Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.6

Sveikutes. Gal kuri zinos atsakymus ir i man iskilusius klausimus. Ar reik prasitesent soc.pasalpa pazymos is sodros,jei buvo 2 savaites biuletenis ir uz ji buvo gauta pinigu? Jei vyras turi reikalu su anstoliais,susitares del atskaitymo skolos,ar nenutrauks soc.pasalpos mokejima?

Papildyta:
Sveikutes. Gal kuri zinos atsakymus ir i man iskilusius klausimus. Ar reik prasitesent soc.pasalpa pazymos is sodros,jei buvo 2 savaites biuletenis ir uz ji buvo gauta pinigu? Jei vyras turi reikalu su anstoliais,susitares del atskaitymo skolos,ar nenutrauks soc.pasalpos mokejima?
Atsakyti
Skaiciau, skaiciau ir visai susimaisiau blush2.gif norint gauti kompensacija uz malkas tavo pajamos vienam zmogui turi buti ne didesnes nei 350lt ar nedidesnes nei 525lt? Musu yra vienam 480lt tai yra galimybe gauti kompensacija ar nera? g.gif
Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agape @ 2010 10 05, 21:16)
Skaiciau, skaiciau ir visai susimaisiau  blush2.gif  norint gauti kompensacija uz malkas tavo pajamos vienam zmogui turi buti ne didesnes nei 350lt ar nedidesnes nei 525lt? Musu yra vienam 480lt tai yra galimybe gauti kompensacija ar nera?  g.gif
Aciu is anksto  4u.gif

norint gauti malkoms ar sildymui kompensacija- i pajamas neziurima mirksiukas.gif yra normatyvai pagal kuriuos skaiciuojama ziurima i zmoniu skaiciu, busto plota - ir jei jus isitenkate i normatyva- tada kompensacija ir mokama, pajamos gali virsyti ir 525lt vienam asmeniui..
pvz jei kalbame apie buta - (seimos pajamos - vrp(350lt) kiekvienam seimos asmeniui)*20%=? gauta suma yra tai kiek jusu seima gali moketi uz sildyma, jei saskaitoje pas jus irasyta daugiau, likusia dali kompensuos.

su malkom ir dujom yra nustatyti normatyvai.. tiesiog pasidomekit kokie jie jusu seniunijoj..
Papildyta:
QUOTE(Kieliuke @ 2010 10 05, 20:54)
Sveikutes. Gal kuri zinos atsakymus ir i man iskilusius klausimus. Ar reik prasitesent soc.pasalpa pazymos is sodros,jei buvo 2 savaites biuletenis ir uz ji buvo gauta pinigu? Jei vyras turi reikalu su anstoliais,susitares del atskaitymo skolos,ar nenutrauks soc.pasalpos mokejima?

bijau pameluot, bet manau socialinis mato biuletenius... bet del viso pikto galit skambtelt ir pranesti, kad turejote tokiu pajamu.
o vyro bedos ju nedomina, gali turet problemu su kuo nori, su banku, paskolom, su mokesciu inspekcija, su policija- jiems vienodai... jei susitvarke, kad atsiskaitys- tai jusu asmeninis reikalas... socialine pasalpa cia ne prie ko. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Nuokata @ 2010 10 05, 20:42)
Tai gal ir man padėsit  blush2.gif
Vyras nuo rugsėjo pradžios dirba Anglijoje legaliai, aš stoviu DB jau pusę metų. Pajamų jokių. Gyvename su 7 mete dukra, priregistruotos tik dviese bute. Vyras savo tėviškėje priregistruotas. Sakykit, ar priklauso kokia kompensacija ? Dėkoju  mirksiukas.gif

jei esate vede, tai norint gauti kompensacija ziures seimos pajamos, o kaip speju, jei vyras uzsieny dirba, tai jie ten i lietuviskus pinigus kai vercia- nemaza suma susidaro... ir kompensacijos neduoda... net neziuri, kad ten zmogus ir nuoma moka nemaza..
tik dar abejoju del to, kad seima registruota skirtingose vietose, zinau, kad viena seima gali gauti kompensacijas keliems butams, ten kur registruoti, tik nepasidomejau kaip pajamos ziurimos, ar seimos dalinamos per puse, ar jums ziuretu tik jusu, o vyrui tik vyro, niu bet gal kas jau susidure su tuo ir paaiskins mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 05 spalio 2010 - 20:39
[quote=vikosiuks,2010 10 05, 21:35]
[size=1][/size]
norint gauti malkoms ar sildymui kompensacija- i pajamas neziurima mirksiukas.gif yra normatyvai pagal kuriuos skaiciuojama ziurima i zmoniu skaiciu, busto plota - ir jei jus isitenkate i normatyva- tada kompensacija ir mokama, pajamos gali virsyti ir 525lt vienam asmeniui..
pvz jei kalbame apie buta - (seimos pajamos - vrp(350lt) kiekvienam seimos asmeniui)*20%=? gauta suma yra tai kiek jusu seima gali moketi uz sildyma, jei saskaitoje pas jus irasyta daugiau, likusia dali kompensuos.

su malkom ir dujom yra nustatyti normatyvai.. tiesiog pasidomekit kokie jie jusu seniunijoj..
Aciu, labai ir dar vienas klausimelis 4u.gif , vyras dirba pilnu etatu t.y.168val/men, mano yra 109,2val/ 114,4val/men (+/- 5val priklausomai nuo dienu skaiciaus per menesi), tai man paaiskino kad man negali buti taikoma kompensacija, nes man truksta 8val, skaiciuojant pajamas ir pradirbta laika triju menesiu, iki nustatyto minimumo pradirbtu valandu, bet kodel as su toms paciom valandom gaunu kompensacija uz vandeni niekaip nesuprantu, jos sake kad kartais "datemdavo" bet nelabai supratau ta ju paaiskinima "datempdavo", gal jus galetumete apsviesti sia situacija? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Agape @ 2010 10 06, 09:26)
Aciu, labai ir dar vienas klausimelis  4u.gif , vyras dirba pilnu etatu t.y.168val/men, mano yra 109,2val/ 114,4val/men (+/- 5val priklausomai nuo dienu skaiciaus per menesi), tai man paaiskino kad man negali buti taikoma kompensacija, nes man truksta 8val, skaiciuojant pajamas ir pradirbta laika triju menesiu, iki nustatyto minimumo pradirbtu valandu, bet kodel as su toms paciom valandom gaunu kompensacija uz vandeni niekaip nesuprantu, jos sake kad kartais "datemdavo" bet nelabai supratau ta ju paaiskinima "datempdavo", gal jus galetumete apsviesti sia situacija? Aciu.

pirma karta girdziu blink.gif kad dar ir i valandu skaiciu ziuri, cia gal 0.75 etato ar kaip?
tai del likusiu valandu tikriausiai birzoje turit stovet, kad uz sildyma priklausytu.. tik sildymas ir vanduo prie to paties... nebent vasara maziau dirbote.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 06 spalio 2010 - 09:05
QUOTE(vikosiuks @ 2010 10 04, 13:35)
jei jusu pajamos nevirsytu vrp/men (1400lt/men keturiems asmenims) moketi uz sildyma nereiktu- ta prasme jei vienam nekliutu daugiau nei 350lt...
o socialinis moka ne 100%(350lt/men) ,o 90%(315lt/men).. taigi jusu geriausiais ketinimais jus niekaip nesiektumet to reikiamo vrp-1400lt
drasiai galit eiti tvarkytis socialine pasalpa ax.gif jums iseis dar i nauda..

Na 1400lt mums iseitu,nes musu pajamos yra 1260,tai +soc pasalpa,tai iseitu ligiai 1400.Tada manau kazkoki procenta uz syldima reiketu moketi.Ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irina 1984: 06 spalio 2010 - 09:17
QUOTE(vikosiuks @ 2010 10 06, 10:02)
pirma karta girdziu blink.gif kad dar ir i valandu skaiciu ziuri, cia gal 0.75 etato ar kaip?
tai del likusiu valandu tikriausiai birzoje turit stovet, kad uz sildyma priklausytu.. tik sildymas ir vanduo prie to paties... nebent vasara maziau dirbote.. g.gif

Na ne, as dirbau kaip visada, mano darbo valandu skaicius per savaite 26val, tai as nezinau kiek cia gaunasi, zodziu uz praejusius paskutinius menesius mano valandu skaicius yra atitinkamai 109,2 val/men; 114,4val/men; 114,4val/men, ir sake kad bendrai paemus per tuos tris menesiu truksta 8val, nots lygiai tos pacios valandos buvo ir vasara gavau kompensacija uz vandeni, bet kai atejau dabar uz malkas pirma karta, prikibo del valandu, ir neleido nei vandens nei malku tvarkytis, o kai paklausiau kodel pries tai vandeniui tiko, sake atseit "datemdavo" o dabar negali blink.gif kazkaip nesuprantu tai kaip cia pagal tas valandas dar skaiciuojasi g.gif
Atsakyti
turiu eiti prasitesti socialines paramos, bet pamaciau, kad neturiu paso, kitame mieste palikau. Ar jis butinas, ar galima pateikti ir kita dokumenta, pvz teises?
Atsakyti
PAklausiau ir darželių temoj, bet gal čia bus greičiau.
Tvarkantis darželyje nuolaidas, ar užteks vyro pažymos iš darbovietės apie gaunamas pajamas? Ar reikia ir mano "nulinių" pajamų pažymos iš Darbo biržos? Nieko negaunu iš DB, tad gal užteks tik vyro pažymos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2010 10 06, 10:16)
Na 1400lt mums iseitu,nes musu pajamos yra 1260,tai +soc pasalpa,tai iseitu ligiai 1400.Tada manau kazkoki procenta uz syldima reiketu moketi.Ar ne?

jei jusu pajamos 1260lt + soc pasalpa ((1400-1260)*.9=126lt) = 1386lt (taigi 1400lt jums niekada neiseis, jei gaunate soc pasalpa)

o sildymui skiriama 20% pajamu.
Papildyta:
QUOTE(a79 @ 2010 10 06, 11:12)
PAklausiau ir darželių temoj, bet gal čia bus greičiau.
Tvarkantis darželyje nuolaidas, ar užteks vyro pažymos iš darbovietės apie gaunamas pajamas? Ar reikia ir mano "nulinių" pajamų pažymos iš Darbo biržos? Nieko negaunu iš DB, tad gal užteks tik vyro pažymos  g.gif

reikes ir vyro ir jusu nuliniu is birzos mirksiukas.gif jei gaunat soc parama uzteks tik vienos pazymos, kad esate soc remtini.
Papildyta:
QUOTE(joli84 @ 2010 10 06, 11:08)
turiu eiti prasitesti socialines paramos, bet pamaciau, kad neturiu paso, kitame mieste palikau. Ar jis butinas, ar galima pateikti ir kita dokumenta, pvz teises?

jei eitum pirma karta reiktu paso, jei eini pakartotinai tik prasitesti galima ir su kitu dokumentu, bent jau pas mus uztenka pavarde pasakyt, net paso nepraso ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 06 spalio 2010 - 11:41
Sveikutes ar galetu pasakyti 4u.gif jei kas zino . As gaunu 717lt vyras apie 2000. Turiu tris vaikus ar galiu kreiptis i soc,paramos skyriu pvz. sildymui ar dar kam nors g.gif Ar jau virsija 525x5=2625 jei mes gaunam daugiau, tai turbut niekas nepriklauso schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zanina @ 2010 10 06, 16:40)
Sveikutes ar galetu pasakyti  4u.gif  jei kas zino . As gaunu 717lt vyras apie 2000. Turiu tris vaikus ar galiu kreiptis i soc,paramos skyriu pvz. sildymui ar dar kam nors  g.gif  Ar  jau virsija 525x5=2625 jei mes gaunam daugiau, tai turbut niekas nepriklauso  schmoll.gif

ziurima ne i pajamas, o i registruotu zmoniu skaiciu ir gyvenama plota..

jusu ploto normatyvas 5 asmenims butu (38kv.m+12+12+12+12=86kv.m)
(seimos pajamos - vrp 5 asmenims (350lt*5=1750lt/men)*20% (seimos pajamu procentas, kuri seima gali leisti sildymui)=?
(2717-1750)*0.2=967*0.2=193,4lt/men (vadinasi jusu seima sildymui iki 86kv.m gali leisti sau tokia suma, jei suma ant lapelio pareina didesne, vadinasi likusia dali kompensuos, jei jusu gyvenamas plotas virsija 86kv.m- uz virsploti reikes moketi pilna kaina..)
tikiuos ka nors supratot mirksiukas.gif norint gauti kompensacija uz sildyma- pajamos vienam zmogui gali buti didesnes nei 525 mirksiukas.gif
Atsakyti