Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010 metai

na ka ir mes issrinkome ir uzsirezervavome,buvo akcija vienoje agenturoje tai pilnai beveik tilpome i savo laimejima,plius dar imsime dukra-primokejome tik 600lt uz 10 naktu(uz dukra)
http://www.teztour.l...amp;region=5736
laukiu atostogu,gal kas turit realiu atsiliepimu apie si viesbuti,nors realiai jau nebesvarbu blush2.gif biggrin.gif tik idomu biggrin.gif
p.s zinau,kad kambariai reikalavo kosmetinio remonto ir siais metais ji gavo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 10 rugsėjo 2010 - 21:49
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 09 10, 21:48)
na ka ir mes issrinkome ir uzsirezervavome,buvo akcija vienoje agenturoje tai pilnai beveik tilpome i  savo laimejima,plius dar imsime dukra-primokejome tik 600lt uz 10 naktu(uz dukra)
http://www.teztour.l...amp;region=5736
laukiu atostogu,gal kas turit realiu atsiliepimu apie si viesbuti,nors realiai jau nebesvarbu blush2.gif  biggrin.gif tik idomu biggrin.gif
p.s zinau,kad kambariai reikalavo kosmetinio remonto ir siais metais ji gavo 4u.gif

4u.gif gal pasidalinsi kur pirkot ir uz kiek?? gal ir mums tiktu g.gif mirksiukas.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vzilma @ 2010 09 11, 06:55)
4u.gif  gal pasidalinsi kur pirkot ir uz kiek?? gal ir mums tiktu  g.gif  mirksiukas.gif
aciu  4u.gif

3740lt dviems suagusiems 10 naktu ir plius 600lt dukrai mirksiukas.gif
delta-interservis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 11 rugsėjo 2010 - 09:19
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 09 11, 09:18)
3740lt dviems suagusiems 10 naktu ir plius 600lt dukrai mirksiukas.gif
delta-interservis.

4u.gif aciu laaabai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vzilma @ 2010 09 11, 08:36)
4u.gif  aciu laaabai  4u.gif

parasykit poto kaip jums pavyko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2010 09 08, 16:33)
Grįžau šiandiena iš viešbučio Crystal Sunrise Queen Sidėje. Atostogomis likau labai labai patenkinta  thumbup.gif
Turkijoje buvau antrą kartą, bet šį kartą patiko daug labiau. Dabar jau galvoju kaip trečią kartą nuvažiuoti, nors prieš tai nesiruošiau ten grįšti net antram kartui smile.gif
Dukra vis prašė, kad pasiliktume ir nevažiuotume namo  biggrin.gif
Kiek vėliau įkelsiu fotoreportažą.


Labai laukiu jūsų reportažo, nes norėčiau sužinot apie šitą viešbutį kuo daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2010 09 10, 11:21)
Gal patartumėt, kuris tinkamesnis su vaiku  g.gif Amara wing resort, Amara dolce vita ar Delphin Deluxe resort ir dar gal paprastesnis Long beach resort & Spa  g.gif

Visi tinka/
O La Mer man neptinka, labai nejaukus viesbutis.Bet cia subjektyvi mano nuomone, pats viesbutis nera problematiskas
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2010 09 11, 15:08)
Visi tinka/
O La Mer man neptinka, labai nejaukus viesbutis.Bet cia subjektyvi mano nuomone, pats viesbutis nera problematiskas

uz tokia kaina man patiko biggrin.gif ypac kai tokia nuostabi gamta aplinkui 4u.gif man po Antalijos bus atgaiva biggrin.gif kai rinkausi ir ziurejau 4 zv viesbucius,tai man nepatiko,kad buvo juose viskas suspausta,kai kam tai jaukumas blush2.gif ir uz tokia kaina man butu iseje 4 zv viesbutis mums dviems g.gif tai kaip suprantu susitiksime-uz Kemera atsakinga mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 11 rugsėjo 2010 - 16:31
QUOTE(Smurka @ 2010 09 11, 17:08)


As tau i AZ rasiau, patarimo ieskojau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 09 11, 15:51)
As tau i AZ rasiau, patarimo ieskojau  unsure.gif

tai kur trauksi po 49 dienu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 09 11, 17:51)
As tau i AZ rasiau, patarimo ieskojau  unsure.gif

Ai,ten tas patarimas doh.gif Perskaiciau, bet is karto atsakyti neradau laiko.

Patarimas paprastas: i Stambulo azijine dali vaziuoti verta, kai viska aplankei europinej. Del ivairoves.

jolita.martyna, geriausiu atveju susitiksime pervezimo is/i oro uosta metu, o bendrausite su kolege ingrida smile.gif Bet kuriuo attveju viskas priklauso nuo nusiteikimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2010 09 11, 22:35)

jolita.martyna, geriausiu atveju susitiksime pervezimo is/i oro uosta metu, o bendrausite su kolege ingrida smile.gif Bet kuriuo attveju viskas priklauso nuo nusiteikimo mirksiukas.gif

smagu butu susitikti mirksiukas.gif
na siuo atveju mes taip ir nusiteike-dovanotam arkliui i dantis neziurima biggrin.gif cia mane merginos puikiai nuteike turkomaniu temoje biggrin.gif
Atsakyti