Įkraunama...
Įkraunama...

Lavašas

QUOTE(Borzika @ 2010 03 04, 15:18)
Tai ten turbūt jau nebe lavašai, o tortiljos, ar ne? ax.gif

taip teisingai ten tortilijos yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lapute32 @ 2010 03 04, 16:47)
taip teisingai ten tortilijos yra mirksiukas.gif


nea ten ne tortilijos schmoll.gif , ten lavasai .nu jei siandien nusipirksiu nepatingesiu nufotkinti ir jums parodyti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 03 05, 08:01)
nea ten ne tortilijos  schmoll.gif , ten lavasai .nu jei siandien nusipirksiu nepatingesiu nufotkinti ir jums parodyti  cool.gif

nu gal nesiginciju ax.gif .tortlijos tokios mazos ir tokie storoki blynai,nu bet jau kaip ten matosi.o lavasai labai dideli blynai ir ploni tokie buna sulankstyti.nezinau g.gif .gal ir jus teisi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapute32: 05 kovo 2010 - 08:56
Lavašas būna keturkampis ir plonytis, o tortilijos-apvalios ir storesnės 4u.gif
Atsakyti
Merginos - lavašai būna apvalūs, keturkampiai ir visokiausių dydžių smile.gif taip, kad forma tikrai ne rodiklis, pagal kurį galima atskirt smile.gif

Tortilas esu mačius tik apvalias:) skirtumas tik toks, kad tortilos kepamos iš kukurūzų miltų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 05 kovo 2010 - 12:52
QUOTE(Peperoni @ 2010 03 05, 12:50)
Merginos - lavašai būna apvalūs, keturkampiai ir visokiausių dydžių smile.gif taip, kad forma tikrai ne rodiklis, pagal kurį galima atskirt smile.gif

Tortilas esu mačius tik apvalias:) skirtumas tik toks, kad tortilos kepamos iš kukurūzų miltų smile.gif


niu va,kap tik mano mintis isdestet thumbup.gif tikrai ne formoje ir dydyje esme mirksiukas.gif

va kaip zadejau , rodau kokius as perku nes man tie kur maximoje po 2.99 butent del to ir nepatinka kad issilankso i viena labaiiii dideli blyna..su mazesniais man asmeniskai patogiau dirbti ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo okkey: 05 kovo 2010 - 17:53
QUOTE(okkey @ 2010 03 05, 19:52)
niu va,kap tik mano mintis isdestet  thumbup.gif tikrai ne formoje ir dydyje esme  mirksiukas.gif

va kaip zadejau , rodau kokius as perku  nes man tie kur maximoje po 2.99 butent del to ir nepatinka kad issilankso i viena labaiiii dideli blyna..su mazesniais man asmeniskai patogiau dirbti  ax.gif

user posted image

O KOKIOJ PARDUOTUVEJ PIRKOT?NES MAXIMOJ IR IKI TIK DIDELI LAVASAI,TAI MAN IRGI NEPATINKA schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mmartaa @ 2010 03 05, 18:23)
O KOKIOJ PARDUOTUVEJ PIRKOT?NES MAXIMOJ IR IKI TIK  DIDELI LAVASAI,TAI MAN IRGI NEPATINKA schmoll.gif


as perku Kaune, kreves pr kur Rimi ir tas Dainavos centre turgelis, tai antram aukste vienoj vietoj yra, 5 vnt 3,5 lt moku 4u.gif
Atsakyti
O TU VELNIAS!KUR CIA NUSIGAUSI,KAI ESAM IS MAZO LIETUVOS MIESTELIO!GALVOJAU GAL KOKIAM PREKYBOS CENTRE sad.gif TEKS PIRKTI TUOS PACIUS aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 03 05, 17:52)
va kaip zadejau , rodau kokius as perku

Geras - tokių dar nemačiusi bigsmile.gif

O kieno jie gamybos (niekaip nepavyko įžiūrėti blush2.gif)?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 03 07, 12:05)
Geras - tokių dar nemačiusi bigsmile.gif

O kieno jie gamybos (niekaip nepavyko įžiūrėti blush2.gif)?

aha tikrai bigsmile.gif yra apvalus.pirma kart matau blink.gif .bet jau labai panasus i tortilijas,o tie blynai ploni ar stori,ar lengvai viniojasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 03 07, 10:05)
Geras - tokių dar nemačiusi bigsmile.gif

O kieno jie gamybos (niekaip nepavyko įžiūrėti blush2.gif)?


gamintojas UAB "Vultur", kaskur jei ten sakiu raj bazuojasi 4u.gif

QUOTE(lapute32 @ 2010 03 07, 11:27)
aha tikrai  bigsmile.gif yra apvalus.pirma kart matau blink.gif .bet jau labai panasus i tortilijas,o tie blynai ploni ar stori,ar lengvai viniojasi g.gif


forma tik panasi lotuliukas.gif juk ir bulve ir pomidoras savo forma panasus, nu bet juk skiriasi ane lotuliukas.gif

sakyciau jie siek tiek storesni nei tas kur maximajo, o vyniojasi taip kaip ir visi, nu lengvai ax.gif

dar tiesa kaskada iki pirkau irgi buvo ir apvaliu ir kvardratiniu, tai tie irgi man patiko ax.gif
Atsakyti