Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų akcijos, paieškos, info...

QUOTE(Makalius @ 2010 10 28, 12:24)
Aš galiu būt orakulas ir REMIANTIS STATISTIKA ( laugh.gif ) pasakyt, kad gruodžio gale ir sausio pradžioj bilietai į Londoną ir ne tik būna brangiausi bilietai per visus metus, KADAAAAAANGI biggrin.gif keliauja emi ir imi grantai. smile.gif ir jų šeimos kursuoja pirmyn atgal.
Šventės visgi tokios. Didžios ir nuobodžios.


Tas tai tiesa bet pvz. pamenu pernai panašiu metu buvo nemažos kainos Kalėdų laikotarpiui o vėliau lapkritį pamėtė pigesnių bilietų . Naiviai tikiuos, kad ir šįmet taip bus nes dabar kainos tai kaip čia pasakius unsure.gif

Dėl pačių kainų tai taip pat nesupaisysi , vat lapkričio viduryje 4 dienoms buvau nužiūrėjus bilietus Kaunas - Gatwick pirmyn atgal už 350 be bagažo , kitos dienos vakare jau kiek daugiau nei 500 . Keisčiausia ,kad ala nauja akcija skelbiama bilietams nuo lapkričio mėn o kaina tai pakilo .
Atsakyti
Žmonės manęs klausinėja, ar Briusely galima spėt persėst per 45 minutes. Ar išlipus reik iš naujo security checką praeidinėt? Nepamenu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2010 10 28, 18:10)
Žmonės manęs klausinėja, ar Briusely galima spėt persėst per 45 minutes. Ar išlipus reik iš naujo security checką praeidinėt? Nepamenu sad.gif

Makaliau, koks gi skirtumas galima ten per tiek laiko suspėti ar ne? lotuliukas.gif

QUOTE(Makalius @ 2010 10 27, 18:52)
Aš daugiau skridau , kam čia statistiką susakyt  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  biggrin.gif laugh.gif
Iš esmės nesuprantu , pričiom čia kažkokia statistika ir koks skirtumas dabar ginčytis, kur liepia batus nusiaut, kur kelnes nusiimt, kur čiupinėja, o kur ne  lotuliukas.gif  doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuiqtis: 28 spalio 2010 - 18:17
QUOTE(Zuiqtis @ 2010 10 28, 19:15)
Makaliau, koks gi skirtumas galima ten per tiek laiko suspėti ar ne?  lotuliukas.gif

Truputį nemažas - čia ir jokios statistikos nereik, tik patirties ir oro uosto nustatymų - ar išlipus patenkama į safe zone, ar į arrivalsus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(radviliux @ 2010 10 28, 16:10)
Na ir kartele pakelei... i Londona iki 100 Lt i abu galus  hihihi.gif tokiu kainu man is viso dar neteko matyt wink.gif

O siaip jau vasario kovo menesi bilietai pigesni, cia tiems, kas is anksto keliones planuojas ax.gif


Kainos kartelė yra mano, nes aš daugiau neesu pasirengęs mokėti už Ryanairo bilietus (gal išskyrus Barseloną)...
Man teko matyti bilietų į Londoną ir už dyką, prieš kokius gerus metus, pusantrų....
Įdomumo dėlei pasižiūrėjau savo Entropay sąskaitos išrašą...
Taigi 13.07.2010 pirkau tris bilietus į Londoną Stansted'ą už 72 EUR... Bilieto kaina į abi puses gavosi 72 Lt... Skridau berods rugpjūčio pirmą savaitę...

Aš galiu pasakyti, kad jokių taisyklių kada bilietai pigesni, o kada brangesni nėra... Jei ankščiau buvo pasiūlymų bilietams po 1 Lita ar už centą, dabar tokių dalykų beveik metai kaip jau nėra, net ir nepopuliariomis kryptimis... Be to pigumas labai releatyvi sąvoka...

Už kelis šimtus Litų tai tikrai galima nesunkiai rasti bilietų į Londoną, bet man asmeniškai tai jau yra brangu... smile.gif

PVZ: Kovo mėn.

From Kaunas - London-Stansted Wed2 Mar 11
Depart: Kaunas 12:00
Arrive: London-Stansted 12:40

1 x Adult 89.00 LTL
Fare: 89.00 LTL
Online Check-In: 17.50 LTL
Taxes / Fees: 0.00 LTL
Taxes and Fees 0.00 LTL
Total Price: 106.50 LTL


Coming Back Thu17 Mar 11

Depart: London-Stansted 07:00
Arrive: Kaunas 11:35

1 x Adult 89.00 LTL
Fare: 89.00 LTL
Online Check-In: 17.50 LTL
Taxes / Fees: 0.00 LTL
Taxes and Fees 0.00 LTL
Total Price: 106.50 LTL

Total: 213.00 LTL


Atsakyti
Tiek patareju ax.gif , o gal zinot, kada raynair perstumia bilietuku pardavima i nauja men, pvz i balandi??nes kiek suprantu paradavineja pusei metu i prieki, vis laukiu, kad prasides balandziui, nes girdejau, kad spalio pabaigoj, bet kol kas ramu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2010 10 29, 02:45)
Truputį nemažas - čia ir jokios statistikos nereik, tik patirties ir oro uosto nustatymų - ar išlipus patenkama į safe zone, ar į arrivalsus wink.gif

į arrivals, Šarlerua mūsų 1 lėktuvas vėlavo smarkiai (išlipom likus 8min iki kito skrydžio), bandėm prašyt, kad leistų tiesiai lipt į antrąjį, stovintį šalia, bet sakė negalimi tokie dalykai. tai tekinom tekinom be eilių per 15min susisukom, ačiū visiems Ryanair'o dievams, kad mūsų palaukė.
aš tikrai neimčiau bilietų su 45min persėdimui. pas mus beveik 2 val buvo ir va doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2010 10 28, 19:15)
Makaliau, koks gi skirtumas galima ten per tiek laiko suspėti ar ne?  lotuliukas.gif


Man asmeniskai yra skirtumas, kadangi norint skrist i Tenerife su Ryanair, reikia daryti persedima Briuselyje, o laikas tarp skrydziu - vos 45 min g.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2010 10 28, 18:10)
ar Briusely galima spėt persėst per 45 minutes. Ar išlipus reik iš naujo security checką praeidinėt? Nepamenu sad.gif


Tokia pati situacija domintų tik Franfurkto orouoste . Ar reikia iš naujo check - in'ą daryti ? Persėst tektų per 40 min tik su rankiniu g.gif
Atsakyti
manau per daug rizikinga tiketis spet per 45 min. kai i Charleroi skridau as, lektuvas tevelavo kokias 5-10 min. Kai skrido mano vyras, velavo daugiau nei 20 min. Atrodo viskas tvarkingai buvo, bet suko ratus apie oro uosta, kol leido leistis. Tad tokiu atveju nzn kaip butu kontroles praejimu, kuri pagal visas taisykles baigiasi 30 min iki skrydzio. Turbut tektu tokiu atveju daug nerviniu lasteliu nuzudyt is to streso.
Papildyta:
o siaip pamascius, ryanaire juk nera tranzitiniu skrydziu, zmones patys susiplanuoja persedimus, tai ir check in turetu kiekviena karta pereinami is naujo. Bet cia tik mano samprotavimai, nenoriu nieko suklaidinti. O siaip manau i situs klausimus geriausiai atsakytu ryanairo atstovai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(radviliux @ 2010 10 29, 10:52)
Man asmeniskai yra skirtumas, kadangi norint skrist i Tenerife su Ryanair, reikia daryti persedima Briuselyje, o laikas tarp skrydziu - vos 45 min  g.gif

Pirma, ne jums rašiau.

Antra galima pamanyti, kad jei vienas suspėjo, tai tada kitas irgi suspės hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2010 10 29, 13:20)
manau per daug rizikinga tiketis spet per 45 min. kai i Charleroi skridau as, lektuvas tevelavo kokias 5-10 min. Kai skrido mano vyras, velavo daugiau nei 20 min. Atrodo viskas tvarkingai buvo, bet suko ratus apie oro uosta, kol leido leistis. Tad tokiu atveju nzn kaip butu kontroles praejimu, kuri pagal visas taisykles baigiasi 30 min iki skrydzio. Turbut tektu tokiu atveju daug nerviniu lasteliu nuzudyt is to streso.




QUOTE(Zuiqtis @ 2010 10 29, 14:02)
Antra galima pamanyti, kad jei vienas suspėjo, tai tada kitas irgi suspės  hihihi.gif


Ko gero, Tanite, jus teisi. per daug rizikinga tiketis suspeti persesti per 45 min, tad tokios keliones neverta net pradeti planuotis sad.gif
O jeigu ir yra tokiu "greituoliu" musu tarpe, - tai labiau sekmes dalykas
Atsakyti