Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

hm... na gal ir suklydome del jos smile.gif pas ka gydaisi?
skanaus smile.gif

QUOTE(mirele @ 2010 09 28, 19:01)
na matai,....

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2010 09 28, 20:12)
hm... na gal ir suklydome del jos smile.gif pas ka gydaisi?
skanaus smile.gif


oi dekui, jau pavalgem nestuke.gif venskuton (iene) dirba ir poliklinikoj, ir bogd vk. pries tai buvau pas Alisauska, bet man pas ji geguze patekti nepavyko, jis atostogavo, todel net ir be eiles priemes nebutu. tai siunte apziurai pas sita ginekologe. paskui as dar karta buvau uzsirasiusi pas alisauska liepos 15 d, bet vizita atsauke. jo mob turiu, bet kadangi nemazai jam skambinau nestumo pradzioje (tai tepliojo, tai kraujas), jau buvo nepatogu zmogaus trukdyti savo skambuciais, nors jis labai malonus-sake bet kada priimsiu.
taigi taip ir palikau pas ja kolkas. jinai sake, kad man geriausia pastoti is karto po kt, bet juk as pati buvau pastojusi pirma menesi nieko pries tai negerusi.
Atsakyti
na..iskart po kt, tai gal tikisi kad pagausi ovuliacija, tik kad prie pks ta ovuliacija ne taip paprasta pagauti, tad vien kt gali ir nepakakti. Nesu didele zinove pks, bet pks temoj tikrai rasi geru patarimu, kaip pastot smile.gif
alisauskas geras, niek nesakau, tik gal maziau geras nevaisingumo gydyme.

QUOTE(mirele @ 2010 09 28, 20:57)
...venskuton ...

Atsakyti
Labukas 4u.gif
Mes jau nuo liepos 15 d. geriam Profertil,Tribestan.
Labai jau rupi suzinoti ar spermograma parodys siandien dienai kazkokius pokycius?
Ar butinai reikia laukti min 3 men?
Atsakyti
QUOTE(Nemeja @ 2010 09 29, 07:32)
Labukas 4u.gif
Mes jau nuo liepos 15 d. geriam Profertil,Tribestan.
Labai jau rupi suzinoti ar spermograma parodys siandien dienai kazkokius pokycius?
Ar butinai reikia laukti min 3 men?

nu išlaukite dar mėnesį ir spalio gale darykit
Atsakyti
QUOTE(mirele @ 2010 09 28, 18:06)
as irgi mastau apie antra varianta - pakartoti spermograma ir tik tada jau varyt pas Sruogi. Nes tada jau tikrai bus aiskiai matyti. Is tikruju kai darem spermograma tai tuo metu vyras bubo labai pervarges kuri laika, speju gal tai irgi leme tokius skaicius. Arba mastau visai palaukti kelis menesius ir tik tada kartoti.

Paprastai tyrimas kartojamas po mėnesio. Tik šįkart darykit viską teisingai, tikiu kad rezultatai bus kur kas geresni mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras.Norejau uzklausti ar jusu vyrai patis stengiasi pagerinti spermos rodiklius, ar reikia jiems nuolat priminti ir kartais pasibarti del to.Nes man su MB tai jau rankos svyra verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kumute* @ 2010 09 29, 17:18)
Labas vakaras.Norejau uzklausti ar jusu vyrai patis stengiasi pagerinti spermos rodiklius, ar reikia jiems nuolat priminti ir kartais pasibarti del to.Nes man su MB tai jau rankos svyra  verysad.gif

Manau nuo charakterio čia priklauso 4u.gif Maniškiui pradžioj reikėdavo vis priminti, o dabar jau pats man primininėja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2010 09 29, 16:29)
Manau nuo charakterio čia priklauso 4u.gif Maniškiui pradžioj reikėdavo vis priminti, o dabar jau pats man primininėja biggrin.gif


Is savo patirties galiu pasakyt, kad tikrai reikia priminti, bet as kartu ir argumentuoju, kad jis pats nori vaikelio, todel turi stengtis. Ypac kai spermos kokybe nera taip nelengvai pataisoma. Mes naudojam moliugu seklas (ziurint filmus vietoj saulegrazu), riesutus, verdu kopustu, pupeliu sriuba, valgo dar biciu duonele (po 8 gabaliukus i diena), grybus, darydama salotas pabarstau ivairiu seklu is rinkinelio (yra maximose prie eko prekiu), ir siaip stengiames maista sveika valgyt, daug darzoviu. Vyrams dar ypac agurkai, avokadai, rauginti kopustai sveika. Tai va, vis primenu, kad del leliuko reikia pasistengti :-)
Papildyta:
QUOTE(Meilės vaisius @ 2010 09 29, 18:20)
Is savo patirties galiu pasakyt, kad tikrai reikia priminti, bet as kartu ir argumentuoju, kad jis pats nori vaikelio, todel turi stengtis. Ypac kai spermos kokybe nera taip nelengvai pataisoma. Mes naudojam moliugu seklas (ziurint filmus vietoj saulegrazu), riesutus, verdu kopustu, pupeliu sriuba, valgo dar biciu duonele (po 8 gabaliukus i diena), grybus, darydama salotas pabarstau ivairiu seklu is rinkinelio (yra maximose prie eko prekiu), ir siaip stengiames maista sveika valgyt, daug darzoviu. Vyrams dar ypac agurkai, avokadai, rauginti kopustai sveika. Tai va, vis primenu, kad del leliuko reikia pasistengti :-)


Ir dar, musu atveju Profertil nedave jokiu rezultatu, o tik si mityba ir sveikas gyvenimo budas (neruko ir beveik nevartoja alkoholio).
Atsakyti
sveikutes,o kaip yra gydoma agliutinacija? gal esate kuri susidurusi?
Atsakyti
Sveikos, mergaites,
gal galetumet parekomenduot tikrai gera urologa, kuris gaudytusi vyru nevaisingume? Ar tokie tik privaciai dirba, ar galima ir i kokias Santariskes pakliuti? g.gif 4u.gif
Sitoj temoje maciau, kad minejote Sruogio pavarde, tai jis prie geru skaitosi?
Atsakyti
QUOTE(wavy @ 2010 10 06, 11:35)
Sveikos, mergaites,
gal galetumet parekomenduot tikrai gera urologa, kuris gaudytusi vyru nevaisingume? Ar tokie tik privaciai dirba, ar galima ir i kokias Santariskes pakliuti?  g.gif  4u.gif
Sitoj temoje maciau, kad minejote Sruogio pavarde, tai jis prie geru skaitosi?

poliklinikos urologais spermos gerinimui nepasitikėčiau, kas sostinėj tie pas šį vyrą važiuoja, mes pas Ž į Kauną varėm
Atsakyti