Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.6

QUOTE(ermelinda @ 2010 10 01, 15:35)
Sveikos,
gal kas žinote, ar norint gauti soc.pašalpą, būtinai reikia būti registruotu darbo biržoje ne mažiau puse metų, jei dirbu 0,5 etato, esu išsituokusi?

taip turi buti registruotas darbo birzoje, tik ar 6 menesius jau priklauso nuo jusu situacijos, nes yra keletas punktu, kur nurodyta, jog prisiregistruoti reikia ne veliau kaip per 6 menesius nuo tam tikru aplinkybiu mirksiukas.gif
http://www.socmin.lt....php?1189177490 pasiskaitinek salygas, gal kuria nors atitiksi, jei ne- tada reikes atstovet tuos 6 menesiukus db.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 01 spalio 2010 - 14:44
QUOTE(ermelinda @ 2010 10 01, 15:35)
Sveikos,
gal kas žinote, ar norint gauti soc.pašalpą, būtinai reikia būti registruotu darbo biržoje ne mažiau puse metų, jei dirbu 0,5 etato, esu išsituokusi?

nebūtinai. galima atitikti ir kurią nors kitą sąlygą.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 10 01, 17:28)
nebūtinai. galima atitikti ir kurią nors kitą sąlygą.

baisios kaikurios tos salygos, ir geriau ju neatitikti lotuliukas.gif doh.gif
o apie pensijas ir apie studijas iki 24 pagalvojau ir nusprendizau kad mamyte niekaip ju neatitiks lotuliukas.gif bet jei tikrai yra koks seimoje globojamas vaikas arba labai sunki liga... tai tada tikrai uztenka atitikti kazkuri is nurodytu punktu...
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 10 01, 14:34)
o skaiciuojant vandeni- vrp atimti nereikia-seimos pajamas iskart dauginat is normatyvo 5% arba 2%. tiek ir galesit leisti sau moketi uz vandeni, likusia dali kompensuos...




o pvz. kompensacijai uz vandeni skaiciuojasi soc. pasalpa ar tik nuo kitu pajamu "imami" tie 2 ar 5 %? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 01 spalio 2010 - 21:30
sveikos,as turiu jusu toki klausima jai as dar mokinuos ir nesu dyrbusi ar as gausiu koke pasalpa pagimdzius? nieko nenusimanau apie tokius dalykus g.gif skaiciau kad mokama kazkokia vienkartine pasalpa pagimdziu ar tai tiesa? smile.gif labai laukiu jusu atsakymu . is anksto dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ermitutea @ 2010 10 02, 08:22)
sveikos,as turiu jusu toki klausima  jai as dar mokinuos ir nesu dyrbusi ar as gausiu koke pasalpa pagimdzius? nieko nenusimanau apie tokius dalykus g.gif skaiciau kad mokama kazkokia vienkartine pasalpa pagimdziu ar tai tiesa? smile.gif

gausite vienkartinę išmoką, kadangi pašalpai gauti neturite stažo. dar priklausytų vaiko pinigai. kaip pasiskaitysite temą - nusimanysite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 10 02, 10:48)
gausite vienkartinę išmoką, kadangi pašalpai gauti neturite stažo. dar priklausytų vaiko pinigai. kaip pasiskaitysite temą - nusimanysite mirksiukas.gif


perskaiciau visa tema ir neradau ko man reikejo doh.gif o kokio dydzio vienkartine pasalpa ir vaiko pinigai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ermitutea @ 2010 10 02, 12:46)
perskaiciau visa tema ir neradau ko man reikejo doh.gif o kokio dydzio vienkartine pasalpa ir vaiko pinigai? g.gif

http://www.socmin.lt...php?-2030537919
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 02 spalio 2010 - 14:10
QUOTE(ermitutea @ 2010 10 02, 08:22)
sveikos,as turiu jusu toki klausima  jai as dar mokinuos ir nesu dyrbusi ar as gausiu koke pasalpa pagimdzius? nieko nenusimanau apie tokius dalykus g.gif skaiciau kad mokama kazkokia vienkartine pasalpa pagimdziu ar tai tiesa? smile.gif  labai laukiu jusu atsakymu . is anksto dekui smile.gif

Nežinau, gal aš klystu, paskambinkite į Sodrą ir Jums pasakys tiksliau,e bet aš manau, kad minimali pašalpa Jums priklauso, jeigu kaip sakėte mokotės ir neturite stažo. Cituoju Sodrą.
"Motinystės pašalpa skiriama, jeigu neįgijote nustatyto ligos ir motinystės socialinio draudimo stažo, nes:

*
esate iki 26 metų amžiaus ir nurodytu laikotarpiu mokėtės nustatyta tvarka įregistruotų aukštųjų, profesinių, bendrojo lavinimo mokyklų dieniniuose skyriuose ir pertrauka nuo mokslo pabaigos (pagal mokslo baigimą įrodantį dokumentą) iki tapote apdraustąja, neviršija 3 mėnesių; "
Atsakyti
QUOTE(ermitutea @ 2010 10 02, 08:22)
sveikos,as turiu jusu toki klausima  jai as dar mokinuos ir nesu dyrbusi ar as gausiu koke pasalpa pagimdzius? nieko nenusimanau apie tokius dalykus g.gif skaiciau kad mokama kazkokia vienkartine pasalpa pagimdziu ar tai tiesa? smile.gif  labai laukiu jusu atsakymu . is anksto dekui smile.gif

na kiek pamenu, anksciau budavo tai 260lt prieš dekretą,jei stovi birzoj, po to vienkartinę 1430lt ir kas menesį gaudinesi po 97lt už vaikelį, galvoju dabar net nezinau, kai istatymai kasdien keičiasi galvoju
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2010 10 02, 16:40)
Nežinau, gal aš klystu, paskambinkite į Sodrą ir Jums pasakys tiksliau,e bet aš manau, kad minimali pašalpa Jums priklauso, jeigu kaip sakėte mokotės ir neturite stažo. Cituoju Sodrą.
"Motinystės pašalpa skiriama, jeigu neįgijote nustatyto ligos ir motinystės socialinio draudimo stažo, nes:

    *
      esate iki 26 metų amžiaus ir nurodytu laikotarpiu mokėtės nustatyta tvarka įregistruotų aukštųjų, profesinių, bendrojo lavinimo mokyklų dieniniuose skyriuose ir pertrauka nuo mokslo pabaigos (pagal mokslo baigimą įrodantį dokumentą) iki tapote apdraustąja, neviršija 3 mėnesių; "

labai jum aciu uz atsakyma,o tai del pasalpu reikia i sodra ar i seniunija kreiptis? g.gif na bet jai moka 97lt ar kiek ten i men tai kaip vaika islaikyt ,o jai dar tevelis nedyrba tai isvis ... unsure.gif

Papildyta:
QUOTE(vaidabas @ 2010 10 02, 18:12)
na kiek pamenu, anksciau budavo tai 260lt prieš dekretą,jei stovi birzoj, po to vienkartinę 1430lt ir kas menesį gaudinesi po 97lt už vaikelį, galvoju dabar net nezinau, kai istatymai kasdien keičiasi galvoju

tai va kad as birzoi nestoviu nes mokinuos dieninemia skyriuje ir negaliu stovet birzoje. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ermitutea @ 2010 10 02, 12:46)
perskaiciau visa tema ir neradau ko man reikejo doh.gif o kokio dydzio vienkartine pasalpa ir vaiko pinigai? g.gif

vienkatinė išmoka. apie vaiko pinigus yra atskira temaapie vaiko pinigus yra atskira tema mirksiukas.gif
QUOTE(Keiti @ 2010 10 02, 16:40)
Nežinau, gal aš klystu, paskambinkite į Sodrą ir Jums pasakys tiksliau,e bet aš manau, kad minimali pašalpa Jums priklauso, jeigu kaip sakėte mokotės ir neturite stažo. Cituoju Sodrą.

klystate. būtent dėl jūsų pacituotų sąlygų neatitikimo nepriklauso.
QUOTE(ermitutea @ 2010 10 02, 18:30)
tai va kad as birzoi nestoviu nes mokinuos dieninemia skyriuje ir negaliu stovet birzoje. unsure.gif

galite. tik statusas būtų ne bedarbio, o darbo ieškančio asmens.
Atsakyti