Įkraunama...
Įkraunama...

Kur fotografuotis Kaune gamtoje?

mes tai planuojam fotografuotis Marveles zirgyne, o po to pavaziuoti I botanikos soda, kur ant pieveles smile.gif
Atsakyti
Mes aptarem kogero niolika vietu fotosesijai, taciau apsistojom ties Rumsiskiu muziejumi. Ten visko apstu: grazi gamta, jauki aplinka, daug ivairoves nuotrauku atzvilgiu ir galimybe sauniai praleisti laika( pasinaudojus ten siulomomis atrakcijomis). smile.gif
Tiesa buvom nusprende uzsisakyti jachta, bet isklausius patarimus ir atsiliepimus, jos atsisakem. cool.gif
Atsakyti
Sveikutes busimos nuotakos 4u.gif

Perskaiciau visa tema, ir mane sudomino Pazaislio vienuolynas.
Tik va nesuprantu, siandiena skambinau sake kad teritorijoje fotografuoti negalima, o cia forume skaiciau kad vidiniam kiekme susimokejo 30lt ir leido fotografuoti... g.gif
Tai kaip is tikro yra? Juk nesinosi ten nuvaziuoti ir apsisukti atgal... doh.gif
Gal kas yra suisdure su tuo? g.gif
Atsakyti
sveikutės,
aš taip pat skaičiau visą temą smile.gif fotografas pasiūlė vaišvydavos pelkę ar kaip ten vadinas (pavadinimai jau susipynė) ir Pažaislio vienyolyną bei jaht klubą smile.gif tai net nežinau kur būtų gražu.. nes mes nedaug laiko turėsime gamtoje, laikas labai spaus. 4u.gif
Atsakyti
o man butu labai aktualu, kur jus planuojate fotkintis jei lietutis lytu? g.gif
Atsakyti
Labai grazi vieta yra http://www.atostogos...yba/auda-sodyba
Peimienes sodyboje... pati sodyba tai tokia pionieriska stovykla...
Bet jie turi įrengtą labai gražų taką, su tilteliu,kalvele įpatingai gražiai paruoštas gėlynas ir alpiunariumas... na bent pries 3 metus buvo...

Nepamenu kiek jie ima už fotosesiją bet jaučiu 100 Lt paims... negarantuoju...tiesiog pasiskambinkite ar nuvažiuokite...

Jie sodybą naudoja sportinėms vasaros šventėms,stovykloms... jei svarbu, kad nebūtų pašalinių- pasiklauskite šeimininkų ar tuo metu niekas nevyks.
Atsakyti
QUOTE(afavela @ 2013 05 27, 14:28)
Mes aptarem kogero niolika vietu fotosesijai, taciau apsistojom ties Rumsiskiu muziejumi. Ten visko apstu: grazi gamta, jauki aplinka, daug ivairoves nuotrauku atzvilgiu ir galimybe sauniai praleisti laika( pasinaudojus ten siulomomis atrakcijomis).  smile.gif
Tiesa buvom nusprende uzsisakyti jachta, bet isklausius patarimus ir atsiliepimus, jos atsisakem.  cool.gif


kodėl jachtos atsisakėt? Pati saviškę fotosesiją dariausi ten, tai keista blink.gif na taip, vėjas plaukus pataršė biggrin.gif, bet nuotraukos tai thumbup.gif praplukdė mus ir pro Pažaislio vienuolyną, ir prie smėlėtų skardžių, o kaina mažesnė, nei dauguma čia už fotkes sodyboj sumokėjo.. (www.jachta.tk)
Šiaip Rumšiškės irgi puiki vieta, bet jei vestuvės - ne tradicinės, manau, ir tos vietos vengti reikia biggrin.gif
Atsakyti
O jei papultų lietinga diena, kur patartumėte daryti fotosesiją?
Atsakyti
Radau neblogą straipsniuką žurnale Misija Vestuvės, gal pravers besiruošiančioms jaunosioms, kur fotografuotis Kaune.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievosius: 18 liepos 2014 - 10:30
Laba 4u.gif

Gal zinote kur yra kokiu graziu vietu fotosesijai vaziuojant nuo Kauno Prisikelimo baznycios iki Kaiciadoriu r. Bucioniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mes fotografavomes vytauto parke ir dainu slenyje - nuotraukomis esu labai patenkinta !
Atsakyti
QUOTE(baltoji_snaige @ 2014 02 08, 20:10)
o man butu labai aktualu, kur jus planuojate fotkintis jei lietutis lytu? g.gif

QUOTE(RJ282 @ 2014 06 24, 23:37)
O jei papultų lietinga diena, kur patartumėte daryti fotosesiją?

Jei bus lietus, galvojame fotosesijai užsisakyti Babtyno-Žemaitkiemio dvarą. Kiek mačiau, labai gražios nuotraukos gaunasi ir viduj, ir lauke.
Atsakyti