Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika su rūgštimis

QUOTE(himalaia @ 2010 11 08, 01:13)
Kaip supratau, oda nėra problematiškai, poros nesikemša (jei kimštųsi, tikrai pastebėtum  biggrin.gif ) Tad atskira BHA priemonė turbūt nelabai reikalinga. BHA tirpsta riebaluose, tad tinka riebios, užsikimšusios odos eksfolijavimui, padeda jai išsivalyti.
AHA daugiau veikia odos paviršių (padeda odai atsikratyti negyvų ląstelių, tačiau yra tirpi vandenyje, tad pro riebalus neprasiskverbia į poros vidų), kaip ir gilesnius sluoksnius- padeda pritraukti drėgmę, skatina kolageno gamybą, palygina veido toną ir t.t. Manau, tavo atveju PC 5% AHA priemonė tiktų, jei kažką odoje norisi "pataisyti". Tačiau jei oda problemų nekelia, užtektų ir drėkiklio tada.


Uzsisakiau kelis meginukus tos prie mones PC su 5% AHA, ziuresiu kaip man seksis ir koks bus poveikis, i BHA tada net neziuresiu. Aciu uz paaiskinima 4u.gif As tikiuos AHA apsaugos kazkiek nuo busimu rauksleliu rolleyes.gif

Tik vat klausimas dar toks, o kada ta priemone rugstine reikia naudoti? Kaip suprantu vakare po veido nuvalymo toniku, taip? blush2.gif O po toniko nereikia nuplauti veiduko vandeniu ir tik tad tepti AHA? O ka po to tepti? Ar jau nieko nebereikia? blush2.gif
Atsakyti
Merginos,
Kas galėtumėte užpildyti man anketą apie apie procedūras su rūgštimis? rašau baigiamąjį darbą apie tai ir be galo sunku rasti žmonių, kurie yra daręsi šias procedūras:(
Jei kas galėtumėte, parašykite man į paštą - agnytux87@gmail.com- atsiųsčiau anketąwink.gif

Iš anksto didžiulis AČIŪ, jei kas atsiliepsite:)
Atsakyti
O tai gal oda pripranta prie tos rūgštinės kosmetikos ir be jos paskui negali apseiti? Ar yra nustojusių naudoti rūgštinę kosmetiką? Kaip toleruojami paskui kiti kremai. Aš tik ruošiuosi pradėti ją nauduoti, bet bijau pripratimo. Juk svarbiausiai nepakenkti. O oda pas mane panašu kaip Ingėnos.
Atsakyti
QUOTE(Kliak @ 2010 11 08, 13:30)
O tai gal oda pripranta prie tos rūgštinės kosmetikos ir be jos paskui negali apseiti? Ar yra nustojusių naudoti rūgštinę kosmetiką? Kaip toleruojami paskui kiti kremai. Aš tik ruošiuosi pradėti ją nauduoti, bet bijau pripratimo. Juk svarbiausiai nepakenkti. O oda pas mane panašu kaip Ingėnos.


Man pripratimo nebuvo. Intensyviai gydžiausi rūgštimis kokius metus (valymo procedūros kosmet. kabinete plius namuose rūgštinė kosmetika). Paskui nusprendžiau padaryti pertrauką, ir kokius 2-3 metus su rūgštimis neturėjau reikalų. Šiemet vasarą vėl grįžau prie rūgšt. kremo. Pastebėjimai - gydantis su rūgštimis oda atrodė gražesnė (ką jau reiškia vien lankymąsis reguliariai valymams pas kosmetologę). Bet ryškaus pablogėjimo kaip ir nebuvo.

Šiaip mano oda rūgštis lyg ir gerai toleruoja, bet va kuo toliau tuo labiau išlenda kažkoks padidėjęs jautrumas daugeliui kosmetikos priemonių unsure.gif Kažin ar tai būtų galima sieti su rūgštimis. Va dėl kapliarų tai buvau lyg ir suabejojusi, ar jiems tokios procedūros/kosmetika gerai.
Atsakyti
Ingėnai, o kodėl tu nenori naudoti kremo, kuris tau anksčiau tiko? Odos pripratimas prie kremo yra briedas cool.gif Manau, tas "pripratimas" gaunasi tada, kai priemonė netenkina visų odos poreikių, tada tiesiog ima atrodyti, kad oda "priprato". Kitas variantas: oda nuolat kinta priklausomai nuo metų laiko, nuo savijautos, hormonų, mitybos, gyvenimo būdo, galų gale pačios ne jaunyn einam.

QUOTE(Kliak @ 2010 11 08, 13:30)
O tai gal oda pripranta prie tos rūgštinės kosmetikos ir be jos paskui negali apseiti? Ar yra nustojusių naudoti rūgštinę kosmetiką? Kaip toleruojami paskui kiti kremai. Aš tik ruošiuosi pradėti ją nauduoti, bet bijau pripratimo. Juk svarbiausiai nepakenkti. O oda pas mane panašu kaip Ingėnos.


Nepripranta prie rūgščių. Jos veikia tik viršutinį negyvų ląstelių sluoksnį (epidermį), todėl nustojus naudoti oda ima elgtis įprastai, kaip kad ji būtų niekad rūgščių nemačius.
Atsakyti
As krema su AHA ir BHA naudoju tik nakciai, nes ant jo neimanoma butu uztepti kremines pudros, dabar oda pradejo kazkiek sauseti tai dar po kurio laiko, kai kremas su rugstimi susigeria, uztepu drekinanti krema ir einu miegot biggrin.gif O ryte naudoju paprasta man tinkanti krema, be jokiu rugsciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 11 08, 14:22)
Ingėnai, o kodėl tu nenori naudoti kremo, kuris tau anksčiau tiko? Odos pripratimas prie kremo yra briedas  cool.gif  Manau, tas "pripratimas" gaunasi tada, kai priemonė netenkina visų odos poreikių, tada tiesiog ima atrodyti, kad oda "priprato". Kitas variantas: oda nuolat kinta priklausomai nuo metų laiko, nuo savijautos, hormonų, mitybos, gyvenimo būdo, galų gale pačios ne jaunyn einam.


Idėja pamąstymui... Bet va ir tas Rasos kremas, kurį dabar jau įtariu, man prieš kokių pusantrų metų puikiai tiko, giedojau jam ditirambus. Biškutį keista būtų, jei va taip op, ėmė nei iš šio nei iš to, ir pradėjo labai nebetikti cool.gif Bet gal pasauly visko būna g.gif
Gal nebent reiktų vėl pirkti Bioderma, tą kur pernai naudojau.
Rūgštinio, kur vasarą naudojau, tai tikrai nebenaudosiu dabar. Nes jis visiškai neatitinka sezono poreikių - man ryte reikia apsaugos, o vakare -drėkinimo. Iš Neostrata drėkinimo vakarui šaltuoju sezonu tikrai permažai, o be to jis su SPF (kas nakčiai visai nereikalinga). O ryte jis vėl ne į temą, nes nuo jo drėkinančių komponentų oda gali nušalti.
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 11 08, 14:26)
As krema su AHA ir BHA naudoju tik nakciai, nes ant jo neimanoma butu uztepti kremines pudros, dabar oda pradejo kazkiek sauseti tai dar po kurio laiko, kai kremas su rugstimi susigeria, uztepu drekinanti krema ir einu miegot  biggrin.gif O ryte naudoju paprasta man tinkanti krema, be jokiu rugsciu  smile.gif


As kadangi nenaudoju pudru, tai turbut galeciau ir ryta naudoti, bet kazkaip isivaizduoju, jog uztektu viena karta dienoj naudoti rugstis?.. g.gif O jei vakare po ju dar ir kremo nereiktu naktinio tepti, isvis super butu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 11 08, 15:07)
As kadangi nenaudoju pudru, tai turbut galeciau ir ryta naudoti, bet kazkaip isivaizduoju, jog uztektu viena karta dienoj naudoti rugstis?..  g.gif O jei vakare po ju dar ir kremo nereiktu naktinio tepti, isvis super butu  biggrin.gif


Tai kad būna naktiniai kremai su rūgštimis mirksiukas.gif
Bent aš tokį esu naudojusi Exuviance firmos. Nakčiai rūgšt. kosmetika galbūt net patogiau.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 11 08, 14:37)
Idėja pamąstymui... Bet va ir tas Rasos kremas, kurį dabar jau įtariu, man prieš kokių pusantrų metų puikiai tiko, giedojau jam ditirambus. Biškutį keista būtų, jei va taip op, ėmė nei iš šio nei iš to, ir pradėjo labai nebetikti cool.gif  Bet gal pasauly visko būna g.gif
Gal nebent reiktų vėl pirkti Bioderma, tą kur pernai naudojau.
Rūgštinio, kur vasarą naudojau, tai tikrai nebenaudosiu dabar. Nes jis visiškai neatitinka sezono poreikių - man ryte reikia apsaugos, o vakare -drėkinimo. Iš Neostrata drėkinimo vakarui šaltuoju sezonu  tikrai permažai, o be to jis su SPF (kas nakčiai visai nereikalinga).  O ryte jis vėl ne į temą, nes nuo jo drėkinančių komponentų oda gali nušalti.


Jei Bioderma netiks, tai rimc tada rūgštyse reikės ieškot bėdos mastau.gif bet himalaia gerai pastebėjo, turi Rasos kremas augalinių ekstraktų, kurių aš į jautriai odai skirtą seriją niekad nebūčiau dėjusi rolleyes.gif

Dėl drėkinančių komponentų ir nušalimo, tai kiaurus metus naudoju TIK drėkinančius kremus, oda sveika, niekas nenušąla. Ir dar rūgštis ryte pasitepu biggrin.gif Tik iki išėjimo laukan paprastai praeina koks pusvalandis ar kiek daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 11 08, 16:07)
As kadangi nenaudoju pudru, tai turbut galeciau ir ryta naudoti, bet kazkaip isivaizduoju, jog uztektu viena karta dienoj naudoti rugstis?..  g.gif O jei vakare po ju dar ir kremo nereiktu naktinio tepti, isvis super butu  biggrin.gif

as vasara po rugstinio kremo nakciai nieko netepdavau, nes nereikejo. Dabar jau reikia papildomo drekinimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 11 08, 15:21)
Jei Bioderma netiks, tai rimc tada rūgštyse reikės ieškot bėdos mastau.gif  bet himalaia gerai pastebėjo, turi Rasos kremas augalinių ekstraktų, kurių aš į jautriai odai skirtą seriją niekad nebūčiau dėjusi  rolleyes.gif

Dėl drėkinančių komponentų ir nušalimo, tai kiaurus metus naudoju TIK drėkinančius kremus, oda sveika, niekas nenušąla. Ir dar rūgštis ryte pasitepu biggrin.gif  Tik iki išėjimo laukan paprastai praeina koks pusvalandis ar kiek daugiau.


Gal pasidariau jautri tiems augaliniams ekstraktams unsure.gif Kad rųgštims tai visgi dabar abejoju. Gal paranoja, bet ryte šiandien jau jaučiau tose priblematinėse vietose ale perštėjimą, dilgčiojimą. Nesmarkų, bet jau diskomfortas šioks toks. Taip ir norisi kažką raminančio užtepti. O va pasitepus vakare tuo Margaritos ekologišku tai atvirkščiai, oda labai konfortiškai jaučiasi.

O tai tu ilgai būni lauke, pvz. prie minus 10, minus 15 ir daugiau?
Mat aš su visuomeniniu, ne ratuota. O žiemą ir su vaiku dar kartais kelias val. lauke praleidžiu. Kažkada va taip pasitepus drėkinančiu prie minusinės tiesiog jaučiau, kaip šąla, dirgsta mano oda unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 11 08, 15:25)
as vasara po rugstinio kremo nakciai nieko netepdavau, nes nereikejo. Dabar jau reikia papildomo drekinimo  smile.gif


O aš vasarą kaip tik naudoju tą rūgštinį kremuką su SPF (kuris vos vos ir drėkina tuo pačiu) fik rytais. Vakarais jau nieko nereikėjo. Nes oda mišri, nuo karščių laabai riebaluojasi.
Dabar atėjo sausasis odos periodas.
Atsakyti