Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinėlės-lėlės

Dar atrodo nematytas adresiukas biggrin.gif :

http://www.dm-magazi...-kuk-pal-01.htm
Atsakyti
QUOTE(Grytute @ 2006 01 18, 23:32)
Teko matyti labai linksmą žaisliuką, kuris labai patiko mano mažyliui thumbup.gif , tokią pirštinėlę, kur ant kiekvieno pirštuko po gyvūnelį arba po lėlę. Gal žinote kur tokią įsigyti arba kaip tuos gyvuliukus pasisiūti? g.gif


Siandien Vilniuje knygyne Akademine knyga, Universiteto gatveje maciau simpatiskas pistines-lelytes su pasaku herojais ir paciom pasaku knygelem. Jos yra uzsienio kalbu skyriuje, knygyno apatiniame aukste.

O isigyti labai graziu ir ypatingai kokybisku ivairiausiu finger ir hand puppet galima cia:
http://www.thepuppetcompany.com/

arba cia
www.ebay.co.uk

arba cia:
www.ebay.com

ir panasiai smile.gif

p.s. nepamirskit isigyti FINGER PUPPET THEATRE smile.gif

Lietuvoj radau vienintelej vietoj Vilniuje, prekybos centre Panorama, vaiku prekiu parduotuveje Mothercare, ten yra prekiu katalogas, is kurio uzsisakiau ELC kompanijos Pirstu teatro lelyciu scena. Kainavo 43 litus, atveze i Lietuva per savaite.
Sita scena nera tobula, bet mazyte kompaktiska, medine, simpatiska smile.gif

sekmes jaunieji artistai wink.gif

Atsakyti
sveikos.gal kas turit info kaip rasti konkreciu schemu kaip pasidaryti zisliukus "kalbancius" ant rankos maunamus?
Atsakyti
Aš pati nelabai rankdarbių mylėtoja, bet prieš porą mėnesių šovė į galvą pabandyt iš kojinės padaryt gyvatę ant rankos. Paėmiau dryžuotą kojinę iki kelių ir dariau taip, kad nykštys būtų ten kur kulnas, o kiti pirštai ten kur ir turi būt pirštai. Žodžiu nunėriau raudonai tokį apvalų blyną ir jį prisiuvau prie pado taip, kad susiformuotų burna. Viduje prinėriau liežuvį. Ant viršaus priklijavau akytes tokias plastikines kur vartosi (nuo kažkokio žaislo seniai jau nuluptos mėtėsi). Išsiuvinėjau nedidelius antakius ir iš spalvotų siūlų padariau plaukų kuokštą ant viršugalvio. Gavosi tokia visai paprastutė, bet nesitikėjau tokios vaiko reakcijos. Dabar manęs pažaist nebesiveda, o mauna man tą gyvatę ir tik su ja bendrauja biggrin.gif Kai atsibosta man gyvate būt, turiu paslėpt, nes jei būtų dukros valia, tai turbūt ir bulves skust su ja turėčiau tongue.gif Šiaip fantaziją turint gi visko prigalvot galima ir iš pirštinių kumštinių ar pirštuotų..
Sėkmės kūryboje 4u.gif
Atsakyti
mano mažasis nepaleidžia iš rankų ir tikrai kartais jau pabosta ir man smile.gif Sako "mama pakalbam" smile.gif
O ryte ir vakare turiu guldyti ir žadinti su piršine lėle tigriuku. doh.gif Nuotaika atsigula ir atsikelia geresne ir greičiau viską padaro. Pirkom čia

Pati siūti nemoku tai man pigiau nusipirkti nei vargti siuvant tokius žaisliukus. Manau kiekvienam vaikui privalomas atributas. smile.gif
Atsakyti
Aš parsisiunčiau ant pirštų dedamas gyvūnų lėlytes iš Aliexpress.com
Neįdomios buvo, kol nenuvedžiau saviškių į Nykštuko teatrą smile.gif tik pamatė, ir patys užsimanė žaisti smile.gif

Pasižiūrėjau nuorodas, kur mamytės čia parašė, gaminsimės daugiau lėlių ir mes bigsmile.gif
Atsakyti