Įkraunama...
Įkraunama...

Rastinėnų ir jų apylinkių pokalbiai - 5tema

Sveikutes,

Smagi nauja tema.

Saule jau lanko darzeli antra savaite.
Ant puodo atsisedo 1,6 men visiems reikalams pati smile.gif iki to visa vasara su giedriukais ir triusikeliais laikiau, ir tik reikalui esant dedavau pampersus. sisiojo visur kaip suniukas, plaudavau kojytes ir uzpakali. Rudeni kambary turbut nebesmagu buvo i giedriukus apsisisiot... smile.gif Nuo ciulptuko atprato 1,11 men. tiesiog nebedavem pries miega, pasakeles sekem smile.gif Misinuka iki 1,3 men pagirdydavau smile.gif nuo metu valge ta ka ir mes. Rezimo jokio nesilaikem niekame. Del darzelio manau pratint reik kai pradeda eit. rezimas pas vaika savaime susitvarko smile.gif o per metus gelyte dar kelis kartus jai gali tas rezimas keistis. Vaikutis gi pats parodo kada jam yra patogu ir kada jis jau yra pasiruoses ka nors nauja ar kitaip daryt, tik reik isiklausyt ir nepriestaraut tam ar bent nenusistatyt is anksto kad bus taip o ne kitaip. Manau tavo mazytei ir puodas bus draugas ir visa kita klostysis gerai, kai tam ateis laikas. Dabar ji dar gal ir per maza darzelio rezimui, ypac jei miegeli du kart nesibodi pamiegot per diena smile.gif Megaukites savo kleckais!!

Daivulkos Ignui sveikinimai silciausi, nors ir paveluoti.
Gero rudenelio..
Atsakyti
Tai aš ir nesiruošiu pratint, tik iš anksto susižinot norėjosi kitų mamų patirtį.

Mane visai neseniai užpuolė pusiaukelėj tarp kiosko ir namų, prie pat kelio... Nešiokitės, jei einat vienos, dujų balionėlius arba eikit su kompanija unsure.gif
Atsakyti
Vaje, gėlyte... kokiu tikslu užpuolė, tikiuosi, nepridarė daug žalos, neskaitant psichologinės, aišku... ? console.gif

aš niekada nevaikštau, bailė esu, kitąkart man net dviračiu toliau nuo namų važiuot baisu būtent dėl šitos priežasties, publika aplinkinė tikrai patikimumu nekvepia doh.gif
Atsakyti
Nedetalizuosiu, kokiu, tik tiek, jog ne turtas rūpėjo... Policijai pranešta, iškėlė bylą...
Atsakyti
QUOTE(«gėlytė» @ 2010 09 16, 15:08)
Nedetalizuosiu, kokiu, tik tiek, jog ne turtas rūpėjo... Policijai pranešta, iškėlė bylą...

Laikykis 4u.gif
As tik zinau, kad pas mus Metoj siemet 16 metu mergaite viduryj dienos isprievartavo verysad.gif Man irgi baugu darosi, net su vaiku niekur nevaziuoju su vezimu praktiskai.
Atsakyti
Gėlyte, na labai liūdna sad.gif

aš tai iš viso už kastraciją *****, visokiems išsigimėliams...
atseit, žmogaus teisės.... eina jie tegul š..... su tokiom teisėm unsure.gif
Atsakyti
na merginos pripasakojot cia visokiu baisumu - tuoj bus baisu ir is kiemo iseiti sad.gif o as tai nuo pat atsikelimo su savimi nesiojuosi duju balioneli ir jei link manes kas nors juda neaiskaus visada turiu pasiruosus po ranka.
Gelyte laikykis - linkiu greiciau atsigauti psichologiskai! Laikykis!
Atsakyti
QUOTE(«gėlytė» @ 2010 09 16, 13:28)
Tai aš ir nesiruošiu pratint, tik iš anksto susižinot norėjosi kitų mamų patirtį.

Mane visai neseniai užpuolė pusiaukelėj tarp kiosko ir namų, prie pat kelio... Nešiokitės, jei einat vienos, dujų balionėlius arba eikit su kompanija unsure.gif


blink.gif eina sau... Laikykis 4u.gif
o tai cia vietiniai kokie? Bliamba, dabar is proto eisiu doh.gif mano dukra tuo keliuku po mokyklos namo pedina doh.gif
Atsakyti
Jo, vietinis toks, jau paleistas kiek žinau iš sulaikymo, suėmimo neskyrė, bet nemanau, kad artimiausiu metu horizonte rodysis, bijo mano vyro kaip velnio, mat jis jį pažinojo ir net buvo pasamdytas kažkada žvyrą vežt ar pan. - dar ir dėl to žiaurų stresą patyriau, nes nemaniau, kad pažįstamas galėtų... Būčiau bėgus ar pan.
Vyras tai žiauriai įsiutęs, sakė, tas dar atsiims savo...
Atsakyti
gėlyte, linkiu kuo greičiau atgauti dvasinę ramybę 4u.gif


Saulei sėkmės daržely, tikiuosi patiks smile.gif

visoms kitoms irgi daug laimės ir meilės biggrin.gif

Atsakyti
Nu nieko sau!!!!!!!!!!!! Gėlyte, laikykis. O aš paskutiniu auto grįžau namo. GErai, kad ankščiau neskaičiau.
Reiks kažką mąstyti.
Atsakyti
sveikos mergaites,

turiu paleistuve didele, kas dar neturit? dovanoju smile.gif tiksliau ateikit pavogt is manes smile.gif

gelyte, ar dar reikia tau? jei ne, tai kazkam kitam galiu perleisti 4u.gif
Atsakyti