Įkraunama...
Įkraunama...

Žiemos pramogos!

QUOTE(Džinė @ 2006 02 01, 22:48)
Einu pasidairysiu wub.gif

dziniuk ne tir pasidairyti reik bet ir dalyvauti mirksiukas.gif kazkiap paskutiniu metu tavo nuotraukyciu visai nematau wub.gif wub.gif
Atsakyti
as manau man uz si konkursa bus labai sunku balsuoti,nes jau matau 3kandidatus,o kur dar tiek laiko? Idomu,is kur tos dvynukes gavo tokias rogutes? Mums labai reikia.
Atsakyti
Kiek daug graziu nuotrauku. Kaip smagu biggrin.gif.
Atsakyti
Man tai kol kas labiausiai patinka Ledynmetis smile.gif Įdomu kur fotografuota g.gif Nepanašu, kad Lietuvoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilika @ 2006 02 02, 21:58)
Man tai kol kas labiausiai patinka Ledynmetis smile.gif Įdomu kur fotografuota g.gif Nepanašu, kad Lietuvoje mirksiukas.gif


Sia nuotrauka as irgi pastebejau. Labai grazi vieta.
Atsakyti
mamyte ,kaip smagu džiaugtis sniegeliu.ir tu kaip maža mergytė su manim kartu........... grazi nuotraukyte wub.gif ir "Ledynmetis" thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babuska: 02 vasario 2006 - 23:11
o kodėl nepatvirtina mano nuotraukos g.gif ji neatitinka reikalavimų ar kaip blush2.gif g.gif
Atsakyti

Pradžiai gal kad vidurnaktis rolleyes.gif
Atsakyti
tai nuotraukas galima bus pateikti iki 20 ar iki 16 dienos? nes forume ir "konkursuose" parašyta skirtingai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 02 02, 23:36)
Pradžiai gal kad vidurnaktis  rolleyes.gif


prie ko čia vidurnaktis jei jau ta foto kabo nepatvirtintuose trečią parą tongue.gif

o kodėl kartais rašo jog foto nepatvirtinta dar, o kitą kart rašo neužpildyta g.gif
Atsakyti
QUOTE(GRANTA @ 2006 02 03, 13:03)
prie ko čia vidurnaktis jei jau ta foto kabo nepatvirtintuose trečią parą  tongue.gif

o kodėl kartais rašo jog foto nepatvirtinta dar, o kitą kart rašo neužpildyta  g.gif



todėl kad ji vis perkeliama prie "neužpildytų", kad ją pakeistumėte į kitą nuotrauką ir vėl bandytumėte dalyvauti konkurse. Visa tai aprašyta bendrosiose konkursų taisyklėse - klausimyne. Tad vėl ir vėl siųsti patvirtinimui tos pačios foto nereikėtų. Geriau keisti ją kita.

Parinkite šiam konkursui kuo "dinamiškesnes" žiemos pramogų nuotraukas!
Atsakyti
QUOTE(PaMeL @ 2006 02 02, 14:29)
dziniuk ne tir pasidairyti reik bet ir dalyvauti mirksiukas.gif kazkiap paskutiniu metu tavo nuotraukyciu visai nematau wub.gif  wub.gif

blush2.gif pasitaisyti reiktų, ar ne? ax.gif wub.gif tongue.gif

Atsakyti