Įkraunama...
Įkraunama...

Lavašas

Anksčiau mano draugė gamindavo labai skanų vyniotinį su lavašu. Pabandysiu prisiminti, nors seniai bedariau.
Lakštą lavašo pertepame lydytu sūriu, pabarstome krapais ir oranžiniais ikrų rutuliukais. Viską padengiame salotų lapais ir susukame į vyniotinį.
(O pasirodo labai paprasta...)
Atsakyti
Pamiršau paminėti, kad reikia smulkiai pjaustytais svogūnų laiškais pabarstyti užteptą sūrį.
Atsakyti
Perskaiciau jusu receptus, na taip issinorejau lavaso. Niekada negaminau, kazkaip paziuredavau i lavasus ir praeidavau. O siandien nusprendziau gaminti ir kaip visada zakon podlasti, visada ju matydavau pilna, o dabar uzejau ir i Hyper Rimi, i IKI niekur neradau. Gal cia posventinis periodas. O kiek kainuoja panasiai lavasai?
Atsakyti
Aš klausiau jau kelis kartus maximoj, nebeveža doh.gif
Atsakyti
QUOTE(beata_abc @ 2007 01 03, 14:54)
Perskaiciau jusu receptus, na taip issinorejau lavaso. Niekada negaminau, kazkaip paziuredavau i lavasus ir praeidavau. O siandien nusprendziau gaminti ir kaip visada zakon podlasti, visada ju matydavau pilna, o dabar uzejau ir i Hyper Rimi, i IKI niekur neradau. Gal cia posventinis periodas. O kiek kainuoja panasiai lavasai?


Hyper Rimi ( savanoriu Vilniuj) vyras visada nuperka 2,19 lt kainuoja
bet perka per pietus gal tada dar neispirkti buna.
Kiek zinau mazesniuose miestuose parduotuvems neapsimoka lavasu prekiaut, nes neisperka...

na man tai laaabai patinka
geriausiai sekasi toks receptas: visa lavasa istepu Rama varskes kremu su agurkeliai,
ir eilemis (taip kad vynojantis viena eile vienoda butu) dedu salotu lapus, uz ju (ne ant) marinuotus agurkelius, po to kumpio ( bet kokio, tinka ir slapia desra)didesnius plonesnius gabaliukus, kad vyniojantis apsisuktu ratuku, po to pomidorai smulkiai pjaustyti arba alyvuoges. jeigu yra namie viska apiberstau parmezano suriu.
Kas megsta "slapesni" idara, galima kai kur uztepti majonezo.
Viska suvynioju ir net nelaikiusi saldytuve ( nors reiktu nor kelias val) supjaustau gabaliukais ir musu seimyna (2 asmenis) prie arbotos visa vyniotini ir "sutavrkom"
Atsakyti
o as dariau idara su darzovem. Avokada sutriniau, ipjausciaus smulkiai smulkiai pomidora, sutarkavau suri, idejau pjaustytu alyvuogiu, ir sumaisiau viska su majonezu, dar aisku prieskoniu, isepiau lavasa ir susukau. Pakaitinau truputi mikrobangej, kad suris issilydytu ir viskas supjausciau. Sake labai skanu.
Atsakyti
QUOTE(SUNmom @ 2007 01 13, 12:57)
Hyper Rimi ( savanoriu Vilniuj) vyras visada nuperka 2,19 lt kainuoja
bet perka per pietus gal tada dar neispirkti buna.


Eik tu sau blink.gif As IKI perku, tai 5Lt su centais blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2007 01 22, 13:21)
Eik tu sau blink.gif As IKI perku, tai 5Lt  su centais blink.gif


negali but..
as irgi IKI esu pirkusi, tik i kaina nekreipiau demesio.. bet buciau pamaciusi kad tiek kainuoja..
na spec. pasiziuresiu.
na RIMi tai tikrai 2,19 ( ceki pasiziurejau) 180gr
Atsakyti
QUOTE(SUNmom @ 2007 01 22, 14:54)
negali but..
as irgi IKI esu pirkusi, tik i kaina nekreipiau demesio.. bet buciau pamaciusi kad tiek kainuoja..
na spec. pasiziuresiu.
na RIMi tai tikrai 2,19 ( ceki pasiziurejau) 180gr


Nu tu velnias, uzsuksiu i "iki" po darbo ir paziesiu tikslia kaina. Gal ten kiekis didesnis g.gif
Atsakyti
Kažką tu ten kito perki, ne lavašą, įtariu gal kokias tortilijas g.gif
Maximoj lavašai būdavo 1,65 Lt., nu bet nebeveža doh.gif
Atsakyti
negali but..
as irgi IKI esu pirkusi, tik i kaina nekreipiau demesio.. bet buciau pamaciusi kad tiek kainuoja..
na spec. pasiziuresiu.
na RIMi tai tikrai 2,19 ( ceki pasiziurejau) 180gr



O tai kokio jie dydžio? Aš pirkau Šilainių turguj, tai gal apie 20-30 cm skersmens (apvalūs) - 70 cnt. Ir pardavėja patvirtino, kad tai lavašas. Pasidariau tai nelabai skaniai, lašiša sūri buvo, bet patį procesą įsikirtau, labai rūpėjo pabandyti. Užsišaldžiau (kad nereikėtų dažnai į Šilainius trenktis), mėginsiu atšildyt - žiūrėsiu, kas gausis atšildžius, ir jūsų receptus pabandysiu tongue.gif
Atsakyti
Klaipėdoje lavašų niekada nepirkau, parsiveždavau iš Vilniaus. Labai jie patinka mūsų šeimai. O dabar Klaipėdoje pradėjome pirkti tortilijas.
Iš jų darau pora labai paprastų receptukų :
1. perku "Viči" krabų lazdelės su brokoliais, ištepu, suvynioju ir dar suvynioju į maišelį ir į šaldytuvą;
2. plonai ištepu majonezu, išbarstau tuną savo sultyse, žalumynai, taip pat suvynioju ir dar suvynioju į celofaną ir į šaldytuvą.

Pjaustau grežinėliais... Na labai skanu, greita.. thumbup.gif
Atsakyti