Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai, folio rūgštis ir kt.

Labai norėčiau jūsų paklausti patarimo.

Su vyru jau gyvename 5 metai. Tiek pat laiko vartoju kontraceptikus. Iki tol mėnesinės būdavo nereguliarios ir labai gausios. Prieš tuos pačius 5 metus buvo padarytas išvalymas. Metų - dvejų metų bėgyje norėtumėm, kad mūsų mažą šeimynėlę papildytų lialiukas. Kreipiausi į ginekologę, bet konkretaus atsakymo taip ir nesulaukiau.

Problemos tokios:
1. Prieš kiek laiko nustoti vartoti kontraceptikus, kad organizme visiskai išsivalytų hormonai ir jie nepakenktų vaikeliui?
2. Kokią apsaugą naudoti vietoj to (prezervatyvai mums nelabai tinka)?
3. Gal reikėtų vartoti kokius vitaminus ar papildus, kad organizmas sutvirtėtų (kokius)?
4. Gal derėtų aktyviau sportuoti, norint sutvirtinti raumenis, kad gimdymas būtų lengvesnis ir kūnas greičiau atgautų buvusias formas?
5. Kokios konkrečios komplikacijos galimos mūsų atveju?

Iš anksto labai dėkoju už jūsų atsakymą.
Atsakyti
Nutraukus KT pastoti galima jau sekančio ciklo metu, jokių papildomod apsaugos priemonių nebereikia.
Jei Jūsų mityba pilnavertė, vitaminų vartoti nebūtina. Tik reikia gerti folinę rūgštį( tam tikrų apsigimimų profilaktikai).
Sportas bet kuriuo atveju tikrai nepakenks, tik nepersistenkit.
Jei anksčiau mėnesinės buvo labai nereguliarios, situacija gali kartotis, ir gali kilti sunkumų pastojant (nors nebūtinai).
Atsakyti
Laba diena,

Norejau paklausti, kiek laiko reikia gerti foline rugsti pries norint pastoti?


Aciu.
Atsakyti
Bent 2-4 mėn.
Atsakyti
tiesiog noriu pasitikslinti, nes planuojame pirmąjį nėštumą, ginekologė patarė gerti Materna vitaminus ir dar plius 4 mg folinės rūgšties kas dieną. Ar tai ne per daug? Tiesiog pirmą kartą viskas taip neaišku...
Atsakyti
Šiuose vit. folio rūgšties kiekis yra pakankamas. Jei Jų negersite, tik tuomet reikia gerti folio rūgštį
Atsakyti
Laba vakara,
aš norėčiau smulkiau sužinoti koks hormonas stipriau dalyvauja apvaisinime ir implantavimęsi. Nes kuo daugiau skaitau apie apvaisinimą, tuo labiau nieko nesuprantu. Ir koks hormonas veikia kiaušialąsčių subrendimą (nes labai noriu, kad subręstų dvi kiaušialąstės). Ar Duphastonas ir vitaminas E didina tikimybę pastoti. Nes kiek žinau yra kažkas iš vaistukų, kurie didina pastojimo tikimybę.
Atsakyti
Tam, kad įvyktų normalus apvaisinimas ir implantacija organizme tyri būti hormoninė pusisuvyra. Bet kurio hormono kiekio patologiniai pokyčiai trikdo šį procesą.
Jūs pati paveikti kiaušialąsčių kiekio niekaip negalite. tai gali įvykti tik atsitiktinai.
Jokie papildomi hormoniniai preparatai, esant normaliai kiaušidžių fukcijai, tikimybės pastoti nedidina.
Atsakyti