Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldyta žuvies file

QUOTE(X-iuke @ 2006 02 03, 17:13)
o teshla kaip daryt? det kiaushini ar ne, nebepamenu g.gif  senkai su teshla kepiau  doh.gif


Aš dedu kiaušinį, man taip skaniau rolleyes.gif
Atsakyti
Sumalu file su kombainu, padarau faršą, maišau su tuo ką turiu po ranka- kiaušinis, džiuvėseliai, gali būt grikiai virti (ypač skanu thumbup.gif) arba pakepintos tarkuotos morkos. Padarau kotletus, apkepu ir troškinu šiek tiek. Galima įdėt grietinės.
Atsakyti
va papasakosiu apie savo juros lydeka troskinta - mano mamytes receptas - mazai kas ji zino smile.gif
zuvytes file - geriausia juros lydekos - apvolioju miltuose ir ant aliejuko lengvai, nedaug pakepu. I puoda idedu svieto pora gabaliuku, smulkiai supjaustyta svoguna. Ant ju i puoda dedu zuvyte. Tuomet reikia pilti pieno ir vandenuko, deti baziliko, provanso zoleliu, vegetos, pipiriuku ir troskinti. Nuo uzvirimo patroshkinti apie 10 minuciu ant nedideles ugneles.
Valgyti su bulviu koshe smile.gif
skanaus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hasiukas @ 2006 02 09, 21:08)
va papasakosiu apie savo juros lydeka troskinta - mano mamytes receptas - mazai kas ji zino smile.gif
zuvytes file - geriausia juros lydekos - apvolioju miltuose ir ant aliejuko lengvai, nedaug pakepu. I puoda idedu svieto pora gabaliuku, smulkiai supjaustyta svoguna. Ant ju i puoda dedu zuvyte. Tuomet reikia pilti pieno ir vandenuko, deti baziliko, provanso zoleliu, vegetos, pipiriuku ir troskinti. Nuo uzvirimo patroshkinti apie 10 minuciu ant nedideles ugneles.
Valgyti su bulviu koshe smile.gif
skanaus  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Buvau į Lietuvą grįžus, aplėkiau visus supermarketus, bet tų provanso žolių taip ir neradau cry.gif kur jūs tas žoles perkate????? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 02 09, 21:03)
Buvau į Lietuvą grįžus, aplėkiau visus supermarketus, bet tų provanso žolių taip ir neradau  cry.gif  kur jūs tas žoles perkate?????  rolleyes.gif


shiaip tai beveik visose parduotuvese yra - jie lietuviskuose ipakavimuose, visai nebrangus. Zinai - manau tu provanso zoliu mishinuka ir pati gali pasidaryti - tereikia ingredientus susipirkti ir susimaishyti, jei jau ne lieuvoje esi ir pirkti tokiu neradai- tik va beda, kad as i indeli persipyliau ir ipakavima ishmechiau - tai nepasakysiu kas ten ieina - man rodos : bazilikai, rozmarinai, mairunai, dar kazkas.. bet bijau primeluoti. MAnieji jau baigiasi, as uz kokios savaiteles pirksiu - tai galesiu parashyti sudeti. o gal kuri kita supermama turi pakeli neishmetusi ir tau gali parashyti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Hasiukas @ 2006 02 10, 12:56)
shiaip tai beveik visose parduotuvese yra - jie lietuviskuose ipakavimuose, visai nebrangus. Zinai - manau tu provanso zoliu mishinuka ir pati gali pasidaryti - tereikia ingredientus susipirkti ir susimaishyti, jei jau ne lieuvoje esi ir pirkti tokiu neradai- tik va beda, kad as i indeli persipyliau ir ipakavima ishmechiau - tai nepasakysiu kas ten ieina - man rodos : bazilikai, rozmarinai, mairunai, dar kazkas.. bet bijau primeluoti. MAnieji jau baigiasi, as uz kokios savaiteles pirksiu - tai galesiu parashyti sudeti. o gal kuri kita supermama turi pakeli neishmetusi ir tau gali parashyti  tongue.gif


Labai norėčiau, tai didelis ačiū 4u.gif
Atsakyti
Karščiui atsparaus indo dugną išdedu žiedais supjaustyt svogunu, ant jo dedu paprieskoniuotą žuvį. Ant kiekvieno žuvies gabalėlio dedu po šaukštelį grietinės. Įpilu truputį aliejaus ir kepu orkaitėje kol iskepa žuvi.

Paprasta, bet skanu. Man ypač patinka tie svogūniukai, kurie gaunasi kaip troškinti. Net seiles susikaupė burnoj blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 02 09, 21:03)
Buvau į Lietuvą grįžus, aplėkiau visus supermarketus, bet tų provanso žolių taip ir neradau  cry.gif  kur jūs tas žoles perkate?????  rolleyes.gif


Matau Lenkijoj laikaisi, tai va aš tuos prieskonius Lenkijoj nusipirkau. Firma Kamis, prieskoniai ZIOLA PROWANSALSKIE dar pažiūrėk čia
Atsakyti
O kokią tešlą daryt, jei nori žuvį kepti fritiūrinėj? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sagritute @ 2006 02 22, 14:56)
O kokią tešlą daryt, jei nori žuvį kepti fritiūrinėj?  g.gif


Aš darau kaip blynams tik tirštesnę. Dar vietoj vandens ar pieno (žiūrint kas kaip kepa) galima pilti mineralinio arba alaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vitta @ 2006 02 22, 16:09)
Aš darau kaip blynams tik tirštesnę. Dar vietoj vandens ar pieno (žiūrint kas kaip kepa) galima pilti mineralinio arba alaus  mirksiukas.gif


Ačiukas mirksiukas.gif
Atsakyti
As megstu issikepti zuvies kepsni. File pavolioti miltuose,kepti aliejuje.Kai apverciame,apkepusia puse aptepame majonezu su smulkintu cesnaku ir uzbarstome surio.Keptuve uzdengiame dangciu ir po keliu minuciu kepsnys paruostas! Skanaus essen.gif
Atsakyti