Įkraunama...
Įkraunama...

kieto kuro katilas-koki isigyti

QUOTE(valinčius @ 2008 02 07, 15:25)
na bet svarbiausia kad namuose lašinių rūkykla nekviapia, ir šeiminikė ne į pelenę panaši

blush2.gif kol kas kartais buna taip doh.gif
Papildyta:
QUOTE(rds @ 2008 02 07, 14:29)
pas mus kalvis 2-16, bet kitokio neturejom tai ir lyginti negaliu, bet ir skustis neturiu kuo kol kas,  dabar kurenam tik anglim - nepilnas kibiras ryte ir nepilnas kibiras vakare, nespeja uzgest tai ir nei malku nei degtuku nenaudojam (taupom degtukus biggrin.gif ).
Si sezona valem viena karta, kol kas daugiau dar nereikia valyt  ax.gif, kaminas irgi nesikemsa, dumu i patalpa nemeta (kaminukas apie 12 m. trauka superine, tai gal todel)  Visada kuria MB, bet kai jis buvo komandiruotej tai teko ir man pora savaiciu peckuriu pabut, tai pasirode daug lengviau, paprasciau ir greiciau anglim nei malkom. Anglis perkam maisais, is maiso pasemi kibiriuka ir supili, net rankos neisiteplioja smile.gif
Vienu zodziu mes kalviu patenkinti (3 metus turim), kai turesim kita, galesiu palyginti.

ačiū 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
sugalvosite statytis zvake-nepamirskite ir elektrinio i ta pacia sistema.
Atsakyti
QUOTE(vietinis @ 2008 02 08, 20:02)
sugalvosite statytis zvake-nepamirskite ir elektrinio i ta pacia sistema.

nagi nagi,papasakokite apie tai plačiau bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif kam tau tai? as sakau kad tai yra gerai,o visa kita googleje paieskok.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vietinis: 08 vasario 2008 - 21:12
Pasistatėm "Vedrus", kieto kuro katilas, gana galingas, špižinis. Na ką galiu pasakyti.... kadangi esam naujakuriai išdžiovintų malkų neturėjom, tai gerai, kad tokį pečių pirkom kitokį būtume sudegine per kelis cezonus. KOdėl? verkia malkos, renkasi kondensatas, gerai kad įdėtas kamino indėklas, padūmuoja visko būna...na kai įguism gal geriau bus, na bet namuose tai tikrai šilta nors negyvenam dar bet meistrai sako karšta...Žinoma, pinigėliai suvaidino esminį vaidmenį, geoterminio neįpirkome, bet manau pasikūrenę kokį penkmetį taip "atsigavę" su pinigais gal surizikuosim..... o Šiaip jei kalbėti paie patį pečių, tai nėra blogas nes pvz su tokiomis malkomis, kokias turime su Žvakes, stropuva, nebūtume galėję kūrenti arba tuoj par pečių praėdę.
Atsakyti
QUOTE(Vyckaju @ 2008 02 07, 10:08)
Apsinesa ir nudega, paskui vel apsinesa ir vel nudega ir t.t. tik vienas minusas, kad gramdyti nereikes lotuliukas.gif . Pats kurenu sausomis, o dregnu nebandziau. Koki peciu nusipirksite nesvarbu, svarbu sausos malkos, o tada ir problemu nebus.

Gal gal gali ką papasakoti apie naujus stropuvos pečius,anglimi kūrenamus?
Atsakyti
yra puiks ir nebrangus kuras-DURPIU BRIKETAI.kurenau sausom azuolinem,uosinem malkomis,aisku neblogai,bet per brangu.siemet kurenau durpemis-labai patiko.pigios,kaloringos,truputi daugoka pelenu.
krosnis VIGAS-40 duju generatorius
Atsakyti
DURPIU BRIKETAI,gerai tik kainos atzvilgiu tam kas juos kurena.Nelabai noreciau kad mano kaimynai tokiais kurehtu,nes jau smarve tai padek dieve wub.gif Svogeris kurenasi garaza,kur dazo masinas,tai garazu kaimynai neapsikente smarves iskviete gamtosaugininkus,nepadeda ir tai kad turi visus kokybes sertifikatus.Sutinku kas pigu tas gerai,bet mano nuomone tik ne si karta
Atsakyti
QUOTE(ramulka 666 @ 2008 03 03, 20:53)
DURPIU BRIKETAI,gerai tik kainos atzvilgiu tam kas juos kurena.Nelabai noreciau kad mano kaimynai tokiais kurehtu,nes jau smarve tai padek dieve wub.gif Svogeris kurenasi garaza,kur dazo masinas,tai garazu kaimynai neapsikente smarves iskviete gamtosaugininkus,nepadeda ir tai kad turi visus kokybes sertifikatus.Sutinku kas pigu tas gerai,bet mano nuomone tik ne si kartatas tai jau tikra tiesa-SMIRDA. tada yra kitas variantas-brangesnis-medienos drozliu brketai,sako labai gerai. pats dar nebandziau
Atsakyti
Mes pasistatėm patį pigiausią ir paprasčiausią kieto kuro katilą "Antara". Pradžioje kūrenom malkom (sąžinė neleidžia ilgiau senų tėvų darbu naudotis...), dabar pjuvenų briketais. Kol kas tik džiovinam namą, negyvenam, tai jokių nusiskundimų neturim. Dega gal kokias 8 val., bet dedam nepilną katilą, nes kitaip meistrai skundžiasi kad per karšta.
Mano akimis didžiausias šio katilo pranašumas - paprastumas ir didelė "gerklė", todėl nesunku pakurti, galima mesti ir neskaldytas malkas, kitokias medienos atraižas.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti