Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas 10 tema

QUOTE(una-art @ 2010 09 04, 11:25)
o kaip žinoti nebuvusiam ,kaip pasirinti tą viešbutį su ta nuostabia jūra ???
nes nuotraukose mačiau ir eilnių nušiurusių paplūdymių ( su šunimis) ir įspūdingų su žuvimis.

skaityti atsiliepimus 4u.gif lietuviskai, rusiskai angliskai ... pvz. www.toptravel.lt , www.tophotel.ru , www.tripadvisor.com . Bet galiu garantuoti : uz nedidele kaina tikrai gero nieko negausit... bet galima gauti viesbuti i kurio nuostabu papludimi veza autobusiukas (man tai ne tragedija smile.gif 4u.gif Hurghadoje su koralais ( neskaitant Makadi,kur maciau neprastesniu nei Sharmo koraliniu rifu) viesbuciu yra vos keli ir jie negali lygintis su Sharmu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adade @ 2010 09 04, 10:38)
skaityti atsiliepimus  4u.gif lietuviskai, rusiskai angliskai ... pvz. www.toptravel.lt , www.tophotel.ru , www.tripadvisor.com . Bet galiu garantuoti : uz nedidele kaina tikrai gero nieko negausit... bet galima gauti viesbuti i kurio nuostabu papludimi veza autobusiukas (man tai ne tragedija smile.gif  4u.gif Hurghadoje su koralais ( neskaitant Makadi,kur maciau neprastesniu nei Sharmo koraliniu rifu) viesbuciu yra vos keli ir jie negali lygintis su Sharmu  4u.gif

yra dar zemelapiai su parodytais koralais, pagal juos lengviau orientuotis renkantis viesbuti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Adade @ 2010 09 04, 07:14)
To ir linkiu  4u.gif  Bet mano supratimu Egipte viesbucio pasirinkimas yra zymiai svarbiau, tai yra ne tik paslaugos, kurias apima viesbutis, taciau svarbiausia jura!!!
Vienuose viesbuciuose tu gali nuo ryto iki vakaro tyrinet jos grozybes, kitose isvis nepamatysi... nebent masinese ekskursijose...

tai cia savaime suprantamas dalykas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 04 rugsėjo 2010 - 13:25
[quote=jolita.martyna,2010 09 04, 13:24]
yra dar zemelapiai su parodytais koralais, pagal juos lengviau orientuotis renkantis viesbuti 4u.gif
Papildyta:

Hurghadoje dauguma koralu negyvi... nors jie ir nedingo niekur 4u.gif
Atsakyti
norim 13rugseji vaziuoti i egipta,gal kas uzmate koki labai gera pasiulima?
Atsakyti
QUOTE(edituk @ 2010 09 06, 12:23)
norim 13rugseji vaziuoti i egipta,gal kas uzmate koki labai gera pasiulima?


Taip yra pasiūlymų, bet jei toks narys safaris siūlys savo variantus - tai bandys išstumti tau prastus viešbučius kaip už gerus. Be to, rodo, kad vietų lėktuve yra tai galima dar šiek tiek lukterti.
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2010 09 06, 11:03)
Taip yra pasiūlymų, bet jei toks narys safaris siūlys savo variantus - tai bandys išstumti tau prastus viešbučius kaip už gerus. Be to, rodo, kad vietų lėktuve yra tai galima dar šiek tiek lukterti.

Kalbejau su juo, nieko blogo neizvelgiau, kadangi pati viesbucius zinau 4u.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adade @ 2010 09 06, 13:58)
Kalbejau su juo, nieko blogo neizvelgiau, kadangi pati viesbucius zinau  4u.gif  g.gif


Tai jei žinai viešbučius ir nieko naujo agentas nepasako, tai kam tada tas agentas ? Už ką jam mokėti pinigus ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2010 09 06, 12:01)
Tai jei žinai viešbučius ir nieko naujo agentas nepasako, tai kam tada tas agentas ? Už ką jam mokėti pinigus ? smile.gif

Tam, kad kelione nusipirkti, operatoriai juk nepardavineja ax.gif
Linkiu tolerancijos, forume agentu daug 4u.gif
Papildyta:
Dar : ir man tik geriau, kad ne tik jus bet ir safaris ir kiti savo paslaugas siulo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adade @ 2010 09 06, 14:08)
Tam, kad kelione nusipirkti, operatoriai juk nepardavineja  ax.gif
Linkiu tolerancijos, forume agentu daug  4u.gif
Papildyta:
Dar : ir man tik geriau, kad ne tik jus bet ir safaris ir kiti savo paslaugas siulo  4u.gif


Paprasčiausiai nemėgstu meluojančių agentų, kurių tikslas tik išstumti kelionę
Atsakyti
sveiki, turim 20 egiptietisku svaru (apie 40litu) gal kas nori keist 4u.gif ?....
Atsakyti
gal zinot kaip tas viesbutis PANORAMA BUNGALOW HURGHADA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edituk: 07 rugsėjo 2010 - 15:01
QUOTE(edituk @ 2010 09 07, 16:58)
gal  zinot kaip tas  viesbutis PANORAMA BUNGALOW HURGHADA


Žiūrint į kokį kambarį pakliūsite. Šiaip jis mano nuomone vertas 3,5*, nei 4*. Turi labai daug minusų...
Atsakyti