Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(Rimantė1 @ 2011 03 07, 12:07)
Klausimas- kaip "priverčiate" vyrus atlikti tyrimus? Konkrečiai spermos kokybės.
Šiuolaikiški- taip. O kaip su koncervatyviųjų pažiūrų 'kelmais"?
Gal pasidalino info su jumis, kaip tai atliekama, kad "apšviest" tamsuolį, kad tai joks ne baubas doh.gif
teoriškai žinom- nesam tamsuoliai, bet patirtis geriausias argumentas. Tegu ir kitų.
Ačiū 4u.gif

Parodžiau BT kad užtaikom ant O bet visviena nieko, pasakiau kad mano hormonai tvarkoj, dabar laikas jam tirtis. Daviau info kur galima išsitirti, nu ir ėjo, tyrėsi, o ką daryt.. Kiti namie 'gamina' kad būtų paprasčiau - tik indelį nuneši ir išvis jokio streso ax.gif Jei labai stresovas tai indelį žmona nunešt gali biggrin.gif
Atsakyti
Rimantė1
Koks bebutu konservatyvus vyras, bet vyriskos lygos yra ir niekur nedingsi nuo ju. Pas urologa seip reikia vaiksuoti, kaip pas dantista - viena karta i metus smile.gif Profilaktiskai smile.gif
O kas liecia spermogramos tyrimo - tai cia tokio? Gi net neskauda smile.gif
Nevaisingumas yra poros problema.
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 03 07, 15:05)

O kas liecia spermogramos tyrimo - tai cia tokio? Gi net neskauda smile.gif
Nevaisingumas yra poros problema.

na, manau vyrams sunku pripažinti, kad ir jie gali turėti bėdų tame reikale, ypač, jei yra labai koncervartyvūs tuo klausimu...
Atsakyti
grange
As esu tokia labai nesuprantanti moterys smile.gif smile.gif smile.gif Ir tikrai tokius vyrus vadinciau kitaip (nenoriu nieko uzgauti) ax.gif
Jei mano vyra reiketu varyti i tyrimus, tai pirsto nejudinciau. Jam nereikia vaiko - jo problemos! bigsmile.gif
Gyvenime buna ir baisesniu dalyku, negu spermos kokybes nustatymas...
P.S. Aplamai skaitau, kad vyrai, tai tokie pat zmones, kaip ir moterys. O ne vaikai kokie...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 08 kovo 2011 - 09:30
QUOTE(Warwara @ 2011 03 08, 08:29)
grange
As esu tokia labai nesuprantanti moterys smile.gif smile.gif smile.gif Ir tikrai tokius vyrus vadinciau kitaip (nenoriu nieko uzgauti)  ax.gif
Jei mano vyra reiketu varyti i tyrimus, tai pirsto nejudinciau. Jam nereikia vaiko - jo problemos!  bigsmile.gif
Gyvenime buna ir baisesniu dalyku, negu spermos kokybes nustatymas...
P.S. Aplamai skaitau, kad vyrai, tai tokie pat zmones, kaip ir moterys. O ne vaikai kokie...

na nebesileidžiant toliau į diskusijas, nes ne visai tam tema, bet dar tik norėjau pasakyt, kad aš ne už tai, kad stumt ar dar ką daryt, aišku, kad patys turi norėt ir eit. Maniškiui nereikėjo įrodinėt, ar dar ką daryt, kad nueit, pats žino, kad jei nori leliaus,tai vardan to ir reikia, jei jau taip nesigauna. tik tiek, kad kaip bebūtų,tokie dalykai sukelia stresą šiek tiek, tai dėl to kitiems gal ir sunkiau.
nu taip, vyrai ir žmonės, kaip ir moterys, kas sako kitaip? biggrin.gif
bet ir man pačiai pvz. tokie dalykai nėra mieli daryt, t..y. visos procedūros, nes nenoriu sau pripažint, kad turiu problemų ir nesigauna viskas tik pirštui pamojus.... bet kai nori, tai niekur nesidedi,ir darai viską, kad įgyvendint savo tikslą.
Atsakyti
grange
Tai aisku nemalonu.
Bet kas bus seimoj, jei kiekvienas stos i poza: man nemalonu.
Nemalonu, as galiu pagosti, paverkti kartu smile.gif Nupirkti alaus ar sokolado lotuliukas.gif

Man va i darba namolonu rytais keltis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet gi einu smile.gif

O kas liecia "konservatyvumo" tai dazniausiai tai is nezinojimo. Ne zino zmogus kas kaip ten vyksta. Ir bijo. Jei paaiskinti - ne bijos smile.gif O jei paaiskini ir vis vien konservatyvus - tai reiskia neteisingas vyras smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 08 kovo 2011 - 11:34
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2011 03 07, 09:56)
O po profertil koks pagerejimas buwo? Daretes IVF ar datrauket iki IUI? smile.gif
Papildyta:
Aciu  wub.gif  O cia kuriam mieste? smile.gif

nieko nesidarem,pastojom naturaliai,dariausi tik ovuliacijos testa smile.gif
Atsakyti
Rimante1, kai mums po metu planavimo nepavyko ir nusprendem tirtis, tai pirmiausiai pasisiule pats vyras issitirti ir tik po jo tyrimu ejau tirtis as 4u.gif
Atsakyti
Laba diena Merginos ir Moterys.Labai jau norim susilaukti vaikelio,bet mum niekaip nesiseka.Vakar vyras daresi spermos tyrima tai jau buvo 3-ciasis per paskutinius 3 metus.Rodikliai is visu darytu buvo geriausi.Bet vistiek mes negalime susilaukti vaikelio.Labai noreciau kad pakomentuotumete musu rezultatus.Ar galima datempti iki IUI ar jau cia isvis mums nelemta susilaukti vaikelio ? Ikelsiu tyrimo nuotrauka ir labai lauksiu Jusu minciu ir komentaru.Labai Jums aciu.

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringute55: 15 kovo 2011 - 15:04
QUOTE(Neringute55 @ 2011 03 15, 15:03)
Laba diena Merginos ir Moterys.Labai jau norim susilaukti vaikelio,bet mum niekaip nesiseka.Vakar vyras daresi spermos tyrima tai jau buvo 3-ciasis per paskutinius 3 metus.Rodikliai is visu darytu buvo geriausi.Bet vistiek mes negalime susilaukti vaikelio.Labai noreciau kad pakomentuotumete musu rezultatus.Ar galima datempti iki IUI ar jau cia isvis mums nelemta susilaukti vaikelio ? Ikelsiu tyrimo nuotrauka ir labai lauksiu Jusu minciu ir komentaru.Labai Jums aciu.

Laba. Sakyčiau tyrimas ant ribos tarp IUI ir IVF. Jei gerai įžiūrau visam ejakuliate ten 15,5 mln? Tada gaunasi bendrai kad yra 6,2 mln judrių, o IUI siūlo nuo 5 mln - čia žemiausia riba.. Kaip suprantu pas andrologą jau buvot jei jau 3 tyrimas per 3 metus? Jie kartais sugeba paskirti ką nors kad pagerint rodiklius ax.gif mirksiukas.gif
Jūsų vietoje pabandyčiau maximum 3 IUI bet tuo pačiu taupyčiau pinigėlius IVF'ui..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bum: 15 kovo 2011 - 15:11
QUOTE(Neringute55 @ 2011 03 15, 17:03)
Laba diena Merginos ir Moterys.Labai jau norim susilaukti vaikelio,bet mum niekaip nesiseka.Vakar vyras daresi spermos tyrima tai jau buvo 3-ciasis per paskutinius 3 metus.Rodikliai is visu darytu buvo geriausi.Bet vistiek mes negalime susilaukti vaikelio.Labai noreciau kad pakomentuotumete musu rezultatus.Ar galima datempti iki IUI ar jau cia isvis mums nelemta susilaukti vaikelio ? Ikelsiu tyrimo nuotrauka ir labai lauksiu Jusu minciu ir komentaru.Labai Jums aciu.

user posted image

Uploaded with ImageShack.us


Nesimato kiek yra normalios formos ir patologiniu spermiuku smile.gif
Atsakyti
Normalios formos 14 % o kur pataloginiai isvis nieko neparasyta.Cia buvo nepilnas tas tyrimas.
Atsakyti