Įkraunama...
Įkraunama...

GAP

QUOTE(Blizzge @ 2013 07 17, 22:39)
Merginos, galvoju pirkti si kombi 4T savo 3 metei, manau ugio bus apie 1metra
Gal kas turejot, kokie atsiliepimai? Ar vertas?
user posted image

Mes irgi praeita ziema sita kombi nesiojom, mergytei buvo 1,5 metuku, turejom 2T dydi, kuris jai jau vasari buvo per mazas toj daly kur nuo petuko iki klyno. Antra karta tokio nepirkciau jau vien del to nenormalaus dydzio (rankoves gerokai per ilgos buvo) ir bent jau man tai tikrai sunku buvo ji aprengt, ikist kojytes, nes brukasi ten viskas. Jis gavo vieninteli piusa tai kad buvo tikrai labai siltas, tinkamas bet kokiu oru. Siemet i vientisus net neziuriu, nes su jais ir masinoj nepatogu vezti (nebent labai trumpai) nes vaikas sukaista.
Atsakyti
Gal kuri mamytė pirko šiemet kombi iš JAV? Mano mergytės 5m., tai niekaip nesuprantu kokį dydį pirkti. Pagal išmatavimus net ir 7m. atrodo per mažas. O ten apskritai centimetrais pamatuota ar kažkokiais kitais matavimo vienetais? Gal kuri mamytė susidūrė su tokia bėda? Baisu nusipirkti per mažą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutux @ 2013 10 22, 20:22)
Gal kuri mamytė pirko šiemet kombi iš JAV?  Mano mergytės 5m., tai niekaip nesuprantu kokį dydį pirkti. Pagal išmatavimus net ir 7m. atrodo per mažas. O ten apskritai centimetrais pamatuota ar kažkokiais kitais matavimo vienetais? Gal kuri mamytė susidūrė su tokia bėda? Baisu nusipirkti per mažą smile.gif

mes turejom is eu pirkta, tai tikrai mazintas. Pardaviau. Nezinau kaip JAV, bet manau, kad turetu but tas pat.
Gal kas pataisys mane, kas yra pirke is JAV.
Atsakyti
Nusipirkom nešiotą tokį kompektuką ir man iškart pasirodė kad jis plonas, ar jis tikrai toks turi būti ar mūsų jau čia nuo nešiojimo, skalbimo pukai sukritę?
user posted image
nes niekada gap neturėjome pukinio tai neisivaizduoju kokio jis storumo yra, pernai turėjome ON ne pukinę, tai tikrai storesnė g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
gal kuri pagelbetu del grazinimo i GAP.EU?
i az butu patogiau, ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stauskute @ 2013 09 30, 21:33)
Mes praeita ziema 18-24 isvaiksciojome. Kai pradejom nesioti, buvom apie 80 cm, o Ziemos pabaigoje buvome apie 85 cm ugio. Mums buvo pats tas, mazesnis butu tikrai netikes, didesnio ir nesinorejo. Sakyciau ir jums reiketu 18-24.
Beje, musu buvo vientisas.

Kiek jums buvo mėnesių, kai pradėjote nešioti ir kiek, kai baigėte? Jaučiu, būsiu prašovusi su vientisu kombiu doh.gif Nupirkau kitai žiemai 12-18, kai rugpjūtį mums bus 12 mėn. Netilpsim, ane? verysad.gif
GAP leopardinis vientisas Bus man pirma pirkti, paskui atsiliepimus žiūrėti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Osvile: 11 sausio 2014 - 23:59
Mamytes, kokia jusu nuomone apie GAP vokelius kudikiams? ar nepersalti musu ziemoms, ar uztenka jo, ar papildomai visitiek klojat vilnoni pleda ar dar ka? 4u.gif
Atsakyti
Svarstau dar tarp dvieju variantu Columbia ir GAP kombiu. Atskiru.
Berniukui 1.6 metuku, ugis 89 cm ir svoris 14 kg. GAP kombio dydi reiktu imti 2T ar 3T?
Atsakyti
Ar turejot kas nors sita striukyte, nesalo vaikuciai ziema ?
http://m.gap.com/pro...amp;pdn=gc60781

Atsakyti
QUOTE(Gretabac @ 2014 08 25, 13:39)
Ar turejot kas nors sita striukyte, nesalo vaikuciai ziema ?
http://m.gap.com/pro...amp;pdn=gc60781

Mano sunus turi, puiki silta striuke. Nezinau net kokia geresne galetu buti smile.gif
Atsakyti
Na,kadangi ir gap ir columbia kombiai isbandyti,tai savo nuomone pareiksiu,musu ziemom ir patogiau ir silciau su columbia kombiu,neoerpucia,neperslampa,sandaresni
Atsakyti
Mes taip pat devejome ir Columbia, ir GAP pukinius kombinezonus. Columbia pardaviau net neipusejus ziemai, nes vaikas su juo salo. Nusipirkome GAP ir buvome labai patenkinti. Zymiai siltesnis negu Columbia thumbup.gif
Atsakyti