Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų akcijos, paieškos, info...

Na, man irgi vienas bjauriausiu ir nemegstamiausiu dalyku gyvenime tai yra kazko laukti, bet ka padarysi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 08 rugsėjo 2010 - 13:01
QUOTE(Upjora @ 2010 09 08, 10:48)
Aš skridau rugsėjo 5-ą iš Liverpool,tai labai kabinėjosi prie rankinuo bagažo dydžio,ne vienam teko mokėti 35 svarus.Bet ir gerai,nes tautiečiai tokiais lagaminais keliauja į lėktuvo saloną blink.gif  doh.gif .

Tai jau tikrai taip, paskui susikrauna tas dydeles savo terbas virs galvu o paskutiniems atėjusiems i lėktuvą jau tenka savo tašę po kojom kišt.Na pripažinkim taip tikrai nesąžininga schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 09 08, 11:41)
Skystus produktus reikia susideti i plastikini maiseli, kuri isigyti galima ryanair oro uoste.Nei viena talpa skysto produkto negali virsyti 100 ml., o bendroj sumoj nebuti daugiau nei 1 litras. Ir tarkim jei jusu dantu pastos tutele yra 125 ml., bet puse jau ishnaudota, tai netinka smile.gif
Taip,kad jokiu problemu nei del kvepalu, nei kremu, nei del panasiu dalyku smile.gif Svarbu, kad talpa nebutu daugiau nei 100 ml. [nors kvepalu nelabai ir buna didesnes] smile.gif
O visa kita kosmetika ash susidejau i kosmetine smile.gif

Tana, manau savaitgaliui tikrai uzteksit rankinio bagazo smile.gif Ash ir pati skrendu savaitgaliui, tai kaip sakiau, kad pasiemiau daugiau nei planavau smile.gif

O man paciai kilo klausimas stai koks: geriu milteliu pavidalo papildus ir skardine yra 400 gr. Kiekviena diena man reikia gerti po 10 gr. tai visos skardines tikrai nesitempsiu del 40 gr. Bet va man kyla klausimas kaip susipakuoti juos  doh.gif Galvojau sudesiu i mazus maiselius, bet labai bijau, kad kils itarimas, kad kokiu narkotikus vezu  doh.gif  biggrin.gif Patarkit ka daryt tokiu atveju? unsure.gif


Ar tikrai kvepalus galima vezti rankiniame bagaze? g.gif (ne duty free pirktus)
Atsakyti
Galvos nukirsti neduociau biggrin.gif

Gal pakomentuos kazkas, kas tikrai zino smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 08 rugsėjo 2010 - 16:10
ai... apseisit be kvepalu mirksiukas.gif
Atsakyti


Moteris be kvepalu? Niekaip biggrin.gif Ash pati tai isidejau i registruota kazkodel, bet isimeciau i rankini atomaizeri maziuka su kvepalais.
Atsakyti
Ar kas skrido su kudikiu su Ryanair arba matet skrendant? Gal galite pasidalinti ispudziais. Kaip pradedant nuo vietos atsisesti, vežimas ir t.t.?
Atsakyti
QUOTE(neesme @ 2010 09 08, 18:06)
Ar tikrai kvepalus galima vezti rankiniame bagaze?  g.gif (ne duty free pirktus)



nu baikit gasdinti mane, as jau be kvepalu neskrisiu blush2.gif biggrin.gif bet jei kosmetikos priemones galima veztis tai kodel kvepalu ne.
Atsakyti
QUOTE(gabija77 @ 2010 09 08, 17:48)
nu baikit gasdinti mane, as jau be kvepalu neskrisiu  blush2.gif  biggrin.gif bet jei kosmetikos priemones galima veztis tai kodel kvepalu ne.

Taigi galima biggrin.gif Tik jie turi būti tame pačiame maišelyje kaip ir kiti skysčiai ir jų talpa ne didesnė negu 100 ml smile.gif
Kažkaip labai moteriškai tas pats per tą patį sakoma biggrin.gif O šiaip jei kyla klausimų, Kauno oro uosto muitinės berniukai visada gali į juos atsakyti telefonu smile.gif arba ryanairo oficialiame puslapyje labai aiškiai viskas nurodyta, kaip turi būti įpakuoti daiktai ir ko negalima vežtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krokuvos @ 2010 09 08, 17:28)
Ar kas skrido su kudikiu su Ryanair arba matet skrendant? Gal galite pasidalinti ispudziais. Kaip pradedant nuo vietos atsisesti, vežimas ir t.t.?



as esu maciusi zmoniu su kudikiais skrendant Ryanair. Galiu pasakyti, kad jie turejo nusipirke Priority ilaipinima, tad i lektuva sulipo vieni pirmuju ir taip susitvarke.
o kitu situacijos (be priority) nezinau. manau, vis tiek misija imanoma ax.gif
Atsakyti
Kuo kvepalai skiriasi nuo kitų skysčių? Kodėl jų turėtų neleist vežtis? Visuomet vežuosi. Tik naujai pirktus išpakuoju visad ir į skysčių maišelį dedu be pakuotės.
Atsakyti


Leidziama tikrai veztis kvepalus, ash vakar kalbejau su pazistama, kuri dirba ryanair smile.gif Tik kaip sakote, galioja tos pacios salygos: nevirsyti 100 ml. ir deti i skysciu maiseli mirksiukas.gif
Atsakyti