Įkraunama...
Įkraunama...

Kokybiškos šluotos, šepečiai

Sveikos,
Gal kas jau išbandė York Prestige šepečius? Apžiūrėjau Maximoje, bet man visai nepanašu, kad gerai plautų, o reklamuoja, kaip kažką ypatingo.
Lauksiu komentarų ax.gif
Atsakyti
Žvalgausi ir aš šluotos panašios kaip spin&go iš Top shop
http://www.topshop.l...o_rinkinys.html
bet ji brangoka ir jos kokybė kelia abejonių.
Dar panašios šluotos yra pigu.lt ir grupinis.lt. Gal kas turit tokias, gal galit pasidalinti atsiliepimais. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Moon @ 2012 12 28, 19:31)
Žvalgausi ir aš šluotos panašios kaip spin&go iš Top shop
http://www.topshop.l...o_rinkinys.html
bet ji brangoka ir jos kokybė kelia abejonių.
Dar panašios šluotos yra pigu.lt ir grupinis.lt. Gal kas turit tokias, gal galit pasidalinti atsiliepimais. ax.gif

Bent jau kas liecia spin&go iš Top shop sluota,tai as ja nusivyliau.Po 6 panasiai menesiu neintensyvaus naudojimo,jau man nusidileno tokie plasmasiukai,kuriu deka sluotos nebeina isgrezt. doh.gif
Atsakyti
Noriu nusipirkt gera sluota su kibiru, kad rankom grezt skuduro nereiktu? Kokie patarimai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(minimaus @ 2013 01 29, 23:41)
Noriu nusipirkt gera sluota su kibiru, kad rankom grezt skuduro nereiktu? Kokie patarimai?  smile.gif

Ir mane domina tokia sluota. Apie 12 metu turejau vokiska kempinine sluota , kuri nusigrezia nuspaudus zemyn rankena. Ji man labai patiko ir buvo labai tvirta tiek daug metu, nes pirkau ne maximoj uz 20 litu, o is parduotuves, kurios jau nera. Domina gera sluota.
Atsakyti
Nesenia(pries kokius 3 men) tokia pirkau"Maximoj,kainavo apie 70 litu.
Atsakyti
Pirkau as Spin & Go kopija Bialystoke,turguj. gavosi 45lt. bijojau,kad uzteks porakart praplaut ir sulus. Kolkas tfu tfu. pirkau birzeli,plauna gerai,sugeria gerai,viskas sukasi. ranku slapt nereikia. dar ir vaikai gerai man ja patranko kur. nesiskundziu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaika @ 2013 01 30, 20:56)
Nesenia(pries kokius 3 men) tokia pirkau"Maximoj,kainavo apie 70 litu.

O kieno gamybos? Reiks paziureti. Nes kai mano mama pries kokius 5 metus nusipirko maksimoj, tai paskutinis s. Voliojasi ta kempine, stabiliai nestovi, kazkokia minksta. O mano buvusioji sluota buvo labai tvirto koto ir kempine labai tvirtai laikesi. Tad nezinau, gal jau pasirode ir geru tu kempininiu sluotu.? Paieskosiu.
Papildyta:
QUOTE(Flinstoun' @ 2013 01 30, 21:41)
Pirkau as  Spin & Go kopija Bialystoke,turguj. gavosi 45lt. bijojau,kad uzteks porakart praplaut ir sulus. Kolkas tfu tfu. pirkau birzeli,plauna gerai,sugeria gerai,viskas sukasi. ranku slapt nereikia. dar ir vaikai gerai man ja patranko kur. nesiskundziu. thumbup.gif

O kaip jusu sluota atrodo, gal nuotraukyte imest galetumet?
Atsakyti
Turim ir mes spin ang go, viskas butu super, neblogai plauna, bet plovimo - grezimo mechanizmas po mazdaug puses metu sugedo.... o kai jis neveikia, sluota galima ismesti...
Atsakyti
leifheit kempinės-šluotos grindims nepasiteisino, nors turiu ir parketui ir plytelėm-reikia ranka nugręžt, lieka dryžiai...
Atsakyti
QUOTE(darbė @ 2013 01 31, 20:30)
leifheit kempinės-šluotos grindims nepasiteisino, nors turiu ir parketui ir plytelėm-reikia ranka nugręžt, lieka dryžiai...


Pilnai sutinku, išmesti pinigai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(prinsese @ 2013 01 31, 00:28)
O kieno gamybos? Reiks paziureti. Nes kai mano mama pries kokius 5 metus nusipirko maksimoj, tai paskutinis s. Voliojasi ta kempine, stabiliai nestovi, kazkokia minksta. O mano buvusioji sluota buvo labai tvirto koto ir kempine labai tvirtai laikesi. Tad nezinau, gal jau pasirode ir geru tu kempininiu sluotu.? Paieskosiu.
Papildyta:

O kaip jusu sluota atrodo, gal nuotraukyte imest galetumet?



http://www.ispinmop....a1334365455.jpg
va lygiai tokia smile.gif
Atsakyti