Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbų kapsulės

Buvo pasiūlymas kurti temą, bet autorė kažkur dingo...Aš pabandysiu temą sukurti, tikiuosi čia susirinks patariančios, pamokančios ir taupančios 4u.gif . Taigi...artėja ruduo...Kaip čia sutaupius, ką pirkti, kad atrodytume gražiai, tvarkingai, bet ir kad nenukentėtų piniginė blush2.gif , kitaip tariant, pakalbėkime apie rūbų kapsules cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Meger @ 2010 08 26, 13:22)
Buvo pasiūlymas kurti temą, bet autorė kažkur dingo...Aš pabandysiu temą sukurti, tikiuosi čia susirinks patariančios, pamokančios ir taupančios  4u.gif . Taigi...artėja ruduo...Kaip čia sutaupius, ką pirkti, kad atrodytume gražiai, tvarkingai, bet ir kad nenukentėtų piniginė  blush2.gif , kitaip tariant, pakalbėkime apie rūbų kapsules  cool.gif


O kas tai yra rubu kapsules? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Gal ir ne visai į temą.

Kažkada prieš šimtą metų žiūrėjau tokį serialą "Moteris, kvepianti kava", kuri dirbo labai respektabilioj įmonėje ir turėjo tik vieną padorų kostiumėlį. Tai visaip jį derindavo. Sijonas su švarkeliu, sijonas su marškiniais, golfu ir pan., įvairiai priderinti aksesuarai - daugiausiai visokie šalikėliai, kelnės su tuo pačiu švarkeliu.
Žodžiu, pagrindas - geras kostiumėlis (sijonas/kelnės ir švarkas), prie jo derinami pigesni dalykai - marškiniai, golfai ar kitokios bliuzelės, kad nepabostų tas pats drabužis - aksesuarai.

Dar prisiminiau, kad švarkelis buvo toks dvipusis, išverčiamas. Bet čia jau per daug turbūt ...
Atsakyti
manau galima gerai atrodyt, kai pigus daiktai yra ne pagrindiniai garderobe -tarkim geras paltas, gera rankinė, batai, ir pan turi buti geri,o virsutiniai rubai, papuoslai gali buti nebrangus..arba geriau turet 2 kokybiskus megztukus negu pilna spinta pigiu issitampanciu ,nusiburbuliavusiu ...dar manau protingiausia investuoti ne i rubus,o i oda,plaukus..sie vieninteliai,o rubus galima nusipirkti...dar man labai svarbu rankos..jos labiausiai isduoda amziu,todel jomis reikia rupintis ax.gif
Atsakyti
Įdėmiai išstudijavau Fuksės nurodytus straipsnius apie kapsulės metodą ir šiam rudeniui nusipirkau:
3 sijonus
3 kelnes (su kantu, džinsai, džinsiniai bridžai)
6 palaidines (visos tinka prie visų kelnių ir prie visų sijonų)

Iš seniau turiu 4 poras batų (visos poros tinka prie visų derinių), 17 megztukų, 4 švarkus, nemažai aksesuarų, 2 striukes (plonesnė, storesnė), paltą.

Klasikinių kostiumėlių man nėra kur nešioti.


Papildyta:
QUOTE(Nereali @ 2010 08 26, 15:50)
O kas tai yra rubu kapsules?  blush2.gif  ax.gif

Kapsulės metodas
Bazinis garderobas
Dar apie bazinį garderobą
Papildyta:
Neskaitančioms rusiškai.
Kapsulė - tai 5 - 10 daiktų viename stiliuje, kurie vis tarpusavy dera. Gali būti darbinių rūbų kapsulė, šventinių rūbų kapsulė, laisvalaikio rūbų kapsulė ir tt. Pagrindinis kapsulės principas - iš minimumo rūbų ir maksimumo aksesuarų galima sudaryti begalę derinių ir kiekvieną dieną atrodyti vis kitaip thumbup.gif
Štai pav. funkcionalios kapsulės rudens sezonui:
user posted image
user posted image
user posted image

Ir vasaros:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 26 rugpjūčio 2010 - 18:09
17 megztukų blink.gif , kur tiek telpa...matyt reikia atskiros sau drabužinės bigsmile.gif ... O rūbelių neblogai užsipirkote, dontstop, ar daug investavote? bigsmile.gif
Papildyta:
O aš visgi į daugelį rūbelių taip ir netelpu dar unsure.gif , teks pardavinėti papigiai...Galėsiu ir jums įmesti nuorodą...
Atsakyti
QUOTE(Meger @ 2010 08 26, 19:39)
17 megztukų  blink.gif , kur tiek telpa...matyt reikia atskiros sau drabužinės  bigsmile.gif ... O rūbelių neblogai užsipirkote, dontstop, ar daug investavote?  bigsmile.gif
Papildyta:
O aš visgi į daugelį rūbelių taip ir netelpu dar  unsure.gif , teks pardavinėti papigiai...Galėsiu ir jums įmesti nuorodą...

Megztukų kiekis, aišku, ne pagal kapsulės principus blush2.gif Pasiteisinimas toks, kad pati mezgu, tiek prisikaupi savaime ax.gif Jeigu nemegzčiau, pirkčiau g.gif kokius 4 4u.gif
Dar neskaičiavau galutinės sumos, bet nedaug ax.gif Brangiausias rūbas kainavo 50 lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sigstan @ 2010 08 26, 16:25)
Kažkada prieš šimtą metų žiūrėjau tokį serialą "Moteris,  kvepianti kava", kuri dirbo labai respektabilioj įmonėje ir turėjo tik vieną padorų kostiumėlį. Tai visaip jį derindavo.  Sijonas su švarkeliu, sijonas su marškiniais, golfu ir pan., įvairiai priderinti aksesuarai - daugiausiai visokie šalikėliai, kelnės su tuo pačiu švarkeliu.
Žodžiu, pagrindas - geras kostiumėlis (sijonas/kelnės ir švarkas), prie jo derinami pigesni dalykai - marškiniai, golfai ar kitokios bliuzelės, kad nepabostų tas pats drabužis -  aksesuarai.

Gera išeitis, kas mėgsta ar kam reikia dėvėt kostiumėlius. Mane kostiumėliai, o ypač švarkeliai, varžo - ne tiek fiziškai, kiek... net nežinau kaip pasakyt. Žodžiu, nemėgstu, nors reikėtų kokį įsigyt (kartais prireikia), bet žinau, kad vis tiek dėvėčiau tik iš reikalo...

Rudeniui norėčiau pieštuko formos kelnių, bet niekur nerandu ax.gif Gal kur matėt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sophi: 26 rugpjūčio 2010 - 19:32
Saunu, kad pagaliau sukuret sia tema bigsmile.gif

Rudieniui - ziemai turiu:
2 sijonus, kelnes, dzinsus, bet dar pirksiu vienus dzinsus
1 sarafana
5 megztukus, 3 golfus, 6 palaidines
3 liemenes
2 svarkeliai, 2 striukes, palta
2 poras bateliu, 2 poras batu
2 rankines
2 skareles, 3 salius, bet dar 1 pirksiu

visi drabuziai suderinti, nekyla problemu ka apsirengti, bet vis tiek manau, kad mazas mano garderopas blush2.gif

papuosalu turiu 2 dezutes, nes pati darau ir siaip daznai gaunu dovanu, nes visi zino, kad megstu blizgucius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Camea @ 2010 08 26, 20:37)
bet vis tiek manau, kad mazas mano garderopas  blush2.gif



O man atrodo, nemažas smile.gif Visko, ko reikia, yra 4u.gif Man nebent rankinių trūktų ax.gif (nemoku išsirinkt kažkokių universalių, perku vos ne prie kiekvieno derinio po atskirą blush2.gif )
Nors, jei čia garderobas ir rudeniui, ir žiemai, tai mažoka batų ir viršutinių rūbų unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 26 rugpjūčio 2010 - 19:58
QUOTE(Camea @ 2010 08 26, 20:37)
visi drabuziai suderinti, nekyla problemu ka apsirengti, bet vis tiek manau, kad mazas mano garderopas  blush2.gif

Tada man jau po lapais reikia slėptis, nes maniškis bent per pusę tikrai mažesnis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2010 08 26, 21:04)
Tada man jau po lapais reikia slėptis, nes maniškis bent per pusę tikrai mažesnis blush2.gif


Prasom placiau papasakot ka turite vienam rudens sezonui? biggrin.gif
Atsakyti