Įkraunama...
Įkraunama...

paskutinė naktis

pagaliau ir vėl tave pamačiau.. ir vėl mes kartu.. gulim.. kalbam iki paryčių.. tiek daug turime viens kitam pasakyti.. o kartu tiek mažai laiko.. apkabini.. pabučiuoji kaktą.. aš pasikeliu ir atsigulu ant tavęs.. jaučiu tavo širdelės plakimą.. jaučiu tavo alsavimą.. jaučiu tave ne šalia savęs, o savyje.. tu nereikalauji iš manes to, kam aš dar nepasiruošus.. taip gera.. taip šilta.. taip ir užmiegu..

ankstus rytas.. kaip visada prižadina žadintuvas.. pajuntu tavo bučinį.. pramerkiu akis ir matau tavo šypseną.. taip ir guli apkabinęs.. prašau kad keltumeisi, nes ir vel paveluosi i darbelį.. tu manęs nepaleidi.. žinai kad kuo ilgiau tai tęsis, tuo sunkiau man bus tave išleisti.. atsikeli.. nueini į vonią, o aš vėl užmiegu..

tik staiga, pajuntu lyžtelėjimą.. dar.. ir dar.. pramerkiu akis ir juokiuosi.. tu mane laižai, kaip šuo laižo mylima šeimininką.. man taip gera.. apkabinu ir įsitempiu tave atgal į lovą.. negaliu paleisti.. nenoriu.. pasigirsta skambutis į duris.. tavęs atvažiavo.. dabar jau tikrai turiu paleisti.. bučinys į lūpas.. staigiai nutrauki antklodę.. kaip visada pliaukštelni per užpakalį ir eini link durų..

lyg jausdama, kad tai paskutinis kartas, kai matau tave, paprašau, kad grįžtum ir dar minutėlę palaikyti mano ranką.. padarai tai.. paduodi ranką.. pabučiuoji manąją.. paskui perbrauki piršteliu per veida.. prisilieti savosiom lupom prie manųjų ir išeini.. išeini su visam..
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vatide @ 2006 01 19, 15:45)

smile.gif
Atsakyti
truputį liūdnoka, bet vis tiek wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2006 01 19, 18:48)
truputį liūdnoka, bet vis tiek  wub.gif

aciu Baltija smile.gif
Atsakyti
tokias istorijas skaitant norisi cry.gif

bet tikrai grazu ir griebia uz sirdies wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gritte @ 2006 01 20, 18:25)
tokias istorijas skaitant norisi cry.gif

bet tikrai grazu ir griebia uz sirdies  wub.gif

viskas kas grazu kada nors baigiasi smile.gif

aciu gritte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(trecioke @ 2006 01 19, 02:13)
išeini su visam..


O kur isejo? Ir kodel su visam? Reikalauju istorijos pabaigos!!! biggrin.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ir as!!!!!! Ir as reikalauju pabaigos 4u.gif
Atsakyti
Tą rytą atsibudus nusiprausiau.. Apsirengiau tavo megstinį.. Buvo žvarboka.. Su plačia šypsena traukiau link namų.. Kitą naktį dar jaučiau tavo rankas ant savo kūno.. Nors tada tu buvai jau labai labai toli..

Veiksmas po 5 metų.. Pilnatis.. Pagaliau ir vel tu sugrįžti pas mane.. Aš vėl matau tavo žvilgančias akis.. Vel galiu prisiliesti prie tavųjų lūpų.. Ir vėl jaučiuosi visiškai saugi.. Prižadina vaiko krykštavimas.. Pramerkiu akis.. Šalia ant spinteles randu dar šiltos kavos puodelį.. Šios dienos laikraštį.. Pabučiuoju savo mažylį.. Iškeliu iš lovytės.. Atsisedus gurkšnoju kavą ir skaitau naujienas.. Staiga sušmėžavo pažystamos akys.. Į mane žvelgė lavondėmėm nusėto vyriškio veidas.. Antraštė skelbė: "Neatpažintas lavonas, rastas prie Nėries"..
Atsakyti
menka pastabele:
jei veiksmas po 5 metu,kaip gali krykstauti vaikas mzas loveleje?(nebent jis kito)
jei praejo 5 metai,kodel iki tol jo nepasigedai?
jei vyras istrauktas is Neries,jis negali buti atsimerkes nes dazniausiai paskendes kunas buna ispurtes ir akiu nesimato. 4u.gif Kazkaip logiskai reiktu tai ivesti..
p.s.as nepiktybiskai ir nesikabineju... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(apelsincike @ 2006 01 21, 03:30)
menka pastabele:
jei veiksmas po 5 metu,kaip gali krykstauti vaikas mzas loveleje?(nebent jis kito)
jei praejo 5 metai,kodel iki tol jo nepasigedai?
jei vyras istrauktas is Neries,jis negali buti atsimerkes nes dazniausiai paskendes kunas buna ispurtes ir akiu nesimato. 4u.gif Kazkaip logiskai reiktu tai ivesti..
p.s.as nepiktybiskai ir nesikabineju... mirksiukas.gif

pirma, aiskiai pradzioj parasiau, kad jis is manes nereikalavo to ko as dar duoti jam negalejau, tai reiskia kad as su juo nesimylejau schmoll.gif bet dar nereiskia kad daviau skaistybes izadus rolleyes.gif

antra, as turejau cia rasyti kaip as zliumbiau n dienu, kaip kentejau? cia 'Kertele sielai' ar 'Romantiskiausias mano gyvenimo vakaras...'? pabaigos isvis cia nereikejo rasyt kaip dabar matau. gaila jau nebeduoda redaguot zinutes. nes ji istikro labai ne i tema

trecia, as neturiu jokio noro po tai kapstytis, ziureti tos akys istikro buvo uzmerktos ar atmerktos, bet jei tau taip idomu galiu surasti ta laikrasti ir duot paciai pasiziuret, nes as i ji tikrai ziureti dar karta nesiruosiu.
Atsakyti