Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo šedevrai :)

Bus_ka labai faina, nematyta, originalu ir daug darbelio ideta, viska svariai, tvarkinga, o gal labiau tiktu zodis kruopsciau, na zodziu super thumbup.gif

Sobieska dezutes virsus, sonai tiesiog kaip is paskaos isplauke, tobuli wub.gif ir kojeles su balandeliais fainai ziurisi, kazkaip ziuriu visos bando ieskot naujoviu, nes pabosta panasiai visus darbelius daryti wink.gif tik pasakysiu, nes negaliu, nu dugnas ir dezutes vidus man kaip su isore nesiziuri schmoll.gif nu man per grubu, ir su ta svelnia, grazia angeliska pasaka nelabai dera ax.gif atsiprasau kad pasisakiau, bet manau cia darbeliai ir dedami, kad isgirsti kitu nuomone 4u.gif na bet pritapymai fantastiski, net dabar akyse stovi biggrin.gif
Atsakyti
Campari* priimu ir vertinu...pasikapscius giliau is mano filosofijos...tuo METU vyravo marmuras....mergaite sedi ant marmurines kolonos...
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2010 09 12, 19:15)
Campari* priimu ir vertinu...pasikapscius giliau is mano filosofijos...tuo METU vyravo marmuras....mergaite sedi ant marmurines kolonos...


na taip, bet gal tada svenesniu spalvu siek tiek noretusi... nes dezutes virsus ir sonai fantastiski!!! net nepasakyti kad paveiksliukas uzdetas nes tobula visuma wub.gif na bet visi matome skirtingai, galbut todel ir idomu yra pasiziureti kitu darbus ir naujai atrasti kazka bei praplesti savo pasaulio/deko/spalvu matyma wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo campari*: 12 rugsėjo 2010 - 20:03
Campari, Rimute7, Otema, ačiu Jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Susidėliojusi mozaika @ 2010 09 12, 13:20)
Indiška dėžutė labai sužavėjo, jei dar kitokių spalvų būtų tai išvis pasaka būtų wub.gif


Yra taip, kaip turi būti biggrin.gif

Ačiu už gerą žodį smile.gif


Patiko abiejų merginų papuošaliukai, taip kruopščiai padaryti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bus_ka: 12 rugsėjo 2010 - 20:10
Na as ne visai naujoke sitame "narkotike", bet nepraleidziu viso laisvalaikio kad ir noretusi ax.gif ax.gif visu darbeliai nuostabus, tai maniskiai pries jusiskius nublanktu blush2.gif imesiu keleta darbeliu, bet labai laukiu kritikos, kad galeciau tobuleti blush2.gif

niekaip nesusidraugauju su dvikomponenciu, nors tu ka g.gif , o megstu ji labiau nei vienkomponenti....

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2010 09 12, 16:33)
auksine siaip balandziu trys:2 ant virsaus ir 1 viduj biggrin.gif



na as siaip, vaizdiskai turiu minty, kad nedera, skaiciuje esmes ner 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2010 09 12, 22:08)
na as siaip, vaizdiskai turiu minty, kad nedera, skaiciuje esmes ner 4u.gif

Nu ka padarysi...man dar tobulet ir tobulet smile.gif ...gal kada ir i tema padarysiu...aciu uz pastebejima 4u.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
Atsakyti
"Rozinis dviratukas"

user posted image

user posted image
Atsakyti
linella, neblogi tavo darbeliai thumbup.gif dezute kurios jau neber pirma tai daugiausiai trukumu turejo (per stambus skilimas ant balnakaus paveikslelio, driziai nuo dazu apatineje dalyje). Patiko labai dezute prieskoniams wub.gif
bombooce, patiko labai tavo rozinis dviratukas wub.gif smagus, gyvas, apacia atrodo per svari gal ir ten reikejo tokio pat driziuko kaip ir virsuje... bet dar pagalvociau g.gif gal ir palikciau kaip yra...vienu zodziu fainai ir pakelia nuotaika mirksiukas.gif
Atsakyti
Noreciau padekoti Raseleb uz didele pagalba ir kantrybe

user posted image
Atsakyti
dviratuko dėžutė labai graži, linksma thumbup.gif
papuošalai su paukščiais irgi thumbup.gif
Atsakyti