Įkraunama...
Įkraunama...

Naujininkai: darželis-mokykla "Šaltinėlis"

Mamytes,
o kaip su lietuviu kalba? Kaip suprantu, darzelyje yra rusu ir lenku grupes. Ar vaikai kalba tik tomis kalbomis, ar kazkiek ir lietuviu kalbos mokosi?
As renkuosi tarp lietuvisko darzelio ir sio. Esu truputi pasimetusi g.gif
Atsakyti
Kiek žinau, rusų darželyje dirba geros auklėtojos, vaikų grupėje mažai, vaikai ivairaus amžiaus.
Viena mano draugė turėjo priekaištu auklytei, bet kaip supratau, tik dėl vieno vaiko, kitas vaikas gerai su ją sutardavo.
Lietuvių kalba yra kaip papildoma veikla, viena karta i savaite, viena valanda, kaina 2 lt už pamoką, mokytoja labai faina, mano vaikas ją dievina.


Papildyta:
[quote=Irina 1984,2011 09 19, 10:43]
O vat apie anciuku grupe to pacio pasakyt negaliu,vaikas nuo rugsejo pirmos pradejo lankyt ta grupe,tai nustojo valgit,eina i darzeli nenoriai nes kiek girdejau tai ten vaikai yra padalinti i dvi grupes i turtingus ir vargsus.Kas turtingesnis ta geriau ir priziuri.Tai va tiek ir galiu pasakyti apie si darzeli.Na aisku derektore tai ten tikrai labai maloni moteris ir supratinga.
Papildyta:

Jeigu Jusu vaikui yra blogai ,,ančiuku' grupėje patariu pasikalbeti su direktore, gal butu galimybe pervesti vaiką į kitą grupę, jeigu neklystu tokio pat amžiaus yra dvi grupės, kitoje grupėje dirba p. Dana, viena mano draugė labai ją girė, nes jį yra labai kurybinga, taisiklingai kalba lenkiškai, mano nuomonė ji yra per griežta, bet kai kuriems vaikams toks bruožas labai į naudą.
Atsakyti

Ne dabar pas musu vaika yra viskas gerai.Tiesiog vaikas buvo nepriprates prie naujos aplinkos.Aukletoja anciuku grupeja yra tiesiog nuostabi,mano vaikas be jos dabar gyvent negali.Ji mano vaikui skiria vos ne daugiausiai demesio.Dukryte visada yra gerai priziureta,susukuota ir pamaitinta.Vienu zodziu pirmas ispudis tik toks buvo jog auklietoja kalta,o pasirodo ji geriausia auklietoja. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2012 07 09, 11:58)
Aukletoja anciuku geriausia  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Smagu smile.gif , kad vaikas apsiprato ir dabar viskas gerai, as dažnai darželyje sutinku p. Lucija, ji man pasirodė labai maloni, visada su šipseną.
Jeigu neklystu, o jeigu klystu galyte mane pataisyti ax.gif , tai ji darželyje daro visas dekoracijas, kolidoruose ir salėje. Norečiau Ją pagirti už kurybingumą ir išradingumą, kiekvienais metais per visas metu šventes vis skirtingai išpuošia selę, man labai labai gražu wub.gif

Dar norėčiau iš visos širdies padėkoti <<Saulutės>> kolėktyvui tai p. Marysia, p. Teresa ir p. Halina už tai, kad mano vaikas turėjo laimingą vaikystė darželyje. Labai švelnios, paprastos, kantrios, darbščios, mylinčios vaikus moterys 4u.gif Ačiu JUMS širdingai notworthy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilijav: 20 liepos 2012 - 21:45
[quote=Evkis,2013 07 07, 23:33]
Dar norėčiau iš visos širdies padėkoti <<Saulutės>> kolėktyvui tai p. Marysia, p. Teresa ir p. Halina už tai, kad mano vaikas turėjo laimingą vaikystė darželyje. Labai švelnios, paprastos, kantrios, darbščios, mylinčios vaikus moterys 4u.gif Ačiu JUMS širdingai notworthy.gif
[/quote]
wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
[/quote]

Papildyta:
QUOTE(lilijav @ 2012 07 20, 21:37)
Smagu  smile.gif , kad vaikas apsiprato ir dabar viskas gerai, as dažnai darželyje sutinku p. Lucija, ji man pasirodė labai maloni,  visada su šipseną.
Jeigu neklystu, o jeigu klystu galyte mane pataisyti  ax.gif , tai ji darželyje daro visas dekoracijas, kolidoruose ir salėje. Norečiau Ją pagirti už kurybingumą ir išradingumą, kiekvienais metais per visas metu šventes vis skirtingai išpuošia selę, man labai labai gražu  wub.gif

Dar norėčiau iš visos širdies padėkoti <<Saulutės>> kolėktyvui tai p. Marysia, p. Teresa ir p. Halina  už tai, kad mano vaikas turėjo laimingą vaikystė darželyje. Labai švelnios, paprastos, kantrios, darbščios, mylinčios vaikus moterys  4u.gif Ačiu JUMS  širdingai  notworthy.gif


Papildyta:
QUOTE(lukrecja @ 2010 09 10, 14:00)
Laba diena,buvau ir as siandien ''boruzeliu'' grupeje,norejau savo mergyte ten leisti bet kai pamaciau kokia ten situacija tikrai nevesiu schmoll.gif ,kai mes atejome susipazinti tai buvo 10.30val tie mazi nykstukai buvo isvesti i lauka ir beveik visi verke,liulis tyso i burna, aukle nei vienam nenusloste nosies nei asaru ,nors buvo labai vejota,vis kartodavo ,kad mama tuoj ateis,kai as neistverusi pradejau kalbeti su mergyte tai tuoj apspito mane vaikai nustojo verkti tik aisku reikejo daug bendrauti su jais,kiekvienas turejo savo versija kur siuo metu yra ju mamos ka veikia bet esme tame ,kad nustojo verkti jie pasijuto saugiai o pani Jania berots g.gif labai lieta ir nesneki ir dar skundesi,kad daug nauju vaiku siemet ant jos galvos doh.gif vienu zodziu mamytes jeigu rupinates savo atzalelemis tai 100 kartu pagalvuokite o tik tada nuspreskite ar vesti ten savo angeliuka  P.S cia mano nuomone apie si darzeli''Saltinelis'' paciu maziausiu grupe





laba diena,gal kas galetu parasyti atsilepimus apie rusu grupe meskiukai? siais metais pradejo vaikelis lankit darzeli.




Atsakyti
sveikos, Mamytes smile.gif

mazai cia besiburianciu, bet vis del to parasysiu, gal atgaivinsim sia temele smile.gif

mano dukryte jau metus laiko lanko lopselinuku grupe. pradejom lankyti aisku su didziuliu erimu (galbut mama labiau biggrin.gif ), bet uzbaigem su didziausiom sypsenom ir laime smile.gif adaptavimosi periodas buvo ganetinai lengvas, beveik be asaru, o uz tai turbut turiu dekoti butent aukletojoms p. Halinai ir p. Jankai smile.gif ir beabejo padejejai p. Teresai smile.gif argi gali buti geresnis ivertinimas, kai vaikas sako, as jas taip myliu, o jos myli mane smile.gif

siandien paskutine oficiali metu diena darzelyje, o mazoji net negalvoja nelankyt, siandien su didziausia sypsena keliavo, o kai pasakiau, kad vasara nelankys darzelio, tai ji man iskat "Mama, lankysiu!"

apie maista irgi tik geriausi atsiliepimai. Dukryte pradejo labai noriai valgyt, ko namuose niekad nedare. visada pasakoja, ka valge tam tikra diena, ir visada sako, kad darzelyje labai skaniai gamina.

dar man labai patinka tai, kad lauke visos gruper buna kartu. mazieji mokosi is didesniu, didesni mokosi priziureti mazesnius. be to, maziukai susipazista su visom aukletojom, todel einant is lopselinuku grupes i darzelinukus tikiuosi nebus bedu, nes dukryte jau pazista visas aukletojas.

tiek siandien mano pastebejimu, siam darzeliui atiduodu 10balu ir net nekyla minciu, kad gali buti geriau, nes didziausia pliusa siai istaigai "uzdejo" dukryte smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras,gal yra mamyciu kuriu mergaites jau baige pirma klase siame darzelije ir galetu nebrangiai parduot mergaites uniforma,reikia tik sarofano.Mano mergaites ugis 122cm.
Atsakyti