Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbų kapsulės

O pas mane vyrauja juoda unsure.gif , bet juk neišmesi dabar doh.gif
Treji mėlyni džinsai.
Kelnės šaltąjam sezonui- juodos.
Trys susagstomi megztukai - juodi ( kardiganai biggrin.gif ) ir vienas ryškokas raudonas.
Su V f-mos iškirpte - juodas.
Golfas trumpom rankovėm - juodas ir raudonai plytinis, va dar žydrą išpakavau.
Trumparankoviai megztukai ( darbe, persirengiu, tai man idealus variantas tokie rūbai) - juodas ir molio.


Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2010 09 13, 08:57)
O pas mane vyrauja juoda  unsure.gif , bet juk neišmesi dabar  doh.gif
Treji mėlyni džinsai.
Kelnės šaltąjam sezonui- juodos.
Trys susagstomi megztukai - juodi ( kardiganai  biggrin.gif  ) ir vienas ryškokas raudonas.
Su V f-mos iškirpte - juodas.
Golfas trumpom rankovėm - juodas ir raudonai plytinis, va dar žydrą išpakavau.
Trumparankoviai megztukai ( darbe, persirengiu, tai man idealus variantas tokie rūbai) - juodas ir molio.

Na, kelnių spalva nėra tokia svarbi, svarbiau, kas prie veido. Priderinkit prie visų juodų megztukų su iškirpte kokias skarutes, o prie golfo - liemenę, ir bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 09 13, 09:02)
Na, kelnių spalva nėra tokia svarbi, svarbiau, kas prie veido. Priderinkit prie visų juodų megztukų su iškirpte kokias skarutes, o prie golfo - liemenę, ir bus gerai  smile.gif

Nemėgstu skaručių schmoll.gif , esu neaukšta, tai kai priraišioju skaručių dar kažkaip partumpina, tinka/patinka šalikai , kuriuos galiu užsimesti ant pečių, ar užsivynioti apie kaklą.
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2010 09 13, 09:06)
Nemėgstu skaručių  schmoll.gif , esu neaukšta, tai kai priraišioju skaručių dar kažkaip partumpina, tinka/patinka šalikai , kuriuos galiu užsimesti ant pečių, ar užsivynioti apie kaklą.

Galima ne tik skarutes, tiks ir šalikai, karoliai, vėriniai, skraistės ir tt, bet kas, kas tabaluotų prie veido ir praskiestų juodą spalvą smile.gif
Atsakyti
ačiū, dontstop, apie avietines tikrai nepagalvojau.

pagal tai, kas berašant pačiai susigalvojo, ir tai, ką pasiūlėt, susikūriau du pavyzdėlius:

user posted image user posted image

prie veido būtų tos blankesnės spalvos, turėtų tikti, manau, tikrovėj truputį švelnesnes parinkčiau nei paveiksliukuose.

mano aulinukai ilgesni nei iki vidurio blauzdos; maždaug 8 cm žemiau kelių jie.

Brigitte, tai tada net gražiau ir paprasčiau šalį užsimesti ant juodo megztuko; jei tik šalis nepūkuoja.
Papildyta:
atsiprašau, ten skambančiai tylai buvo skirta blush2.gif
dar variantas - gal švarkas labiau tinkamos spalvos tiktų ant golvo ar trumparankovių megztukų?
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2010 09 13, 08:57)
O pas mane vyrauja juoda  unsure.gif , bet juk neišmesi dabar  doh.gif

Ramiaks - pas mane šito gėrio irgi nemažai, bet neatrodo man, kad su juoda atrodau klaikiai unsure.gif Tam Donstop įdėtam tamsios vasaros pavyzdėly yra labai tamsių derinuku - ir, sakyčiau, neblogai atrodo. Tik šviesioms vasaroms juoda nelabai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ceylan @ 2010 09 13, 09:31)

dar variantas - gal švarkas labiau tinkamos spalvos tiktų ant golvo ar trumparankovių megztukų?


Nemėgstu švarkų rolleyes.gif
QUOTE(Sophi @ 2010 09 13, 09:41)
Ramiaks - pas mane šito gėrio irgi nemažai, bet neatrodo man, kad su juoda atrodau klaikiai unsure.gif Tam Donstop įdėtam tamsios vasaros pavyzdėly yra labai tamsių derinuku - ir, sakyčiau, neblogai atrodo. Tik šviesioms vasaroms juoda nelabai unsure.gif

Esu šviesi vasara.
P.S. užsidėjau juodą berankovį merino vilnos V iškirpte megztukėlį, tamsiai mėlynus džinsus, dar bus juodas megztukas susagstomas, ryžai rudi bateliai, ruda rankinė senutėlė odinukė, gal iki pensijos ją sudrošiu biggrin.gif , ir užsimesiu šalį tokį kreminiai žalsvai rudą, nemoku paaiškint, bet spalva tinkama į toną. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2010 09 13, 09:41)
Ramiaks - pas mane šito gėrio irgi nemažai, bet neatrodo man, kad su juoda atrodau klaikiai unsure.gif Tam Donstop įdėtam tamsios vasaros pavyzdėly yra labai tamsių derinuku - ir, sakyčiau, neblogai atrodo. Tik šviesioms vasaroms juoda nelabai unsure.gif

Bet ten niekur nebuvo grynai juodos 4u.gif Vasarai tinka visi pilki atspalviai, nuo labai šviesasus iki labai tamsaus (jis buvo nuotraukose)

Pabaigiam temą, radau daug info, bet gal geriau į naują įkelsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 09 13, 09:52)
Bet ten niekur nebuvo grynai juodos  4u.gif  Vasarai tinka visi pilki atspalviai, nuo labai šviesasus iki labai tamsaus (jis buvo nuotraukose)

Bet ar yra esminis skirtumas tarp labai tamsiai mėlynos, pilkos ir juodos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2010 09 13, 09:58)
Bet ar yra esminis skirtumas tarp labai tamsiai mėlynos, pilkos ir juodos g.gif

Būtent, šitas skirtumas labai svarbus 4u.gif Nes iš esmės, visos spalvos tinka visiems tipams. Svarbiausia atrsasti savo atspavius 4u.gif Juoda spalva tinka žiemai, tamsiai ruda - rudeniui, tamsiai pilka - vasarai...Tas pats su balta spalva: grynai balta - žiemai, nebalintos vilnos - vasarai ir tt Bet kokia kita spalva gali būti šilto arba šalto artspalvio, gryna ar maišyta, ryški ar prigesinta, priklausomai nuo šitų niuansų ji arba tiks tam tikram tipui, arba ne smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti