Įkraunama...
Įkraunama...

Kokia nagų lako spalva jūsų mėgstamiausia?

Tęsiame temą 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika08: 30 rugpjūčio 2010 - 13:57
Na aš pasisakysiu pirma smile.gif Dievinu visokiausiu atspalviu mėlyną, tamsiai rudą, tamsiai raudoną, juodą. Nelakuočiau gyvenime (tpfu tpfu tpfu) ryškia rožine, šviesia raudona, ir įvairiais su blizgučiais kaip čia pirmoj nuotraukytėj.

http://4.bp.blogspot...nail-polish.jpg nuoroda su kokia gražia spalvyte wub.gif
Atsakyti
As uz raudona 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vishmwish @ 2010 08 30, 16:25)


O man tokios spalvos, kaip mėlyna žalia, geltona, oranžinė nagams nepatinka, nebent koks teminis vakarėlis ar kažkas pan...
Man priklauso nuo nuotaikos, kartais užsinoriu kažko ryškaus ir nusilakuoju labai tamsiai raudona ar slyvine violetine ir gąsdinu žmones biggrin.gif kartais vaikštau tik su bespalviu gydomuoju laku - kai norisi būt natūraliai, o tokios "per viduriuką" spalvos (dažniausiai naudojamos)- nude spalvos, rusva, nude į gelsvumą, persikinė. 4u.gif
Atsakyti
Kokia numirusi tema surrender.gif

man tai priimtinos prie širdies rožinės spalvytės ir atspaviai, dar labai patinka alyviniai, violetiniai atspalviai wub.gif negaliu pakęsti raudonos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laurutexxxx @ 2010 09 20, 11:59)
Kokia numirusi tema surrender.gif

man tai priimtinos prie širdies  rožinės spalvytės ir atspaviai, dar labai patinka alyviniai, violetiniai atspalviai  wub.gif  negaliu pakęsti raudonos doh.gif



aha reik atgaivint temele.... 4u.gif
as tai labai megstu prancuziska manikiura.... raudona sodria nagu spalva....kai jie tobulai sutavrkyti..... dar megstu juodus arba raudonus nagu galiukus....
o labai nemegstu auksiniu.. ir perlamutriniu spalvu tu tokiu blizgiu....
o siaip tai taip nuo nuotaikos priklauso kokia spalvyte lakuosiu nagucius.... bet tai daryti ziauriai megstu....... 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Man, paskutiniu metu, kazkodel patinka melyna biggrin.gif Nors anksciau jos nemegau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2010 09 23, 16:06)
Man, paskutiniu metu, kazkodel patinka melyna biggrin.gif Nors anksciau jos nemegau biggrin.gif


aha, man irgi labai gražu, bet pati nesilakuoju blush2.gif ax.gif

user posted image
Atsakyti
Labiausiai mėgstu prancūzišką manikiūrą rolleyes.gif Taip pat patinka labai tamsios raudonos beveik visi atspalviai wub.gif Niekada nelakuoju nagų rudai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sasorisa @ 2010 09 23, 20:28)
Labiausiai mėgstu prancūzišką manikiūrą rolleyes.gif Taip pat patinka labai tamsios raudonos beveik visi atspalviai wub.gif Niekada nelakuoju nagų rudai schmoll.gif

.... aha rudai man irgi lb nepatinka... schmoll.gif nebent kokiom pastelinem spalvom...
o man dar lb graziai gavos viena kart ..nusilakavau juodai.. blush2.gif ir baltu gelyciu pripaisiau mazyciu keleta... nu kaip grazu... o atrodo juoda tai tik marlyn mansonui... bet .. 4u.gif
Atsakyti
O man ruda graziausia bigsmile.gif
Atsakyti
ant trumpų ir tvarkingų nagų dauguma spalvų žiūrisi nebogai. Tik be jokių gėlyčių, akučių ir kitokių šūdukų. Ant ilgų nagų nesižiūri jokios spalvos, ypač ryškios, tragedija.
Atsakyti