Įkraunama...
Įkraunama...

Marinuotos paprikos

QUOTE(Avocetė @ 2009 11 23, 14:35)

Ačiū 4u.gif bandysiu ir aš gal gausiu pigesnių paprikų g.gif
Atsakyti
O tai jus ir pirktines marinuojat. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 24, 00:51)
O tai jus ir pirktines marinuojat. ax.gif

O ką g.gif ne visos turi kur užsiaugint
Atsakyti
Suprantu,as pati papriku mazai uzsiauginau.Bet galvojau,kad jos marinuotos nesilaiko,nusaudo stiklainiai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 24, 10:44)
Suprantu,as pati papriku mazai uzsiauginau.Bet galvojau,kad jos marinuotos nesilaiko,nusaudo stiklainiai. smile.gif

Baik Tu irnesakyk.gif juk kiek reikia užsiauginti savo,jei nori marinuoti wub.gif Aš irgi pirktines marinavau 4u.gif
Atsakyti
Aciu,zinosiu ir as.Kai tik pabaigsiu,galesiu pasimarinuoti dar. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 24, 10:44)
Suprantu,as pati papriku mazai uzsiauginau.Bet galvojau,kad jos marinuotos nesilaiko,nusaudo stiklainiai. smile.gif

Maniškės manau nespės nušaudyt lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai megstu,kad truputi marinatas isigertu,tai jei ka speja nusaudyti. biggrin.gif
Atsakyti
Jau as tai ateinanciais metais ir daugiau sesiu papriku, o siemet tai jeikur uzmatyciau tai ir nusipirkciau pamarinavimui, gal reiktu lenkijoj paziuret,,,,, g.gif
Atsakyti
Tai jei vaziuoji i Lenkija,tai tada galima pasidairyti,bet specialiai vaziuoti,tai brangoka. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos.
Man tai šiemet nuosavų paprikų užteko marinavimui, bet kitais metais jau šiltnamio neturėsiu, tai reikės paprikas ir pomidorus pirkti. Man paprikos ir pomidorai puikiai laikosi ir pirktinės, ir nuosavos, tik svarbiausia - viską teisingai padaryti, kad paskui stiklinės nesprogtų.
Turguje visada galima pirkti pigiau. Pvz., prieš savaitę Kalvarijų turguje Vilniuje paprikas mačiau net po 2,50 ir visai neblogos.
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 11 24, 12:29)
Maniškės manau nespės nušaudyt  lotuliukas.gif

irgi gerai lotuliukas.gif
Atsakyti