Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *24 Namučiai.

QUOTE(adžani @ 2010 09 07, 18:57)
Jo,maciau parduoda SM uz 20 lt.  mirksiukas.gif



Mhm matiau.. bet ne dabar pirksiu.. 4u.gif dabar sekancios Gimdymo namai ir Gime seseliuose bus 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Luizana,sveikinu baisingiausiai bigsmile.gif
Man tokie rūpesčiai tik spalį prasidės biggrin.gif Laukiu nesulaukiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 07, 18:58)
Mhm matiau.. bet ne dabar pirksiu.. 4u.gif dabar sekancios Gimdymo namai ir Gime seseliuose bus 4u.gif  biggrin.gif

Ar matei ka rasiau apie orchidejas blush2.gif ?Tik zinute blogai pasirase? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 09 07, 18:59)
Ar matei ka rasiau apie orchidejas  blush2.gif ?Tik zinute blogai pasirase? ax.gif



I kur rasei? nieko negavau blink.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Nuoširdžiausi sveikinimai luizianai wub.gif 4u.gif žinau, ką tai reiškia - pačios toks malonumas laukia blush2.gif wub.gif

Pradėjau skaityti "Moterų vergą" unsure.gif pusę perskaičiau, dar nieko, bet dabar jau pabodo, kažkaip niekas nevyksta, vien tik seksas seksas seksas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 07, 19:02)
I kur rasei? nieko negavau blink.gif  4u.gif

Va nukopijaau nuo zinutes bigsmile.gif
Nepergyvenk man jau viena numire,kita mirsta,o kita labai graziai zydi tfu tfu tfu.
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 07, 18:54)
o seip ne i tema bet prie to pacio, jauciu dideli skausma, kad numire mano orchideja.. taip priziurejau, mylejau ir neissaugojau jos.. tai db nusivyliau gelem verysad.gif


Aš orchidėjas paauginu, kol žydi, kai žiedai nukrenta, atiduodu kam nors doh.gif biggrin.gif ir dabar vieną be žiedų turiu, reikia kažkur dėt, nes mest gaila biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 07, 19:03)
vien tik seksas seksas seksas  unsure.gif



Sveika drinks_cheers.gif Tai jau tada geriau koki filma po 24val pazet.. ir greiciau ir akiu nereik vargint lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
Lietuviai įsižaidė thumbup.gif
Atsakyti

Sukurkit kas nors namukus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 07, 19:06)
Lietuviai įsižaidė  thumbup.gif


Anksti dar džiaugtis smile.gif
Man be ryšio vienai namie žiūrėt, bet kad kompanijos nesusiorganizavau, pati kalta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 09 07, 19:05)
Nepergyvenk man jau viena numire,kita mirsta,o kita labai graziai zydi tfu tfu tfu.



Kciortavumateriu ta orchideja doh.gif tik gaila, kad mamos dovanota vestuviu metiniu proga unsure.gif o pas anyta kuo graziausia zydi visa issikerojus wub.gif
Atsakyti