Įkraunama...
Įkraunama...

Alpinariumai

mumrikai, pernai pas jus buvau, sio beito nusipirkti, laabai ten pas jus wub.gif
ar siemet turesite ka pardavimui, ar dar nezinia?
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2013 04 11, 09:07)
mumrikai, pernai pas jus buvau, sio beito nusipirkti, laabai ten pas jus  wub.gif
ar siemet turesite ka pardavimui, ar dar nezinia?


Labai labai dėkui wub.gif

Specialiai pardavimui nieko neauginu, kitiems pasiūlau tik tai, ko prieuga per daug, o išmesti gaila (augalai didėja, vešlėja, o kiemas tai ne guminis biggrin.gif ). Tik kol kas mano "rūtų darželiai" giliai po sniegynais ir nežinia ko ten per daug, o gal ko ir per mažai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mumrikas: 11 balandžio 2013 - 21:19
sveikutės.Šiemet reikėtų maniškį alpinariumą atgaivinti, aptrverti pernai jau nupirktais medžio tašeliais- tokie sujungti pusbalkučiai, kokių 30 cm aukščio,-pasodinti kažkokių gėlių ir t.t.Ieškau kokios firmos, kuri galetu patarti, padeti - as Suvalkijos sirdyje biggrin.gif
Atsakyti
alpinariumas - tai kalnų peizažo dalelė, ten nebūna sujungtų pusbalkučių smile.gif Nerėminkit tais kičo elementais, arba alpinariumu nevadinkit smile.gif
Atsakyti
matot, pas mane jis aukstokas, dvieju dalių į viršų, dideli akmenys ant jo...o kraštai jau linkę griūti...galiu nevadinti alpinariumu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamuke68: 30 balandžio 2013 - 15:54
QUOTE(mamuke68 @ 2013 04 30, 16:53)
matot, pas mane jis aukstokas, dvieju dalių į viršų, dideli akmenys ant jo...o kraštai jau linkę griūti...galiu nevadinti alpinariumu...


tai gal natūraliau atrodys, jei akmenimis ir sulaikysit tą griuvimą g.gif
tos tvorelės iš prekybcentrių meniniu požiūriu nekokios blink.gif
Atsakyti
tuos pakraščius aš apsodinu svyrančiom, nedaug tų pakraščių būna matyt
Atsakyti
Sveikos, pas mane alpinariumas jau toks pagyvenes, turiu klausimeli-kaip reiketu atnaujinti? Nes- sumedeje nudziuve ciobreliai, smilgeles jau didziules issiplete, is sonu pievos iauge, buve akmenukai skirtingu frakciju susimaise tarpusavyje, didieji akmenys apsamanoje ir pirminio vaizdo nebera. Nuo ko pradeti, roviau roviau, vistiek lieka toks zvyras su stagarais g.gif Ar galima ant virsaus bandyt sodint, o gal atkasti bandyt? Kaip Jus darote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luzere: 09 gegužės 2013 - 14:57
QUOTE(sm2002 @ 2012 10 23, 16:44)
Alpinariumas ant šiukšlių dėžės  biggrin.gif
user posted image

grazu, bet tada koks darbu eiliskumas tokio alpinariumo? g.gif pirma pili zemes, po to turbut reikia deti plevele, kad zoles neaugtu, o po to iskirpti skyles, kur bus sodinami augalai? ir po to uzberti akmenukais? gal kas gali pakomentuoti darbu eiliskuma, as noriu alpinariumo, kad kuo maziau raveti reiketu - butu is vis gerai, kad is vis nereiketu raveti blush2.gif
Atsakyti
user posted image[SIZE=1]

Sveikos, jungiuosi i jusu gretas. noriu ikelti savo nuotrauka , nzn kaip cia man
pavyks ?

nemoku ikelti nuotrauku doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uršulė: 06 rugsėjo 2013 - 13:17
user posted image

Valio pagaliau man pasiseke ikelti savo alpinariumo nuotrauka thumbup.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uršulė: 07 rugsėjo 2013 - 16:03
QUOTE(uršulė @ 2013 09 07, 16:57)
user posted image

Valio pagaliau man pasiseke ikelti savo alpinariumo nuotrauka  thumbup.gif

Tai kad sunku iziureti g.gif blink.gif - bandyk dar karta mirksiukas.gif
Atsakyti