Įkraunama...
Įkraunama...

Puzzle gerbėjos

QUOTE(MildukasK @ 2010 09 01, 08:35)
o cia va mano pernykstis darbelis, tik foto ne kokia....


Kaip gražu wub.gif Kiek čia detalių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Calaquendi: 01 rugsėjo 2010 - 09:21
3000 daliu smile.gif Kai sudejau 1000, tai maziau jau ir neidomu, iskart 3000 emiau biggrin.gif Ir dar viena turiu... Bet matyt pradesiu delioti tik tada, kai praeis Kaledos su visu dovanu ruosimu lotuliukas.gif
Atsakyti
kreipiuos i tas kurios jau yra klijavusios puzles 4u.gif
noriu paklausti kaip ir su kuo tepti tuos klijus?teptuku kokiu ar dar kuo ir ar is abieju pusiu tepti ar tik is vienos? blush2.gif dar ne karto nesu klijavus tai bijau sugadinti...
tik zinau kad reikia klijuoti ant to didelio vatmano lapo o daugiau nelabai ka ir zinau doh.gif
Atsakyti
as tai zinok klijavau ne su klijais (nes maciau kaip draugei ji sugadino puzzle, nes per daug uztepe kliju...), o su lipniu popierium.. Aisku, vargelio gal daugiau, bet man priimtiniau smile.gif As apverciau visa puzzle ir klijavau A4 didumo lipnius lapus kiek uzleisdama viena ant kito.. Taip ji tapo patvarni nuvezti i reminimo centra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovė* @ 2010 09 02, 22:46)
kreipiuos i tas kurios jau yra klijavusios puzles  4u.gif
noriu paklausti kaip ir su kuo tepti tuos klijus?teptuku kokiu ar dar kuo ir ar is abieju pusiu tepti ar tik is vienos?  blush2.gif  dar ne karto nesu klijavus tai bijau sugadinti...
tik zinau kad reikia klijuoti ant to didelio vatmano lapo o daugiau nelabai ka ir zinau  doh.gif

aš tai namie klijuodavau su tais pvz klijais, o čia tai dariau tiesiog su sausu pieštuku, tai paprasčiau, ggreičiau, ir tiek klijų neišeina į šoną, kaip kad su tais pvz. o aš tai tepiau lapą ir dėjau puzles, nesižaidžiau ant kiekvieno gabaliuko. juk susikabina viena su kita, laikos, plius dar juks į rėmą dedi su stiklu dažniausiai, tai niekas niekur nenukris.

QUOTE(MildukasK @ 2010 09 03, 07:18)
as tai zinok klijavau ne su klijais (nes maciau kaip draugei ji sugadino puzzle, nes per daug uztepe kliju...), o su lipniu popierium.. Aisku, vargelio gal daugiau, bet man priimtiniau smile.gif As apverciau visa puzzle ir klijavau A4 didumo lipnius lapus kiek uzleisdama viena ant kito.. Taip ji tapo patvarni nuvezti i reminimo centra smile.gif

o kaip tu ją apvertei visą taip?
aš taip pati rėmą nusipirkau, klijavau ant lapo, ten kur yra, ir viskas, dėjau į rėmą, dugną ir ant sienos g.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 09 03, 11:32)
o kaip tu ją apvertei visą taip?
aš taip pati rėmą nusipirkau, klijavau ant lapo, ten kur yra, ir viskas, dėjau į rėmą, dugną ir ant sienos  g.gif

as po apacia pakisdavau kartona, atkabindavau nuo visos puzzles gabaliuka ir uzdejus dar viena kartona ant virsaus apversdavau smile.gif Ir taip visas dalis. O kadangi mano paveikslas tokio dydzio buvo, kad jam remu siaip tikrai nenusipirksi, tai veziau reminti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 09 03, 10:51)
as po apacia pakisdavau kartona, atkabindavau nuo visos puzzles gabaliuka ir uzdejus dar viena kartona ant virsaus apversdavau smile.gif Ir taip visas dalis. O kadangi mano paveikslas tokio dydzio buvo, kad jam remu siaip tikrai nenusipirksi, tai veziau reminti smile.gif

aa viskas aišku..

Parodyk kokia ta puzlė? bigsmile.gif Labai didelė? ar forma kitokia?
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 09 03, 08:18)
as tai zinok klijavau ne su klijais (nes maciau kaip draugei ji sugadino puzzle, nes per daug uztepe kliju...), o su lipniu popierium.. Aisku, vargelio gal daugiau, bet man priimtiniau smile.gif As apverciau visa puzzle ir klijavau A4 didumo lipnius lapus kiek uzleisdama viena ant kito.. Taip ji tapo patvarni nuvezti i reminimo centra smile.gif


cia visa paveikslo kita puse t.y. blogaja klijavai su tais lipniais lapais kai jau puzle buvo sudeta? kur tu lipniu lapu yra pirkti? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(grange @ 2010 09 03, 11:32)
aš tai namie klijuodavau su tais pvz klijais, o čia tai dariau tiesiog su sausu pieštuku, tai paprasčiau, ggreičiau, ir tiek klijų neišeina į šoną, kaip kad su tais pvz. o aš tai tepiau lapą ir dėjau puzles, nesižaidžiau ant kiekvieno gabaliuko. juk susikabina viena su kita, laikos, plius dar juks į rėmą dedi su stiklu dažniausiai, tai niekas niekur nenukris.

koks tas sausas piestukas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 09 03, 12:02)
aa viskas aišku..

Parodyk kokia ta puzlė?  bigsmile.gif Labai didelė? ar forma kitokia?

pirmo psl. pacioj apacioj mano "paveiksliukas" biggrin.gif

QUOTE(Dovė* @ 2010 09 03, 12:27)
cia visa paveikslo kita puse t.y. blogaja klijavai su tais lipniais lapais kai jau puzle buvo sudeta? kur tu lipniu lapu yra pirkti?  4u.gif

taip, visa blogaja puse apklijavau smile.gif o tu lapu siaip buna pirkti kanceliariniu prekiu parduotuvese, vieni ju permatomi, kiti balti.. Jie tipo skirti adresams spausdinti ir ant voku klijuoti, bet as pirkau, kur lipni juosta nesupjaustyta, o vientisa, per visa A4 lapa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 09 03, 12:53)
taip, visa blogaja puse apklijavau smile.gif o tu lapu siaip buna pirkti kanceliariniu prekiu parduotuvese, vieni ju permatomi, kiti balti.. Jie tipo skirti adresams spausdinti ir ant voku klijuoti, bet as pirkau, kur lipni juosta nesupjaustyta, o vientisa, per visa A4 lapa smile.gif

o kaip jie vadinasi?permatomi lipnus A4 formato lapai ar kaip?dar ne taip paprasysiu tai apsikvailinsiu biggrin.gif o gerajai pusei nieko nedarei kai blogaja taip suklyjavai ar gerai laikosi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovė* @ 2010 09 03, 11:27)

koks tas sausas piestukas?  blush2.gif

tikrai žinai, tik gal ne taip pavadinau.. sausi klijai, dažniausiai popieriui skirti. 4u.gif

http://www.google.lt.../...280&bih=640


QUOTE(MildukasK @ 2010 09 03, 11:53)
pirmo psl. pacioj apacioj mano "paveiksliukas" biggrin.gif


aha bigsmile.gif dabar tik pamačiau, pirmai kai persivertė psl ir neamčiau.
Spalvotas, fainas!
Atsakyti
QUOTE(Dovė* @ 2010 09 03, 13:00)
o kaip jie vadinasi?permatomi lipnus A4 formato lapai ar kaip?dar ne taip paprasysiu tai apsikvailinsiu  biggrin.gif o gerajai pusei nieko nedarei kai blogaja taip suklyjavai ar gerai laikosi? g.gif

4u.gif
Papildyta:
o remindamos dedat stikla kad geriau puzles laikytusi ar nereikalingas jis? blush2.gif
Atsakyti