Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Pašalinam tai, kas nereikalinga"

QUOTE(Jurina @ 2010 09 15, 15:53)
nu i kas nesuprantamo? konkurso užduotyje parašyta: "pasidalinkite .... nuotraukomis, kuriuose matytųsi tai, ką norėtume pašalinti iš savo kasdienybės ... " tai autorė pukiai parodė ką norėtų pašalinti.
Šitas sakinys apskritai labai plačiai gali būti suprastas, aš irgi kai ką norėjau pašalinti iš savo gyvenimo, bet va neleido  rolleyes.gif

jūsų foto prasilenkė su realybe, tai, ką jūs šalinate jūsų foto, yra tai, kieno pagalba pasišalinta pagrindinis akcentas.

jei norite konkrečiau, parašysiu až wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 09 15, 15:09)
pati sakai, kad

Na, ne man vienai pvz ta ant wc buvo fui smile.gif O kur jau kelios nuomonės sutampa, tai jau artėja link objektyvumo tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Rustė @ 2010 09 15, 15:09)
jūsų foto prasilenkė su realybe, tai, ką jūs šalinate jūsų foto, yra tai, kieno pagalba pasišalinta pagrindinis akcentas.

jei norite konkrečiau, parašysiu až wink.gif

Vo blink.gif Bet tai negi dabar suintrigavot ir mesit? g.gif
Jurina ax.gif Gal tu mumi ją čia parodyk... blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2010 09 15, 16:09)
jūsų foto prasilenkė su realybe, tai, ką jūs šalinate jūsų foto, yra tai, kieno pagalba pasišalinta pagrindinis akcentas.

jei norite konkrečiau, parašysiu až wink.gif


jei aš gerai supratau Jūsų sakinį, tai daugumoj nuotraukoj apskritai nesimato(nuovargio, nuotaikos, blogų minčių, konkurenčių, nešvarumų, kalorijų, slogos, akmenų, kurmių, smėlio...) to ką žmogus nori pašalinti ir akcentas visai į kas kitą, bet ne į šalinamą dalyką smile.gif
bet ne esmė, ne tai ne biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurina: 15 rugsėjo 2010 - 15:35
QUOTE(Papugele @ 2010 09 15, 13:39)
Nenoriu tiket del tu pajuokavimu schmoll.gif Greiciausiai pati issigando komentaru(tikriau tapti Borzomi 'veidu') biggrin.gif
Juk matem, kad mamyte megeja fotografuotis delikaciose vietose, tai ko jai buvo ir konkurse nesudalyvaut bigsmile.gif  biggrin.gif

Tai gal ten net ne jos nuotrauka buvo, kodėl mamytė mėgėja fotografuotis... ?

(P.S. labiau tikėtina versija, jog pati talpino, na, bet neatmetama galimybė, jog kažkas papokštavo)...

Kaip ten bebuvę, tiesos jau nebesužinosim (ir nė kiek dėl to negaila, yra svarbesnių dalykų gyvenime biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Jurina @ 2010 09 15, 16:34)
jei aš gerai supratau Jūsų sakinį, tai daugumoj nuotraukoj apskritai nesimato(nuovargio, nuotaikos, blogų minčių, konkurenčių, nešvarumų, kalorijų, slogos, akmenų, kurmių, smėlio...)    to ką žmogus nori pašalinti ir akcentas visai į kas kitą, bet ne į šalinamą dalyką  smile.gif 
bet ne esmė, ne tai ne  biggrin.gif

aš ne apie tai, kad nesimato, matosi ir labai tiktų jūsų foto, tik truputį atvirkščiai, su kitokiu veiksmu turėtų būti pateikta.
Atsakyti
O ką čia pašalino? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 15, 17:00)
O ką čia pašalino? g.gif
user posted image

vaikas laiko didelį varžtą rankoje.
už jo įrankiai, lentyna pakabinama, iš kažkur išsuko/išlupo tongue.gif

tikiu, nes mama pasakojo, kad esu 1,5m išsukusi varžtus savo vežimėlyje blink.gif
tarybiniuose būdavo varžtų, čia dabar kniedėmis vežimai tvirtinami.
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 09 15, 13:34)
Laisvai gali prisijungti, jei kas prisėdo prie kompo iš draugų, gi automatiškai prie sm jungiamasi, nebent nusistatai, jog kaskart suvedi piną.


nu taip, bet dabar įsivaizduok, turi kažkokiam folderyje tą foto, nu ar int. albume, ateina draugai į tavo namus, sės prie kompo,tai negi knisis po folderius ieškant kažkokių foto, paskiau dar ir į sm eis ir pasijungs. nesąmonė schmoll.gif
aišku čia jos reikalas, ką ji parašė, tik tokie "pasiteisinimai" juokingai skamba, ir tiek, matyt norėjo ant bajerio įdėt, ir viskas, paskiau persigalvojo, komentarus paskaičius (nu arba neskaičius).galėtų pati ateit ir pasakyt, ale ne biggrin.gif

QUOTE(Fiolita @ 2010 09 15, 14:09)

O siaip juk gal yra seimu, kuriose neateina pasaulio pabaiga  jei kas nufotkina mama su vaikuciu sedincius tualete. Kiek yra kas visai nuogi fotografuojasi, ir ne tik savo kompe laiko  biggrin.gif ir nieko...  ax.gif
aišku, iš to tragedijos nedaryčiau, bet į viešą erdvę nė už milijoną tokių foto nedėčiau. pvz kažkada ir pati ant bajerio b wc nufotkinau ,"pagąsdinau" kad į fb įdėsiu, padurniavom ir ištrynėm, tokių foto kažkaip nesinori laikyt. nors kai žinai, kad niekas nelįs kitas,tai koks kieno reikalas.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2010 09 15, 16:02)
vaikas laiko didelį varžtą rankoje.
už jo įrankiai, lentyna pakabinama,  iš kažkur išsuko/išlupo tongue.gif

tikiu, nes mama pasakojo, kad esu 1,5m išsukusi varžtus savo vežimėlyje  blink.gif
tarybiniuose būdavo varžtų, čia dabar kniedėmis vežimai tvirtinami.

aaaaa.... vargu ar tas vaikas išsuko, nes lentyna gi dar nesurinkta tongue.gif bet tiek to... nesikabinėsiu smile.gif Tik tiek, kad nelabai įžiūrėjau, ką jis ten tokio neša.
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 09 15, 16:25)
nu taip, bet dabar įsivaizduok, turi kažkokiam folderyje tą foto, nu ar int. albume, ateina draugai į tavo namus, sės prie kompo,tai negi knisis po folderius ieškant kažkokių foto, paskiau dar ir į sm eis ir pasijungs. nesąmonė  schmoll.gif
aišku čia jos reikalas, ką ji parašė, tik tokie "pasiteisinimai" juokingai skamba, ir tiek, matyt norėjo ant bajerio įdėt, ir viskas, paskiau persigalvojo, komentarus paskaičius (nu arba neskaičius).galėtų pati ateit ir pasakyt, ale ne biggrin.gif


nu man geda butu pasisakyti.drasos ideti tokia foto jei jau turejo,bet pritruko jos ,kad prisipazinti biggrin.gif
Atsakyti
o man visai neįdomu kieno ten foto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 09 15, 16:40)
nu man geda butu pasisakyti.drasos ideti tokia foto jei jau turejo,bet pritruko jos ,kad prisipazinti biggrin.gif
nu bet realiai jei būtų išbuvus iki konkurso galo, tai būtume sužinoję vistiek..
na nesvarbu, ne esmė aišku čia smile.gif


QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 09 15, 16:45)
o man visai neįdomu kieno ten foto  blush2.gif

man tai įodmu, o jei ten tavo pvz buvo hah.gif
juokauju mirksiukas.gif
Atsakyti