neįdomu. rolleyes.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(adija5 @ 2012 10 19, 01:32)

viska teks imt,akmenukus,plevele doh.gif doh.gif bet tai jau pavasario darbas bus,siemet neliko noro ir laiko jau smile.gif
Atsakyti
ADIJA5,o sitam kur su didele tuja,po akmenimis ka nors denget,
ar ant zemes akmenukai .
turiu tokia vieta kad jokiu augalu nepriderinu,uzpilsiu akmenim,
ir pasodinsiu viena dryzuotalape melsve akmenyse.
Atsakyti
QUOTE(lingomina @ 2012 10 19, 16:11)
,po akmenimis ka nors denget,
ar ant zemes akmenukai .


Nea,ten tik žemė.Bet tokia kieta...Visiškas šlynas,kurį sausesniais periodais reikia dalba prakapot,kad augalui duobutę padaryt doh.gif
Va plėvelė nepasiteisino man kažkaip... Žolės vis tiek augo,tai dar ir prakrapštydavau bandydama augalo dislokacijos vietą pakeist ar kompostinio papildo pridėt...Nemoku su tais dengimais.
O kas ten per vieta tokia,kad nieks netinka,tik akmenys ir melsvė g.gif ?O koks krūmas su akmeniu netiktų mirksiukas.gif? Nu,nebent niekas neauga,tada jau verkiant reikia alpinariumo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2012 10 20, 03:44)
Nea,ten tik žemė.Bet tokia kieta...Visiškas šlynas,kurį sausesniais periodais reikia dalba prakapot,kad augalui duobutę padaryt doh.gif
Va plėvelė nepasiteisino man kažkaip... Žolės vis tiek augo,tai dar ir prakrapštydavau bandydama augalo dislokacijos vietą pakeist ar kompostinio papildo pridėt...Nemoku su tais dengimais.
O kas ten per vieta tokia,kad nieks netinka,tik akmenys ir melsvė g.gif ?O koks krūmas su akmeniu netiktų mirksiukas.gif? Nu,nebent niekas neauga,tada jau verkiant reikia alpinariumo biggrin.gif



a,as po skalda dengiau tokia kaip agroplevele ,vanduo prateka.
o kitam desiu didesniu ir mazesniu akmenuku,tai galvoju nedengt nieko.
o vieta pas mane tokia ,pavesis,prie laiptu,prie kekio,manau tik akmenynas tiks.
bus taip -ant kalno gelynas dekoruotas akmenimis,o pakalnej alpinariumas.
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2012 10 20, 03:44)
Nu,nebent niekas neauga,tada jau verkiant reikia alpinariumo biggrin.gif

pas mane beveik visur niekas neauga rolleyes.gif uztai tiek akmenu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlyn@kė @ 2012 10 20, 16:01)
pas mane beveik visur niekas neauga rolleyes.gif uztai tiek akmenu schmoll.gif

lotuliukas.gif Na gal žemės geresnės užvežt būtų išeitis g.gif ?Tiesa,tai ir kainuoja,ypač jei sklypas didesnis...
Va pas mane kita bėda.Sodyboj nebūnam nuo lapkričio iki pavasario,toloka,aplink irgi niekas žiemą negyvena,tai šį pavasarį nuvažiavus gavau šoką.Penkios sidabrinės eglutės,dvylika nykštukinių tujų ir penki žemaūgiai rododendrai pernai sodinti išgaravo...Liko tik duobukės.Akmenis mažesnius ir tuos gražesnės formos nukniso...Vis tik teks to sklypelio atsisakyt MB džiaugsmui verysad.gif
Lingomina,ne alpinariumas,o vieniša melsvė akmenų fone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2012 10 21, 00:31)
lotuliukas.gif Na gal žemės geresnės užvežt būtų išeitis g.gif ?Tiesa,tai ir kainuoja,ypač jei sklypas didesnis...
Va pas mane kita bėda.Sodyboj nebūnam nuo lapkričio iki pavasario,toloka,aplink irgi niekas žiemą negyvena,tai šį pavasarį nuvažiavus gavau šoką.Penkios sidabrinės eglutės,dvylika nykštukinių tujų ir penki žemaūgiai rododendrai pernai sodinti išgaravo...Liko tik duobukės.Akmenis mažesnius ir tuos gražesnės formos nukniso...Vis tik teks to sklypelio atsisakyt MB džiaugsmui verysad.gif
Lingomina,ne alpinariumas,o vieniša melsvė akmenų fone mirksiukas.gif

Noriu Jus paguosti dėl "garuojančių" augaliukų. Na ir žmonės šiais laikais blink.gif Ir kaip reikia jaustis radus tokią nusiaubtą sodybą blink.gif Perki, sodini, prižiūri, o kažkas atėjęs be sąžinės graužaties pasisavina...
Kas liečia prastą dirvožemį, tai pas mane jis tikrai prastas ax.gif Net per kastuvą nėra derlingesnio dirvožemio, smėlis, vietomis net žvyriuko atkasu. Prisivežėme juodžemio į gėlynus, kiekvienais metais kiek papildau. Sodindama didesnius augalus į duobes irgi pilu geresnių žemių. Užpylus akmenėliais priežiūros darbai ko gero sumažėtų. Iš tiesų, pritariu Jums dėl Lingominos alpinariumo Jei jau alpinariumas, tai augalų turėtų būti daugiau. Dažnai esam linkę sumenkinti profesionalių apželdintojų darbus, tačiau jei jau stebime jų darbus, jei dar ir išsisaugojame vieną kitą, tai patys sau prieštaraujame sakydami, kad darbai negražūs. Gal ir ne viską, tačiau vieną kitą detalę stengiamės atkartoti ir savo aplinkoje. Žinoma, pridėjus savo fantazijos gaunasi savitas darbelis, kuris kitiems gal ir nelabai, bet svarbiausia, kad patiems patinka, juk sau ir daryta ax.gif
Atsakyti