Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. Abraitis

QUOTE(Indula @ 2006 08 31, 16:47)
O aš prieš metus pas jį gulėjau ant sulaikymo.Tai galiu pasakyti- nusivyliau.Pinigų nedaviau(nemačiau reikalo) schmoll.gif , tai ir priežiūros nebuvo.Kai moki pinigus gydytojams, tada jie visi būna "geri" ir puiki priežiūra.O man nei ką normaliai išaiškino, pasipyzdavojo.Išvažiavau bliaudama iš ten bash.gif

Na o aš pas jį esu gulėjusi su nesivystančiu nėštumu, man jis darė operaciją ir nieko aš jam nedaviau ir vistiek priežiura super buvo. smile.gif Todėl kai pastojau antrą kartą iškart žinojau pas kokį gydytoją noriu lankytis, jis man ir akušerę super parekomendavo. Esu jam be galo dėinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2006 09 21, 15:55)
Gal ne taip supratot, bet as ne apie gyd. Abraiti kalebejau ... Tik sakau kad kai duodi ir su tavim elgias maloniai tai dar dzin, bet kai duodi ir atejus kita karta pamatai tokia veido maniera kad vel turi duoti tai jau cia kas kita...

Jis paėmė iš manęs tik PIRMĄ kartą. kai bandžiau sekantį kartą 50 įkišti pasakė: "Neturite kur dėti? Jūs dar pas mane ateisite n kartų". Taip visą nėštumą ir vaikštau. Kai gimdysiu - atsiskaitysiu.
O Tavo mintį tai tikrai klaidingai manau ne aš viena supratau mirksiukas.gif Nes tema būtent šiam gydytojui paskirta.
Atsakyti
Ir as tik ka pagimdziau pas Abraiti. Nors ir nesilankiau nestumo metu, ir susitarimui turejau gal 10 min susipazinti, bet likau patenkinta. ax.gif Gimdymas buvo sunkus ir komplikuotas, 18 val. skatino, ir vis tiek pasibaige cezariu. Bet prisiminimai liko visai geri (visos akuseres sake kad randas mazas ir grazus tongue.gif ). Susidare nuomone, kad gydytojas profesionalus ir siaip fainas. Zinojo kad viskas gali baigtis cezariu, bet savo laiko netaupe, ir is paskutiniuju stengesi kad pagimdyciau naturaliai. Manau antra karta irgi gimdyciau pas ji. thumbup.gif
Atsakyti
As irgi savo mazaja pries kelias savaites gimdziau susitarus pas Abraiti. Ir dabar tik ji visoms rekomenduoju ir reklamuoju- be reikalo kenteti ir kankintis jis tikrai neleis. Viska aiskina ir be kompleksu gali klausti pas ji ko tik nori. Galima ir ne i tema 4u.gif.
Labai dziaugiuosi, kad gimdziau butent pas ji. Netgi susiuvo tarpviete zmoniskai, ko ketvirta karta kirpta, plysus nesitikejau. O lyginti tikrai turiu su kuo. Vien del susiuvimo verta pas ji gimdyti. Kad cezarius graziai prapjauna ir susiuna-zinau is draugiu ir jos patenkintos. Po gimdymo tikrai rupinasi- kaip nei vienas kitas KMUK nezinau ir nemaciau kad tiek lakstytu. Beje rupinasi ir mama, ir vaikuciu.
Atsakyti
As labai patenkinta V.Abraiciu, siltas zmogus, tavimi rupinasi, daro, kad gimdyvei butu kuo geriau, gimdziau prie 2 savaites tai likau labai patenkinta 4u.gif .Taip pat pas ji vaikciojau visa nestuma. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kitokių žodžių neturiu. Gimdžiau prieš 2 savaites, sunkokai viskas ėjosi, bet kai šalia kompetetingas medikas ir dar toks, kurio visai galima nesivaržyti yra labai gerai. Kol kas antro nenoriu gimdyti, bet visoms rekomenduočiau ir net stumte pastumčiau gimdyt pas Abraitį thumbup.gif
Atsakyti
pries 3 menesius gimdziau pas Abraiti, silti ir geri prisiminimai kaip apie zmogu, apie gydytoja, liks visam gyvenimui. Tik pas ji ir gimdyciau. Ir visom kitom ji rekomenduoju! Nepasigailesit 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi įsijungiu į Abraičio fanių gretas thumbup.gif
Nors viskas truko ilgai ir procesas ne iš pačių maloniausių, bet šio žmogaus dėka prisiminimai tik patys geriausi. 4u.gif
Atsakyti
As irgi pradejau lankytis pas si gydytoja. Turejau du nesivystancius nestumus, tai dabar jis mane pradejo ieskoti to priezasciu. Tikiuosi suras g.gif . O tada gal priziures mane ir nestuke.gif laiku wub.gif
Atsakyti
Antrą vaiką gimdžiau pas šį gydytoją.Tikrai rūpestingas,viską pasakoja aiškina.Gimdymo metu labai stengėsi padėti.Po gimdymo kasdieną aplankydavo keletą kartų per dieną.Tikrai puikus žmogus,puikus gydytojas.
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2006 12 12, 11:43)
pries 3 menesius gimdziau pas Abraiti, silti ir geri prisiminimai kaip apie zmogu, apie gydytoja, liks visam gyvenimui. Tik pas ji ir gimdyciau. Ir visom kitom ji rekomenduoju! Nepasigailesit  4u.gif


gal gali pasakyt kiek mokejai,jei buvai susitarus..sesuo pas ji ruosias gimdyt rugseji,tai nori zinoti,kiek kainuos..as pati praeita rugseji pas ji cezari turejau..600lt.kainavo..na o gimdymas kiek? na o apie gydytoja,patys geriausi atsiliepimai..
Papildyta:
QUOTE(anika1 @ 2007 04 02, 05:46)
Antrą vaiką gimdžiau pas šį gydytoją.Tikrai rūpestingas,viską pasakoja aiškina.Gimdymo metu labai stengėsi padėti.Po gimdymo kasdieną aplankydavo keletą kartų per dieną.Tikrai puikus žmogus,puikus gydytojas.



kiek kainavo gimdymas? cezaris pas ji man kainavo 600lt.
Papildyta:
QUOTE(kicule @ 2007 04 20, 07:39)
Mergaites,o pries kiek laiko (arba keliu mazdaug savaiciu) taretes del gimdymo? 4u.gif  ax.gif
Man jau 30 sav., suejo,tai vis mastau kada cia pas ju nuvaziavus bigsmile.gif


tai jau skambink ir snekekis,jis pasakys kada pasirodyt..pagal tavo nestumo eiga..visvien nores pats paziureti echoskopu,kad nebutu jokiu staigmenu..as pasirodziau jam 33sav.,susiskambinau 30gal..o netiketai vandenys nubego 38,norsbuvom susitare 40 sav.susitikt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo teddy: 20 balandžio 2007 - 10:49
QUOTE(kicule @ 2007 04 20, 11:54)
o tu del cezario tareisi? g.gif
Man pirmas cezaris buvo,tai dabar nezinau kaip ir kas bus ax.gif


Man irgi pirmas buvo cezaris, o antrą pagimdžiau pati būtent pas Abraitį. Tiesiog kai tariausi tai jis labai aiškiai išdėstė visas galimybes ir sutarėm, kad bandysiu pati, o paskui bus matyt. Viskas truko 16 val, bet pagimdžiau pati. Labai džiaugiuosi, kad atvažiavau gimdyt būtent pas Abraitį, nes pirmam gimdyme buvo ta pati situacija, tik šale buvo šarlatanė, o ne gydytoja doh.gif
Linkiu tau lengvo ir sėkmingo gimdymo 4u.gif
Atsakyti