Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Pašalinam tai, kas nereikalinga"

QUOTE(erikiuxxx @ 2010 09 08, 15:39)
ar iseme ar pakeite nezinau,bet man i az uztat parase,kad parasiau jog man ta foto nelabai,tai delmanes atseit iseme  blink.gif
vaiku darzelis



tai kad man ji buvo nelabai lotuliukas.gif
matyt mano AŽ pilna tuo metu buvo laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbekiu @ 2010 09 08, 09:04)
na peržiūrėjau foto, yra kelios gražios man, kol kas gražiausia turbūt šita:
user posted image

Kokie grazus vaikuciai smile.gif

QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 09 08, 11:36)
o man šita smagi
user posted image

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 09 08, 15:39)
ar iseme ar pakeite nezinau,bet man i az uztat parase,kad parasiau jog man ta foto nelabai,tai delmanes atseit iseme  blink.gif
vaiku darzelis


Tai jus dabar labai svarbi pasijauskite biggrin.gif Jei desiu foto, tai gal tada iskart jum atsiusti, bus aisku ar verta deti biggrin.gif
Atsakyti
Aišku, kad neverta. Užteks ir tų dviejų temą atitinkančių. nail.gif Ot tai žmogaus naivumas - konsultuotis su konkurentais. umn.gif
Atsakyti
na aš, jei jau dėčiau foto į viešą konkursą, tai tikrai nusiteikus būčiau ne vien liaupsėm, yra gi ir pozityviai kritikuojančių, bet yra ir ohoho kaip žodžių neparenkančių doh.gif paskaitai komentarus, pasijuoki, pasimalonini ar papyksti sau tyliai ( arba ne ) ir tiek rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 09 08, 15:56-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 08, 15:56)
Aišku, kad neverta. Užteks ir tų dviejų temą atitinkančių.  nail.gif  Ot tai žmogaus naivumas - konsultuotis su konkurentais.  umn.gif

Cia iskart konkurentus isgazdini, kad jei sansu neturi, ir lieka tik tavo viena foto biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liūtė* @ 2010 09 08, 15:32)
Cia iskart konkurentus isgazdini, kad jei sansu neturi, ir lieka tik tavo viena foto  biggrin.gif  biggrin.gif

hihihi.gif radai kur gązdint....
Atsakyti
QUOTE(ona777 @ 2010 09 08, 11:38)
Su vaikais, nuotrauka išties miela, tik kaip konkursui mano protu  per mažas šalinimo įpūdis.

drinks_cheers.gif pritariu
Atsakyti
Sakot jei jau šalint, tai su fanfarom? biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 09 08, 18:40-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 08, 18:40)
Sakot jei jau šalint, tai su fanfarom? biggrin.gif

nu kaip visad taikliai į dešimtuką lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ne visada topsecret.gif
Atsakyti
kažkam labai vandens norėjosi
user posted image

foto ant atliekų konteinerio unsure.gif ir dar vaikai ten liečias... schmoll.gif
Atsakyti