Įkraunama...
Įkraunama...

29-ieji onko namučiai

QUOTE(rasų lanka @ 2010 10 30, 18:32)
Labukas.  4u.gif  4u.gif
Bėgu koncervuoti paprikų, prisėsiu vėliau, bet mergiukai, gal galit atsakyti... Pasiskaičiavau, kad tą dieną , kai mane operuos, bus "mano dienos"  rolleyes.gif  - kaži ar gali per jas operuoti? g.gif  g.gif Įtariu, ar nereikia dar kartą pasiskambinti gydytojui ir pasisakyti, nors jis apie tai nieko net neužsiminė... g.gif

Būtinai pasiklausk - greičiausiai negali operuoti - net anginos operaciją palatos kaimynei atidėjo....

Labas mergaitės,
parvažiavom pas tėvelį, bet taip negaliu pagalvoti, kad turėsiu eit į kapelius... Vis dar labai sunku....
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2010 10 30, 19:55)
BUTINAI paskambink ir pranesk. Tai svarbu. Mane operaves chirurgas kelis kartus klause kada man turejo prasidet tos dienos.

carvel, Femara labai geras ir stiprus naujos kartos vaistas. Bet pas mus ji skiria tik postmenopauzeje, vyresnio amziaus moteriskem. Ir skiria ne visada noriai, nes jis gana brangus.



Jo ,ziurejau Femaros kainas Lietuvoje,nedziuginancios,viena paguoda , cia vaistukus gausiu nemokamai,aplamai ,viskas kas susije su veziu Airijoje yra nemokamai.
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2010 10 30, 18:32)
Labukas.  4u.gif  4u.gif
Bėgu koncervuoti paprikų, prisėsiu vėliau, bet mergiukai, gal galit atsakyti... Pasiskaičiavau, kad tą dieną , kai mane operuos, bus "mano dienos"  rolleyes.gif  - kaži ar gali per jas operuoti? g.gif  g.gif Įtariu, ar nereikia dar kartą pasiskambinti gydytojui ir pasisakyti, nors jis apie tai nieko net neužsiminė... g.gif

[

tikrai nieks neoperuos per tas dienas, visos mano operacijos net ir be bendros narkozes buvo planuotos kad tik ne per tas dienas, ir net kad ne pries, nes galima nukraujuoti
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2010 10 30, 00:27)
Carvel ,del gydymo nieko negaliu patarti,pati zinai,pas mane visai kita liga buvo,bet manau tavo zinios labai labai  thumbup.gif Gal mergaites ka patars,o siap,gal pasitikek gydytuojais 4u.gif Gal palaikai rysi su oduvanciku ? Nerimauju kazkaip del jos unsure.gif

rita ,tikrai seniai nerasiai 4u.gif Del sio vaistuko nezinau unsure.gif Gal pakalbek su savo gydytuoja?

NBA ,tikrai tavo seimai isbandymu likimas nepagailejo 4u.gif Tavo atvejis isvis neeilinis,sirgai viena onkologine liga ,veliau dar kita atsirado doh.gif Ir taip sunkiai ir ilgai su aj kovoji,bet jokiu budu nepasiduok.Esi tikra saunuole,tiek pereiti ir taip tvirtai laikaisi, zaviuosi tavim labai  wub.gif




Ačiū, Sveta, už gerus žodžius.
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2010 10 30, 19:55)
BUTINAI paskambink ir pranesk. Tai svarbu. Mane operaves chirurgas kelis kartus klause kada man turejo prasidet tos dienos.

QUOTE(ifauru @ 2010 10 30, 20:01)
Būtinai pasiklausk - greičiausiai negali operuoti - net anginos operaciją palatos kaimynei atidėjo....

QUOTE(nikola @ 2010 10 30, 20:07)
tikrai nieks neoperuos per tas dienas, visos mano operacijos net ir be bendros narkozes buvo planuotos kad tik ne per tas dienas, ir net kad ne pries, nes galima nukraujuoti

verysad.gif Aišku.. Teks dar kartą skambintis... Planai matomai keisis... unsure.gif

Papildyta:
QUOTE(carvel @ 2010 10 30, 20:00)
Aciu Rasu lankele uz padrasinimus,man pasalintos abi kiausides jau pries keturis metus,tad galiu gerti ir as tuos vaistukus,ti parasyta,kad nepatartina vairuot automobilio ir dirbti atidumo reikalaujanciu darbu,galvoju ar nesutriks mano koordinacijos?

Na, mamytė nevairuodavo ax.gif - tai nieko negaliu pasakyti, o dėl kitų darbelių ar atidumo nieko ji nesibėdavojo. Būtų ką nors sakiusi...

***

Ifauru - console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 30 spalio 2010 - 20:03
Sveikos, na, nezinau del operacijos atidejimo, manes tik kai abrazija ruose daryti, tai klause. Kitoms operacijoms niekas neklause apie menstruacijas.

carvel, del ko salino kiausides abi jaunai?
Papildyta:
QUOTE(carvel @ 2010 10 30, 20:07)
Jo ,ziurejau Femaros kainas Lietuvoje,nedziuginancios,viena paguoda , cia vaistukus gausiu nemokamai,aplamai ,viskas kas susije su veziu Airijoje yra nemokamai.

Ir PET tyrimas nemokamai? Gal galima mums atvaziuoti ji pasidaryti? Galetum pasiteirauti?
Papildyta:
QUOTE(ifauru @ 2010 10 30, 20:01)

Labas mergaitės,
parvažiavom pas tėvelį, bet taip negaliu pagalvoti, kad turėsiu eit į kapelius... Vis dar labai sunku....

ifauru, na, turi jau susitaikyti, kad tai neisvengiama mums kiekvienam. Laikykis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(.GABIJA. @ 2010 10 30, 10:51)
O kur tave operuoja, nes aš guluosi 15-o.Aš savo daktarėlį jau išmokiau iš 6-o karto, kad guluosi tik savaitės pradžioje.Tai dabar net neklausęs pirmadienį paskyrė lotuliukas.gif
Papildyta:
Tai tau padėjo mano patarimas dėl šaltalankio?



Saltalankis man geriausias vaistas kai kas nors su burnos gleivine, na, net ir su skranduku kai buna deginantis jausmas.

Dar taip gali buti, kad abi musu mergaites kartu , t.y. tuo paciu laiku gules ligonineje.
Rasu lankele, tu dar negalvok, kad reikes gydymo varginancio, juk dar nezinai atsakymo. Juk jis gali buti nepiktybinis tas tavoo darineleis kruteleje.
Papildyta:
GREK, Edme, sveikutes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 30 spalio 2010 - 20:04
QUOTE(rasų lanka @ 2010 10 30, 21:02)
verysad.gif Aišku.. Teks dar kartą skambintis... Planai matomai keisis... unsure.gif

Pasiskambink po išeiginių, būtų idealu, kad savaitės pradžiai nukeltų, juolab, kad nenorėjai savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
Wobe-mugos, esu gerusi. Geriau po dvi ar tris gal du kartus per diena. Sugeriau tris ipokavimus kai chemo gavau 2007m. Nesupratau nieko kaip jis ir ka veikia. Wobenzym kai isgeriu po penkias tabl, tai palaisvina vidurius, pasikeicia ismatu konsistencija ir specifionis kvapas ismatu.

Atradau vakar viena vaista. TROXEVASIN 2proc. toks tepaliukas venoms, pasitepiau kojas ir ******, pirsciukus ir ka jus manot, nejautra taip sumazejo, kad beveik jauciu sveikas kojytes, t.y. pirstu paduskeles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 30 spalio 2010 - 20:21
QUOTE(arune @ 2010 10 30, 22:14)
Pasiskambink po išeiginių, būtų idealu, kad savaitės pradžiai nukeltų, juolab, kad nenorėjai savaitgalio  4u.gif

Skambinsiu...nebežinau, kaip čia bus. Man tą dieną , kai operuos turi tik prasidėti... Tai reiškia, kad nusikeltų dar minimum savaitei. verysad.gif Nes, kaip suprantu, jis mane įsitraukė kaip papildomą pacientę į savo operacinius planus...
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2010 10 30, 22:23)
Skambinsiu...nebežinau, kaip čia bus. Man tą dieną , kai operuos turi tik prasidėti... Tai reiškia, kad nusikeltų dar minimum savaitei. verysad.gif  Nes, kaip suprantu, jis mane įsitraukė kaip papildomą pacientę į savo operacinius planus...

Rasele, bus viskas gerai, neliudek tik. Labos mergaites, einu dar i virtuve kuistis.
Atsakyti
[quote=Patriccija,2010 10 30, 22:12]
Sveikos, na, nezinau del operacijos atidejimo, manes tik kai abrazija ruose daryti, tai klause. Kitoms operacijoms niekas neklause apie menstruacijas.

carvel, del ko salino kiausides abi jaunai?
Papildyta:

Ir PET tyrimas nemokamai? Gal galima mums atvaziuoti ji pasidaryti? Galetum pasiteirauti?
Papildyta:



Viena pasalino vienas toks daktaras per savo ziopluma ( per televizija rode laida apie ta nevykusia operacija),o kita likusia pasalino del to,kad drasiai galeciau naudoti Tamoxifena.


Cia visi tyrimai,gydymas sergant veziu nemokami,net plaukuciu netekus chemoterapijos metu ,gydytojai siuncia pas spec stilistus ir nesupratau aiskiai ar tai priaugina,ar pritaiko plaukucius ir antakius taip,kad jie neatskiriami nuo tikru.Kas menesi juos priziuri stilistai.
Norint cia gydytis reikia gyventi Airijoje,tureti airiska medicinine kortele,o tai reiskia,kad turi ir savo seimos gydytoja,gauti is jo siuntima ir tada onkologines klinikos gydytojai,sprendzia apsiims ar ne tave gydyti.Man pasiseke,jau dalyvaujant pirmame pokalbyje,klinikos vedeja pasiule nemokama gydyma 10 metu.
Papildyta:
QUOTE(rasų lanka @ 2010 10 30, 22:23)
Skambinsiu...nebežinau, kaip čia bus. Man tą dieną , kai operuos turi tik prasidėti... Tai reiškia, kad nusikeltų dar minimum savaitei. verysad.gif  Nes, kaip suprantu, jis mane įsitraukė kaip papildomą pacientę į savo operacinius planus...



Butinai pasitark is anksto su gydytoju,gal kokiu nors vaistuku pagalba galima atideti busima procesa ir laikykis,viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2010 10 30, 20:07)
Jo ,ziurejau Femaros kainas Lietuvoje,nedziuginancios,viena paguoda , cia vaistukus gausiu nemokamai,aplamai ,viskas kas susije su veziu Airijoje yra nemokamai.

Taip, kaina Femaros didelė Lietuvoje, bet mamytei irgi buvo kompensuojama . Nieko nereikėdavo mokėti...
Atsakyti