Įkraunama...
Įkraunama...

Žemės paskirties keitimas

Sveiki,

Gal kas ka nors naujo zinote del zemes paskirties keitimo is zemes ukio i namu valda gamtiniame karkase vilniaus rajone? girdejau daugelis sklypu i toki papuola, o ten visokie apribojimai po 150 m..... ir kaip juos apeiti
Atsakyti
Sveiki gyvi.

Iskilo ir man klausimelis. Kazkaip siame forume taip ir neradau konkretaus atsakymo ar galima keisti paskirti jei jau yra BP (bendrasis planas).

Mano istorija tokia:

Zeme siuo menu yra zemes ukio paskirties. BP numatyta prioritetine veikla - misku ukio. Tuo tarpu kitoj pusej gatves - pramonine veikla (cia prie greitkelio).
Mum kaip tik reiketu sklypuko su paskirtimi pramoninei veiklai. Tad ar realu yra pakeisti paskirti ne i misku ukio, kaip numatyta BP, o i pramones?

Buciau labai dekinga jei kas tiesiai sviesiai pasakytu kaip ten istiesu yra 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Sveiki. Turiu 1.3 ha zemes, dalis jos yra namu valdos ir dalis zemes ukio paskirties. Noreciau visa zemes gabala padaryti namu valda, ir perskirt i dvi dalis. Taigi nuo ko pradet,kur kreiptis ir kiek tai galetu kainuoti, bent apytikslia suma? P.S zeme randasi kauno raj.
Atsakyti
QUOTE(Levanda @ 2010 10 28, 18:28)
Sveiki gyvi.

Iskilo ir man klausimelis. Kazkaip siame forume taip ir neradau konkretaus atsakymo ar galima keisti paskirti jei jau yra BP (bendrasis planas).

Mano istorija tokia:

Zeme siuo menu yra zemes ukio paskirties. BP numatyta prioritetine veikla - misku ukio. Tuo tarpu kitoj pusej gatves - pramonine veikla (cia prie greitkelio).
Mum kaip tik reiketu sklypuko su paskirtimi pramoninei veiklai. Tad ar realu yra pakeisti paskirti ne i misku ukio, kaip numatyta BP, o i pramones?

Buciau labai dekinga jei kas tiesiai sviesiai pasakytu kaip ten istiesu yra  4u.gif  smile.gif

Tik pakeitus bendrąjį planą, kitų kelių aš bent nematau g.gif
QUOTE(Zbignevas @ 2010 10 29, 15:32)
Sveiki. Turiu 1.3 ha zemes, dalis jos yra namu valdos ir dalis zemes ukio paskirties. Noreciau visa zemes gabala padaryti namu valda, ir perskirt i dvi dalis. Taigi nuo ko pradet,kur kreiptis ir kiek tai galetu kainuoti, bent apytikslia suma? P.S zeme randasi kauno raj.

Kelias būtų detalusis planas, pirmiausiai kreipkitės į architektus, kad parengtų schemą detaliąjam planui, tuomet priduosite dokumentus sąlygoms, tada parengiamas detalusis planas įgyvendinti Jūsų tikslus. Procesas gana ilgas, užtrunka apie 7 mėnesius, o kaina kinta nuo situacijos, tiksliau paskayčiau pamačiusi dokumentus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leslie @ 2010 10 29, 16:36)
Tik pakeitus bendrąjį planą, kitų kelių aš bent nematau  g.gif



Vyliausiau labiau optimistisko atsakymo, bet vistiek labai aciu 4u.gif
Atsakyti
tevelis dovanoja zeme man,paskirtis zemes ukio,kazkur 30 a. mes planuojame ten susiresti namuka todel reikia pasidaryti namu valda,ar faktas kad dovanojamoji zeme yra numatomoje miestelio pletros zonoje,palengvins nors kiek visa reikala del zemes paskirties keitimo? esame kedainiu rajone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(- hal - @ 2010 11 05, 14:38)
tevelis dovanoja zeme man,paskirtis zemes ukio,kazkur 30 a. mes planuojame ten susiresti namuka todel reikia pasidaryti namu valda,ar faktas kad  dovanojamoji zeme yra numatomoje miestelio pletros zonoje,palengvins nors kiek visa reikala del zemes paskirties keitimo? esame kedainiu rajone 4u.gif

Jei zu paskirties sklypas butu ne pletros (rudojoje biggrin.gif )zonoje, keist paskirties isvis neleistu smile.gif
Atsakyti
dekui uz atsakyma,tikiu kad sukeliau sypsena blush2.gif
tiesiog dar nieko neismanau ir stengiuosi dometis kiek imanoma daugiau,laukia ilgas keles kaip suprantu.o kaip protingiau butu-daryti visa 30 a. i namu valda ir tada dalinti,i du sklypus po 15a. ar pirma dalinti o paskui daryti namu valda?
Atsakyti
QUOTE(- hal - @ 2010 11 05, 15:06)
dekui uz atsakyma,tikiu kad sukeliau sypsena blush2.gif
tiesiog dar nieko neismanau ir stengiuosi dometis kiek imanoma daugiau,laukia ilgas keles kaip suprantu.o kaip protingiau butu-daryti visa 30 a. i namu valda ir tada dalinti,i du sklypus po 15a. ar pirma dalinti o paskui daryti namu valda?

Mes pirmiausia dalinom, o paskui keitem paskirti vieno is atidalintu sklypu.. Dabar daryciau kitaip-keiciant paskirti ir dalinciau detaliuoju - mano galva,taip butu sutaupyta laiko, nes tas atidalinimas man uztruko apie 2 metus doh.gif Tik kainuoja tos proceduros nemazai - nebaisiai toli nuo jusu su tom zemem zaidem smile.gif..
Geriausia tai architektas pakonsultuotu - nes siek tiek skiriasi ir ikainiai,ir terminai - labai stabdosi sitie reikalai,nes tai koki pareiguna stt supakuoja,tai istatymas pasikeicia.. Kantrybe apsiginkluokit, ir pries viska pradedant skambtelkit kokiam neblogam architektui - as susiradau saviski paskaitinejus savo savivaldybes internetini puslapi-pasiziurejau,kokiu arch rengti detalieji greiciausiai patvirtinami..
Atsakyti
QUOTE(- hal - @ 2010 11 05, 13:38)
tevelis dovanoja zeme man,paskirtis zemes ukio,kazkur 30 a. mes planuojame ten susiresti namuka todel reikia pasidaryti namu valda,ar faktas kad  dovanojamoji zeme yra numatomoje miestelio pletros zonoje,palengvins nors kiek visa reikala del zemes paskirties keitimo? esame kedainiu rajone 4u.gif



QUOTE(- hal - @ 2010 11 05, 14:06)
dekui uz atsakyma,tikiu kad sukeliau sypsena blush2.gif
tiesiog dar nieko neismanau ir stengiuosi dometis kiek imanoma daugiau,laukia ilgas keles kaip suprantu.o kaip protingiau butu-daryti visa 30 a. i namu valda ir tada dalinti,i du sklypus po 15a. ar pirma dalinti o paskui daryti namu valda?


Darykite detalųjį planą, kurio tikslas - žemės sklypo padalijimas į dvi dalis ir paskirties keitimas iš ž.ū. į kitą (gyvenamoji teritorija - vienbučių (dvibučių) namų statybos). Tuomet vienu projektu įgyvendinsit visus savo tikslus 4u.gif
Atsakyti
Teisingai, reikia daryti detaluji plana, kurio tikslas: sklypo padalinimas, zemes paskirties pakeitimas ir statybos reglamentu nustatymas. Sios proceduros kaina priklauso nuo konkrecios situacijos - ar reikes rengti detaliojo plano konsepcija, ar reikes atlikti poveikio aplinkai vertinimus ir t.t...
Atsakyti
Yra tokia situacija.Tevelis man dovanoja zemes ukio paskirtie zeme,bet joje yra gamtinis karkasas,nors ten nei draustinis,nei rezervatas.ar yra galimybe ji kazkaip apeiti ir pasidaryti namu valdos zeme.Veiksmas Kauno raj.
Atsakyti