Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis gydytojui ginekologui...

Sveikos,

nežinau ar čia pataikiau, bet gal nesupyksite ir pasidalinsite savo patirtimi. Be to per paiešką nieko panašaus neradau...

Tai vat... atsirado čia man tokių visokių ginekologinių bėdų ir tenka jas spręsti bei lankytis dažnai pas ginekologą. Tai norėčiau sužinoti kiek jūs mokate gydytojui/-ai vizito ploklinikoje metu ir kaip tai padarote. kažkaip aš tai nesugebu mokėti ir net negaliu prisiversti, bet kuo toliau tuo labiau matosi, kad mokėjimas yra neišvengiamas, bet kaip tai padaryti taktiškai? Ar čia tiesiogiai paklausti kiek reikia susimokėti? Būkit geros, pasidalinkite patirtimi, o tai net nežinau kaip elgtis.
Atsakyti
as pradzioj ginekologei duodavau 20 Lt,jinai i kisene ir vsio.nes eidavau tik pasiskambinusi jai i mobilu,nei registruotis nereikdavo,nieko.o dabar tai paklausiu,kiek skolinga.jei kokio tepinelio nedaro ar dar ko,tai 20 jau kaip ir visada gauna:)
Atsakyti
Pas ginekologę lankausi tik privačiai, sumoku tiek kiek reikia ir nereikia sukti galvos apie jokius vokelius.
Atsakyti
as taipogi.rami sau ir nesijauti skolinga.geriausias variantas thumbup.gif
Atsakyti
20-30lituku
Atsakyti
sveika
Na ka galiu patart.Pirmiausiai atsimink tai, kad kysis ,tai neiseitis(beto gali pakliut) Turetume atsimint, taip, kaip jus dirbate savo darba, taip gydytojas dirba savo darba: beto jie prisieke.Dabar istatymai Lietuvoje yra labai palankus, jei jums nepatyko ta poliklinika, tai be jokiu problemu galit pereit i kita, jei jus Kaune tai patarciau i Dainavos pol.Visada paskambinkit del laiko.
Mes patys sau apsunkinam gyvenima, kita karta 20lt neuzteks.
Isleiskit savo sveikatai geriau o ne..
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 01 20, 15:40)
Pas ginekologę lankausi tik privačiai, sumoku tiek kiek reikia ir nereikia sukti galvos apie jokius vokelius.

Taip, taip geriausia smile.gif bet pas privatų jau su 20 Lt neišsisuksi, bent 70 paprastam vizitui prireikia unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virdzinija: 24 sausio 2006 - 01:45
QUOTE(Quantum @ 2006 01 24, 01:09)
sveika
Na ka galiu patart.Pirmiausiai atsimink tai, kad kysis ,tai neiseitis(beto gali pakliut) Turetume atsimint, taip, kaip jus dirbate savo darba, taip gydytojas dirba savo darba: beto jie prisieke.Dabar istatymai Lietuvoje yra labai palankus, jei jums nepatyko ta poliklinika, tai be jokiu problemu galit pereit i kita, jei jus Kaune tai patarciau i Dainavos pol.Visada paskambinkit del laiko.
Mes patys sau apsunkinam gyvenima, kita karta 20lt neuzteks.
Isleiskit savo sveikatai geriau o ne..


As abiem rankom "uz". Pritariu.
nesuprantu, kas darosi, visi tik ir klausia "kiek mokejai uz gimdyma", "kiek davei gydytojai''. Siaubas..
Esu tokios nuomones, kad gydytojai dirba savo darba, juk ne per prievarta. Todel man net minciu nekyla , kad kazka duot. Galu gale dabar nepatiko, gyd, prasau eik pas kita. O jie irgi turetu buti suinteresuoti, kad nebegtu pacientai. Negi jums atrodo, kad jeigu nieko neduosi ir bus kazkas negerai su sveikata, tai gyd ims ir negydis jusu!? Aisku ne. O del svelnumo...jeigu pinigai duodami tam, kad is gydytojos svelniu zodziu isgirst , as jau geriau pataupysiu, rasiu kur isleist. Svelniu zodziu is vyro prasykit, o ne is gydytoju.
Atsakyti
Norejau dar pasakyt, kad ne is skupumo neduodu. Tiesiog is principo. Tegu duoda kiti, as to netoleruoju.
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2006 01 24, 01:43)
Taip, taip geriausia smile.gif  bet pas privatų jau su 20 Lt neišsisuksi, bent 70 paprastam vizitui prireikia  unsure.gif


Kai į metus lankaisi tik porą kartų pas ginekologą, tai tų 70 litų tikrai negaila. doctor.gif
Atsakyti
Va ir visa iseitis: nepatogu duoti, eini i privacia polikl, moki daugiau, bet uztat galva neskauda. Ir visiems gerai.
Atsakyti
Paprastoje poliklinikoje ginekologui nemoku.Kartasi nunešu dovanų kokių gerų saldainių,bet tai dėkingumo ženklas,o ne kyšis mano akim žiūrint.Vokelį duosiu tik gydytojai ginekologei,kuri priims gimdymą,bet ji ne iš mano poliklinikos,tačiau jai moka tiek,kiek žmonės gali.

Vienas gali sumokėt 50 ar 100 lt,o kitam gal ir 1000lt negaila bus,tad....
Atsakyti