Įkraunama...
Įkraunama...

Marinuotos paprikos

Na užmarinavau paprikas,pagal savo receptuką su medum,jei kam kilo klausimų,o manau,kad kilo lotuliukas.gif klauskite ir bus atsakyta mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki!As taip pat noreciau pasidalint savo marinuotom paprikom.Tik va nezianu kokie kiekiai turetu but, mat viska is akies dedu.Bet mazadug pabandysiu aprasyt.
2kg raudonu papriku(kam patinka gali ir kitos spalvos)Jas apkepinu ir dedu i katila,tada nuskutu madzdaug 400gr.morku ir jas sutarkuoju gan smulkiai(vyrui nepatinka morkos doh.gif ),ir supjaustau 1-2svogunu galvas.Tada morkas su svogunais taip pat apkepinu ir dedu i ta pati katila su parikom.
Po to i katila dedu dar ir supjaustytu pomidoru,bet pries tai juos nulupu nuo skuros(kazkur apie 1kg.).Iberiu druskos,pipiru ipilu citrinos naturaliu sulciu(mat acto cia pas mus nelabai yra,o jei yra tai as nezianu blush2.gif ).Uzkaiciu katila,ir palieku ant silpnos ugneles,viskas sukrenta,ir leidziu pavirt 20min.Ir i slovikelius dedu.Nu mano vyrui tai labai patinka,jau spejo suvalgyt pirma porcija stiklainiu skirta ziemai tik sako truksta jam stiprumo,kadangi receptas siap is galvos tai nezianu ko cia idejus,kad butu stipriau.Be to as dar tik tokia virtuves seimininke,kad man mokintis ir mokintis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2007 08 05, 21:57)
Nu pagaliau ir as su savo recepteliu atkeliauju ax.gif
Kagi pradedu smile.gif
Paprika supjaustyti i 4 dalis ir isimti seklas,paskui sudeti paprikas i verdanti vandeni ir pavirti 3min.Deti i iskaitintus stiklainius,kur jau turi buti ideta cia ant 0.5l stiklainio:1 saukstelis medaus ir mazesne sklitele cesnako.
Po to supilti marinata:
1l vandens
1 stikline aliejaus
1 stikline acto
1 stikline cukraus
1 saukstas druskos
Sito kiekio marinato uztenka 4l pipiru uzpilti.Beje labai skanu thumbup.gif

kiek reikai paprikų šiam kiekui marinato? o ar gerai supratau, į stiklainius tiesiog įdedi medu ir jo tirpdyt ar maišyt su kuonors nereikia?
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2007 09 07, 14:55)
kiek reikai paprikų šiam kiekui marinato? o ar gerai supratau, į stiklainius tiesiog įdedi medu ir jo tirpdyt ar maišyt su kuonors nereikia?

Nereikia tirpdyt,įdedi šaukščiuką medaus skiltele česnako,ir dedi paprikas pavirtas 3min,taigi man iš kažkur 3 su trupučiu kilo išėjo 3 stiklainiukai 0,5 ir 5st 0,7 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2007 09 07, 14:22)
Nereikia tirpdyt,įdedi šaukščiuką medaus skiltele česnako,ir dedi paprikas pavirtas 3min,taigi man iš kažkur 3 su trupučiu kilo išėjo 3 stiklainiukai 0,5 ir 5st  0,7 mirksiukas.gif

nori pasakyt, kad į puslitriuką telpa 1 kg paprikų?
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2007 09 08, 17:43)
nori pasakyt, kad į puslitriuką telpa 1 kg paprikų?

Sakau kaip aš dariau,ir kiek man išėjo,o kiek į puslitriuką tepla nematavau,nes kaip apverda,tai suminkštėja ir daug telpa bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2007 09 08, 16:43)
nori pasakyt, kad į puslitriuką telpa 1 kg paprikų?


Reikia iki galo paskaityti doh.gif Gi raso kad 3 - 0,5 stiklainiai ir 5 - 0,7 stiklainiai mirksiukas.gif
Bandysiu Agnisko receptu marinuoti paprikas, tik dar zadu ideti cukinijos. Manau turetu gautis neblogai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laizanika @ 2007 09 09, 22:21)
Reikia iki galo paskaityti  doh.gif  Gi raso kad 3 - 0,5 stiklainiai ir 5 - 0,7 stiklainiai  mirksiukas.gif
Bandysiu Agnisko receptu marinuoti paprikas, tik dar zadu ideti cukinijos. Manau turetu gautis neblogai  ax.gif

drinks_cheers.gif
Su cukinija turėtų taip pat skonis geras būt,nes medus su aliejum savo duoda thumbup.gif Lauksiu kada Jūs paragausite,įdomi koks skonis mirksiukas.gif Gero gaminimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laizanika @ 2007 09 09, 21:21)
Reikia iki galo paskaityti  doh.gif  Gi raso kad 3 - 0,5 stiklainiai ir 5 - 0,7 stiklainiai  mirksiukas.gif
Bandysiu Agnisko receptu marinuoti paprikas, tik dar zadu ideti cukinijos. Manau turetu gautis neblogai  ax.gif

perskaičiau tai iki galo, bet kad ne taip supratau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2007 09 10, 13:16)
perskaičiau tai iki galo, bet kad ne taip supratau  ax.gif

Reikia kelis kartus perskaityt tuomet mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal kas marinavot aitriąsias paprikas? Mano vyras baisiai mėgsta, prašo, kad padaryčiau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2007 08 05, 21:57)
Nu pagaliau ir as su savo recepteliu atkeliauju ax.gif
Kagi pradedu smile.gif
Paprika supjaustyti i 4 dalis ir isimti seklas,paskui sudeti paprikas i verdanti vandeni ir pavirti 3min.Deti i iskaitintus stiklainius,kur jau turi buti ideta cia ant 0.5l stiklainio:1 saukstelis medaus ir mazesne sklitele cesnako.
Po to supilti marinata:
1l vandens
1 stikline aliejaus
1 stikline acto
1 stikline cukraus
1 saukstas druskos
Sito kiekio marinato uztenka 4l pipiru uzpilti.Beje labai skanu thumbup.gif


na liuks liuks tavo receptukas, ryt antra partija gaminsiu, buvo draugai savaitgali tai jau buvau issigandusi , kad neliks mano konservuotu papriku smile.gif nes tikrai laaaaaaaabai skanios, aciu uz receptuka ploja.gif
Atsakyti