Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės - nertos/megztos

QUOTE(liamuna @ 2010 09 08, 13:02)
patogiausia nuotraukas kelti per radikal.ru, ikrauni, ir 3ia nuorodele kopijuoji ir tiesiai i atsakymo langa paste darai  mirksiukas.gif

raso kad klaida. neina ikelti wordinio, o taip nuotraukos neturiu atskirai
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 07, 10:42)
šauniai padirbėta

Ačiu 4u.gif
Atsakyti
gal kas turit kokiu moterisku modeliuku rudeniuiuser posted image
va sitas labai patiko gal kas patarsit kaip megzti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo son: 08 rugsėjo 2010 - 19:57
Labukas,
gal žinot kokią neanlišką nuorodą šitos kiepkos? nesinori antra karta isradinet dviracio- vistiek kazkur turi buti aprasymas. visa vakara prasedejau ieskodama nete aprasymo, bet neradau. Help doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DDajana: 09 rugsėjo 2010 - 21:51
QUOTE(DDajana @ 2010 09 09, 22:49)
Labukas,
gal žinot kokią neanlišką nuorodą šitos kiepkos? nesinori antra karta isradinet dviracio- vistiek kazkur turi buti aprasymas. visa vakara prasedejau ieskodama nete aprasymo, bet neradau. Help doh.gif

user posted image


rusiskai tks? osinka.ru turi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2010 09 10, 08:55)
rusiskai tks?  osinka.ru turi.  4u.gif


man to puslapio osinka.ru niekaip neatidaro, kazkada atidarinejo, o dabar noriu pasiziuret ir meta kad negali uzkrauti jo.. sad.gif gal kas pagelbes? nes as jau galvojau akd tas psl nebeveikia.. bet ziuriu kitos juo naudojasi..
Atsakyti
QUOTE(Kutveliukas @ 2010 09 10, 08:40)
man to puslapio osinka.ru niekaip neatidaro, kazkada atidarinejo, o dabar noriu pasiziuret ir meta kad negali uzkrauti jo.. sad.gif gal kas pagelbes? nes as jau galvojau akd tas psl nebeveikia.. bet ziuriu kitos juo naudojasi..


ir mano nuorodos neatidaro? g.gif nes man gerai meta psl. 4u.gif
Atsakyti
ką tik pabandžiau, tai man viską kuo puikiausiai atidarė. Jei norite būtent tos kepurytės rusiško aprašymo brūkštelėkite man savo el. paštą aš jums persiųsiu asmeniškai
Atsakyti
[quote=DDajana,2010 09 09, 21:49]
Labukas,
gal žinot kokią neanlišką nuorodą šitos kiepkos? nesinori antra karta isradinet dviracio- vistiek kazkur turi buti aprasymas. visa vakara prasedejau ieskodama nete aprasymo, bet neradau. Help doh.gif

Idedu nuoroda yra visa tema lietuviskai mirksiukas.gif
Kepuryte salmukas cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meganija: 10 rugsėjo 2010 - 07:58
QUOTE(son @ 2010 09 08, 19:41)
gal kas turit kokiu moterisku modeliuku rudeniuiuser posted image
va sitas labai  patiko gal kas patarsit kaip megzti

pasizvalgyk cia 4u.gif
Atsakyti
ziema arteja, jungiuos ir as cia pas jus, pradejau vakar megzti keppuryta mazjai tik vat iskilo klausimas kiek reik akiu deti kepurytei smile.gif virba;ais mezgu, mergytei 2 metukai smile.gif
ziureism, tikiusi nebus per didele...

o ta kepuryte kartu su saliu tai tiesiog nuostabi... malonu butu jei kas imestu nuoroda ar kokia schema is kur ji yra ir kai pten viska daryti smile.gif
Atsakyti
Mūsų paprastutė (jūrinė) rudeninė, mažius labai išrankus pasidarė, bet kokios nenešioja doh.gif
user posted image

Labai norėjau išmėginti raštuką nr74, bet jau baisiai sunkiai ir lėtai man jis sekės blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 10 rugsėjo 2010 - 11:12