Įkraunama...
Įkraunama...

Šunų veisimas nuosavoje valdoje

Laba diena 4u.gif
Noreciau Jusu nuomones apie sunu veisima nuosavoje valdoj ( ne vienkiemyje) Turim saunius kaimynus, kurie jau kokius 5 metelius augina sunis. Taciau ju vis daugeja, nes ne visus parduoda. Po kiekvienos vados vis atlieka. Siai dienai ju 5 dideli ir 5 mazi Viso 10 doh.gif , gyvename nuosavame name, taciau mielu kaimynu sunys gyvena valjere pastatytame netoli musu tvoros , gal 2 ar 3 metrai. O saldziausioji dalis prasideda anksti ryte ar velai vakare kai visi pradeda staugti, pestis ir tt draskytis. Garsas vienas is maloniuju.. sedint namie atrodoi kad i ausi loja verysad.gif verysad.gif verysad.gif
KA pasiulytumete tookiu atveju daryti ??? jau teks is namu issikraustyti. doh.gif nes nuo proto taip nusokti galima. o jei jiem k pasakai tai sako jusu cia pradeda kaukti
schmoll.gif
Atsakyti
galima mėginti kur nors kreiptis, tik nežinau kur, gal į savivaldybę ar kokią seniūniją, lai patikrina sąlygas, ar visi registruoti ir pan. mirksiukas.gif
Atsakyti
kiek zinau ramybes periodas nuo 24 iki 6 ryto...
jei triuksmas ramybes periodu galit kreiptis i policija...o seip tai net nezinau g.gif
Atsakyti
veisia ar ne veisia ne esmė, net jei vienas šuo neduoda gyvent kaimynams yra problema. Aš veisiu šunis privačioje valdoje, šiuo metu mano kotedže tupi 6 dideli šunys, bet jie į kiemą neina, o laukan pasivaikščioti vežiojami mašina toliau nuo namų. Nes apie lojią net kalbos neturi būt, o kur dar kvapas jei jie visi erzelį kelia voljere nuo ryto, tai reikšias jiems trūksta veiklos. Aš net pati būdama veisėja tikrai kriepčiausi kažkur, nes esu ne tik šunų "mama", bet turiu ir vaikų, o kai mažoji mano miega aplink turi būti krikštolinė tyla
Atsakyti
Tai vat kad kazkur reikia kreiptis, o taip nesinori su kaimynais pyktis blush2.gif
Bet kai gims 2.gif ir sitaip bus tai doh.gif , gal reikia pradzioj graziai bandyt kalbetis, bet kur graziai, jei jau jie nauja garda sunims padare, tai reikia manyt kad nezada ka nors keisti blush2.gif
O kazin jei skundas butu, ar jie suzinotu kurio kaimyno? blink.gif
Atsakyti
man rodos nesužinotų, pas mane už tvoros gyvena tokia dvornių gvardija, ten mama tėtis ir vaikelių pora-tvora neaukšta prie namų, mano 1 m, laikau vokiečių aviganius ir kai savo mažąją lauke migdau kad kas mano lobio nepavogtų palieku pora šunų su ja. Anie užmatę mano šunis visa gvardija lekia prie tvoros ir loja, maniškiai net nebėga pažiūrėt, galvos į jų pusę nepakelia, guli prie vežimo ir tiek. Bet vaikui tai dzin kurie loja, Tai buvau tolerantiška iki tol kol realiai nesuvokiau kad per kažkokias dvornias nei mano vaikas nei šunys savam kieme būt negali. Pakalbėjau su kaimynais-gražiai, nes tie įsigudrino ir per tvorą šokinėt ir man ant gėlių privaryt, ko savo šunys nedaro-jiems negalima ant žolės eit, tik terasoje būna. Nu pririšo jie dienai, po to vėl tas pats. Teko man šokt kurią dieną per tvorą ir taip įsisukt į tarpą tų brisių kad į šonus išskraidė, dabar mane pamatę dingsta kaukdami biggrin.gif . Bet jūsų atveju tai netinka. Vis tik pakalbęčiau su kaimynais, kad jums blogai, tegul vedas šunis namo. Mano draugės veislyne 30 vokiečių aviganių ir jie voljeruose išmokinti neloti kad nemaišyt kaimynams, užtenka per langą cit pasakyt
Atsakyti
Įdomu, kokios veislės tie šunys. Man kažkaip atrodo, kad ne visas veisles įmanoma išmokyti tylėti.
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2010 09 13, 13:14)
Įdomu, kokios veislės tie šunys. Man kažkaip atrodo, kad ne visas veisles įmanoma išmokyti tylėti.

Rotveileriai blink.gif
Vis guodziuosi kad ziema ateis gal susileis i kambari, bet jau pradedu abejot verysad.gif
Atsakyti
Roveileriai tai nėra baisiai triukšmingi, pasistengus turbūt galima išauklėti. bet ir vėl klausimas, ar ten veislynas, ar daugintojų fabrikėlis?
O į kambarį tai vargu ar leis, manau, laikys lauke.
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2010 09 13, 13:26)
Roveileriai tai nėra baisiai triukšmingi, pasistengus turbūt galima išauklėti. bet ir vėl klausimas, ar ten veislynas, ar daugintojų fabrikėlis?
O į kambarį tai vargu ar leis, manau, laikys lauke.

Vajeee, vat ir as nezinau ar ten veislynas, bet jau kur daugiau nei 3 sunys man jau veislynassss verysad.gif
Negasdinkit manes (as su viltim tokia gyvenu) blink.gif na manau kad teks kalbeti. Na siaip tai dar zinoma prie triuksmo tai dar ir smarve prisideda, nes sunu tai ne 1 ir ne 2 g.gif
o taip nesinori pyktis doh.gif
Atsakyti
Ne, veislynas tai nėra fermos sinonimas. Veislyne gali būti vienas šuo, gali būti 10 - ne tame esmė. Esmė tame, kad veislynas veisia šunis laikydamasis tam tikrų taisyklių, kai kurios jų griežtos, kai kurios - rekomendacinio pobūdžio, o kai kurios - grynai veisėjo sąžinės ir etikos reikalas.
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2010 09 13, 14:13)
Ne, veislynas tai nėra fermos sinonimas. Veislyne gali būti vienas šuo, gali būti 10 - ne tame esmė. Esmė tame, kad veislynas veisia šunis laikydamasis tam tikrų taisyklių, kai kurios jų griežtos, kai kurios - rekomendacinio pobūdžio, o kai kurios - grynai veisėjo sąžinės ir etikos reikalas.

Bet cia kazkokia sazine irgi turi buti, vat sau po miegamojo langais tai nepasistato voljeru, naktim matyt ramiau miega nei mes verysad.gif
O sakau jei ka pasakai (grazioj formoj) tai lieki nustebes, nes pasirodo musu suo kaukia verysad.gif
Mes nesenai isigijom suneka, tai jis savaite pakauke kol priprato lauke ir viskas, dabar kuo ramiausias .
Dar specialiai pasiziuriu per langa kai pradeda kaukti ir estis tie sunys, ka musiskis daro (ogi nieko, guli , jam dzin )
Brrrr, as jau pikta, gal del to kad nestuke.gif
Atsakyti