Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Pašalinam tai, kas nereikalinga"

QUOTE(Rustė @ 2010 09 02, 11:59)
aš suprantu taip:

šalinam, kas nereikalinga - kraustom daiktus, nešam šiukšles, tvarkom aplinką wink.gif
arba rodom tai, kad namie nereikalinga, ką norėtumėme pakeisti - tarkim sena sofa, spinta, arba seni tapetai.

manau gana daug foto galima būtų pritaikyti - vaikas plėšiantis tapetus (reikia keisti), vaikai tvarkantys kambarį, kiemą, stalčius.

idėjų turiu, foto ne tongue.gif ir pakrovėjo fotoaparato akumuliatoriams nerandu biggrin.gif nėra net kaip įgyvendina biggrin.gif

Jo.. tiek daug idejų, tik dalyvio ne vieno bigsmile.gif biggrin.gif Pirmiausia pamačius reklaminę nuotrauką ir pavadinimą, pagalvojau, kad tai konkursas kaip kūdinames, valom zarnyną pas G.Tulčiną. ir panasūs dalykai biggrin.gif
Atsakyti
Manau čia tinka absolučiai viskas smile.gif Tiek spintos, tiek tvarkymai, tiek žarnynai, tiek įlipimas į troleibusus pro priekines duris ... Žodžiu, viskas, ko mes nenorim savo gyvenime. Daug tokių yra, tik kažkaip sugebėt reikia nufotkint biggrin.gif
Atsakyti
Paprasčiausia išeiti kieman ir nufotkinti šiukšliadėžę biggrin.gif
Atsakyti
Smagus konkursas nusimato, norėjau paklausti, ar galima dėti dviejų nuotraukų koliažą? Na pvz kaip negalima atsikratyt ir kaip aš atsikračiau?
Atsakyti
QUOTE(Driskyte @ 2010 09 02, 15:56)
Smagus konkursas nusimato, norėjau paklausti, ar galima dėti dviejų nuotraukų koliažą? Na pvz kaip negalima atsikratyt ir kaip aš atsikračiau?

ne.

visiem konkursam galioja tos pačios taisyklės, nebent konkursas užsakytas, ir aprašyme minima kažkoks taisyklių pakeitimas.
Atsakyti
O nuotraukoje butinai turiu būt pati ar gali ir kitas asmuo pvz vaikas?
Atsakyti
labuka,neuzmetykite manes akmenimis,turiu viena klausima tikrai ne i tema doh.gif ar gali si mineralini vandeni gerti maitinanti mama. Man uzteks vieno atsakymo taip ar ne ax.gif
didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(radviliux @ 2010 09 02, 11:22)
CHI CHI, o man kilo mintis (kadangi cia susije su Borjomi vandens reklama), kad galima salinti, pvz riebalus nuo kuno  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



QUOTE(Papugele @ 2010 09 02, 11:27)
Jo.. tiek daug idejų, tik dalyvio ne  vieno bigsmile.gif  biggrin.gif Pirmiausia pamačius reklaminę nuotrauką ir pavadinimą, pagalvojau, kad tai konkursas kaip kūdinames, valom zarnyną pas G.Tulčiną. ir panasūs dalykai biggrin.gif


drinks_cheers.gif as irgi tapati pagalvojau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Driskyte @ 2010 09 02, 16:59)
O nuotraukoje butinai turiu būt pati ar gali ir kitas asmuo pvz vaikas?

manau tiks ir vaikas, ir suaugęs, ir gyvūnas wink.gif

QUOTE(*neva* @ 2010 09 02, 18:04)
labuka,neuzmetykite manes akmenimis,turiu viena klausima tikrai ne i tema  doh.gif ar gali si mineralini vandeni gerti maitinanti mama. Man uzteks vieno atsakymo taip ar ne  ax.gif
didelis aciu  4u.gif

manau gali wink.gif jei tik jis priimtino skonio wink.gif aišku ne dėžėmis, bet kokia stiklinė tikrai nebūtų pr daug wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2010 09 02, 16:04)
ne.

visiem konkursam galioja tos pačios taisyklės, nebent konkursas užsakytas, ir aprašyme minima kažkoks taisyklių pakeitimas.



Tikrai manau, kad galima daryti tai, ką tik fantazija leidžia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Breezy @ 2010 09 02, 19:28)
Tikrai manau, kad galima daryti tai, ką tik fantazija leidžia  smile.gif

Jei fantazija pernelyg aiškiai prasilenkia su taisyklėm, fantazija prieš taisykles pralaimi biggrin.gif
O taisyklėse yra va kaip:
"9. Fotokonkurse nebus tvirtinamos tos nuotraukos, kurios buvo apdorotos naudojant fotomontažą (foto nuotraukų jungimas į vieną atvaizdą, pašalinių objektų įtraukimas į kadrą kompiuteryje, papildomos grafikos ir kitų dailės elementų naudojimas). Gali būti pakoreguotas ryškumas, pašalintas "raudonų akių" defektas, ar fotografuojant nudojami filtrai – įspūdžio, spalvų sustiprinimui, bet ne fotomontažas, nebent konkretaus konkurso taisyklėse bus nurodyta kitaip.**"
http://www.supermama...showtopic=21784

Kitaip nenurodyta, tai kaip ir viskas aišku. Viską daryt aišku galima, tik konkursui tas "viskas" netiks. Ir tiek žinių.
Atsakyti
QUOTE(radviliux @ 2010 09 02, 12:22)
CHI CHI, o man kilo mintis (kadangi cia susije su Borjomi vandens reklama), kad galima salinti, pvz riebalus nuo kuno  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Riebalu salinimas visai i tema, bet man pagal ju reklama noretusi visoki junk food'a salinti is namu smile.gif
Atsakyti