Įkraunama...
Įkraunama...

GAP

QUOTE(ingriduku @ 2010 11 26, 11:47)
Sveiki, gal galetu kas pasakyti su kokiais ten kamuoliukais reikia skalbti pukines striukes  blush2.gif , ir kur ju butu galima isigyti  4u.gif ?



eiliniais teniso kamuoliukais:)
tik as tai juos dedu i medziginius maiselius, kad nuo ju pukai prie striukes nepriliptu. Nes tie specialus teniso kamuoliukai, kur buna pirkti kartu su kai kuriu firmu pukinem striukem (pvz turiu esprit striuke ir kai ja pirkau buvo prie jos kamuoliukas su maiseliu) tai jie neturi tiek pukelio, kiek iprasti teniso kamuoliukai:)
Atsakyti
QUOTE(kiwis @ 2010 11 26, 13:08)
eiliniais teniso kamuoliukais:)
tik as tai juos dedu i medziginius maiselius, kad nuo ju pukai prie striukes nepriliptu. Nes tie specialus teniso kamuoliukai, kur buna pirkti kartu su kai kuriu firmu pukinem striukem (pvz turiu esprit striuke ir kai ja pirkau buvo prie jos kamuoliukas su maiseliu) tai jie neturi tiek pukelio, kiek iprasti teniso kamuoliukai:)

gera idėja bigsmile.gif net nežinojau, kad taip pūkines striukes reikia skalbti bigsmile.gif

Beje, mes turime GAP kombinzoną p9kinį ir mums nei vienas pūkas neišlindo schmoll.gif Buvau net suabejojus ar čia pūkinis biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, turiu klausimeli. nusipirkau is vienos supermamytes gap kombinzoniuka noreciau isplauti bet bijau kad pukai sukris. cia paskaitinejau kad lyg ir plaunat su teniso kamuoliukais. noreciau pasiteiraut kam tie teniso kamuoliukai ? ant kokios programos plaunat? ar isplovus nesuplones kombinzoniukas?
Atsakyti
Nu nežinau merginos.. aš kažkada ploviau GAP pūkinę striukytę su tais teniso kamuoliukais (geltonais, pūkuotais) tai pūkai visvien sukrito, ilgai džiuvo, išsipurtė, bet jau neliko tokia striukytė kokia buvo.. unsure.gif
Dabar visalaik nešu į valyklą, ypač tuos pūkinius rūbelius kuriuos planuoju vėliau parduoti ar atiduoti.
Papildyta:
QUOTE(ingriduku @ 2010 11 26, 12:47)
Sveiki, gal galetu kas pasakyti su kokiais ten kamuoliukais reikia skalbti pukines striukes  blush2.gif , ir kur ju butu galima isigyti  4u.gif ?

Aš pirkau sporto prekių parduotuvėj
Atsakyti
Pukai nelenda tikrai pukiniu vaikisku GAP striukiu mums. O vat vyrui nupirkau tai siaubas kazkoks kaip tie pukai lenda blink.gif
Atsakyti
Nupirkau savo mažiukui kurio ūgis 70 cm 12-18 mėn pūkinį kombį (pernai metų kolekcijos), nes pirkau dėvėtą iš SM, vaikas skendo jame, nu ryškiai per didelis. Pardaviau, dabar laukiu siuntos iš Anglijos draugė nupirko naują 6-12 mėn kombį šių metų kolekcijos ir čia paskaičius susiparinau, kad gali skirtis dydžiai? Kad nebūtų per mažas... g.gif Kaip čia taip yra?
Ir man iškilo klausimas, dėl ko reikia skalbti su teniso kamuoliukai? ax.gif Labai nustebau išgirdu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ricca* @ 2010 12 09, 14:21)
Nupirkau savo mažiukui kurio ūgis 70 cm 12-18 mėn pūkinį kombį (pernai metų kolekcijos), nes pirkau dėvėtą iš SM, vaikas skendo jame, nu ryškiai per didelis. Pardaviau, dabar laukiu siuntos iš Anglijos draugė nupirko naują 6-12 mėn kombį šių metų kolekcijos ir čia paskaičius susiparinau, kad gali skirtis dydžiai? Kad nebūtų per mažas... g.gif Kaip čia taip yra?
Ir man iškilo klausimas, dėl ko reikia skalbti su teniso kamuoliukai?  ax.gif Labai nustebau išgirdu  biggrin.gif

oi nenoriu sunervint bet mes nusipirkom kombinzona 6-12 menesiu mums dabar 4 menesiukai ir esam 64cm tai dar per ziema bus gerai bet galiu sakyt kad dabar jis mums kaip tik.
Atsakyti
QUOTE(lunatikas @ 2010 12 09, 17:14)
oi nenoriu sunervint bet mes nusipirkom kombinzona 6-12 menesiu mums dabar 4 menesiukai ir esam 64cm tai dar per ziema bus gerai bet galiu sakyt kad dabar jis mums kaip tik.


Blyn, susinervinau, aišku verysad.gif Pardaviau didesnį kombį, paskui vėl reikės ieškot doh.gif tai dabar nesamonė gaunas su tuo GAP vienas žiauriai didelis, kitas visiškai per mažas Na bet dar palauksiu siuntinio
Atsakyti
O mano mergaitei atitinka pagal amziu GAP'o dydziai. Kartais net didoki buna:)
Atsakyti
na nezinau as vakar savo 5 menesiu mergina po 20 dienu nebuvimo laukan nes sirgom pagaliau isvedziau tai susinervinau nes kombinzonas jau mazas ziemos neistempsim doh.gif doh.gif doh.gif kojos remias i kombio apacia ir viskas. o jis skirtas 6-12 men, vaikam doh.gif mno mergina 64cm ugio tai nera labai jau ilga pagal amziu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lunatikas: 19 gruodžio 2010 - 09:59
Gavau kombį, tai kaip tik dabar, žodžiu užteks mėnesiui kokiam doh.gif Mano vyrukas 72,5 cm, yra 6.5 mėn. Kombį pirkom 6-12. Visiškai neatitinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Ricca*: 19 gruodžio 2010 - 12:32
QUOTE(*Ricca* @ 2010 12 19, 11:31)
Gavau kombį, tai kaip tik dabar, žodžiu užteks mėnesiui kokiam  doh.gif Mano vyrukas 72,5 cm, yra 6.5 mėn. Kombį pirkom 6-12. Visiškai neatitinka.

Nu kaip idomiai, gal cia tik su kombinezonais taip g.gif nes matau ne viena mamyte jau skundziasi. Nes as kaip rasiau, tai man tokiu bedu nera buve, kaip tik dar ilgiau nesioja, nei skirta. Siuo metu yra 86cm.11700g
Atsakyti