Įkraunama...
Įkraunama...

Suzuki mokykla Kaune

QUOTE(Muniukee @ 2015 01 20, 11:00)
Laba diena, esu daug gero girdėjusi apie šią mokyklą ir labai norėčiau ten leisti savo vaikučius, tik reikės labai toli vežioti doh.gif Noriu paklausti, ar įmanoma patekti į pirmą klasę, nelankius priešmokyklinės grupės toje mokykloje, ar būtina lankyti priešmokyklinę, nes paskui klasės tiesiog natūraliai užsipildo perkėlus priešmokyklinukus į pirmą klasę? Iš anksto  labai ačiū už atsakymą visiems  4u.gif

taip,nulinukų daug eina į pirmas klases,jiems pirmumas,o jei lieka klasėse vietų-priima pagal sąrašą pateikusius prašymus.mes nuo rugsėjo į pirmą klasę eisim,tai prašymas jau 2012m. paduotas wink.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal yra paruosiamuku mamyciu kurios lankesi atviru duru dienoje ir gali pasidalinto info ka suzinojo ir pamate? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2015 01 28, 16:06)
taip,nulinukų daug eina į pirmas klases,jiems pirmumas,o jei lieka klasėse vietų-priima pagal sąrašą pateikusius prašymus.mes nuo rugsėjo į pirmą klasę eisim,tai prašymas jau 2012m. paduotas wink.gif

Sveiki,
Norejau pasitikslinti. jus prasyma nunesete pries 3 metus ????
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2015 03 30, 09:04)
Sveiki,
Norejau pasitikslinti. jus prasyma nunesete pries 3 metus ????

taip,kad užsigarantuoti ten vietą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2015 04 02, 12:14)
taip,kad užsigarantuoti ten vietą wink.gif

Geras,nes kitose mokyklose neleidzia taip is anksti rasyti prasymu.Tai reiks nulekti iki ju,irgi uzsirasyti
Atsakyti
Sveikos mamos 4u.gif Prieme mano dukryte i sia mokykla,tai nuo rudens eis i paruosiamaja klase.Taciau darzelyje aukletojos mane labai pradejo gasdinti,kad pabaigus sia mokykla labai sunku vaikam tradicineje mokykloje,kad vaikai cia be disciplinos ir t.t Zodziu kas labiausia man aktualu pasidare,ar stiprus yra tradicinis ugdymas (matematika,lietuviu kalba ir t.t) Atsiliepimu apie sia mokykla esu girdejusi tik geru,todel savo vaikam ir ieskau ne sovietinio mastymo mokyklos. Bet nejaugi paskui jiem sunku adaptuotis labai vidurineje mokykloje?
Aciu kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
as ir to bijojau bet turiu pazistama, kurios dukryte jau dabar 7 ar 8 klasej . ji baige suzuki mokykla. dabar mokosi gana geroje mokykloje, sauniai adaptavosi ir nebuvo jokiu problemu. zinau vienos mokyklos direktorius oavaduotojas yra sakes,kad viskas su suzukieciais gerai, pas juos daug ateina is tos mokyklos sake nebutna dideles atskirties ir paruosimas buna gana auksto lygio. taip akd manau viskas bus gerai.
Atsakyti
Vaikų paruošimas tikrai geras. Iš mūsų klasės 5 vaikai įstojo i Jėzuitų gimnaziją ir gana sėkmingai mokosi.
Atsakyti
Ericute matyt darzelio aukletoja sumaise suzuki su Valdorfu.

Mes i priesmokykline nepatekom bet labai labai bandysim i pirma klase ateiti. Tai gal susitiksim wink.gif

Kai pradesite eiti i priesmokykline labai lauksim atsiliepimu.
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2015 05 14, 10:22)
Sveikos mamos  4u.gif Prieme mano dukryte i sia mokykla,tai nuo rudens eis i paruosiamaja klase.Taciau darzelyje aukletojos mane labai pradejo gasdinti,kad pabaigus sia mokykla labai sunku vaikam tradicineje mokykloje,kad vaikai cia be disciplinos ir t.t Zodziu kas labiausia man aktualu pasidare,ar stiprus yra tradicinis ugdymas (matematika,lietuviu kalba ir t.t) Atsiliepimu apie sia mokykla esu girdejusi tik geru,todel savo vaikam ir ieskau ne sovietinio mastymo mokyklos. Bet nejaugi paskui jiem sunku adaptuotis labai vidurineje mokykloje?
Aciu kas atsakys  4u.gif

gal apie Valdorfo kalbejo? nes ten turi kita programa pasitvirtin. vat is tos mokyklos isejusiems tikrai sunku adaptuotis ir del ziniu stygiaus,ir del bendravimo,nes visose mokyklose yra savos taisykles ir disciplina

matematika,anglu,lietuviu ir kt. ten labai stipriai,skustis niekuo negalim,puiki mokykla thumbup.gif
Atsakyti
Aciu visom 4u.gif Nuraminote smile.gif As irgi turiu toki itarima,kad sumaise ji su Valdorfu. Na zesim,kaip cia mano mergytei seksis rolleyes.gif
Atsakyti
Sakykit, o Suzuki mokykloje tik dūdele nemokamai mokomi groti, bet kuriuo kitu instrument jau reikia mokėti už kiekvieną pamoką? Kiek jums iš viso tokių pamokų per mėnesį būna/reikia? Anksčiau mačiau, kad 1 pamoka 45 min. 30 Lt buvo, dabar nerandu tokios info ax.gif
Atsakyti