Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas. 8-oji tema

QUOTE(SaiMita @ 2010 09 17, 08:55)
man tai jinai i micheal jacksona panasi  swoon.gif
bet man kazkaip tas konturavimas jos negraziai jos ta skeleta isryskino  doh.gif  biggrin.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif g.gif kazin i katra? ar pries plastine ar po? 4u.gif nu as MJ gerbeja, bet man ko tai nenesa schmoll.gif lotuliukas.gif
o man grazus toks ryskus konturavimas, jei skruostai ryskus wub.gif kaip kam aisku drinks_cheers.gif
Atsakyti
o man ji labai graziai pasidaze bigsmile.gif
Atsakyti

mergaites patarkit man kaip pasidazyt veidas atrodo pavarges
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2010 10 02, 01:18)
mergaites patarkit man kaip pasidazyt veidas atrodo pavarges



Visu pirma noriu pasakyt, kad nera jau taip blogai 4u.gif biggrin.gif kitas dalykas, pailsejusios odos efekta suteikia grazi, svytinti, skaisti oda 4u.gif nuo to ir reiktu pradet.. jei oda praranda spindesi, papilkeja ir t.t reikia manau kokia kaukyte panaudot, kad atgautu naturalu savo spindesi.. o visa kita galima padaryt su highlighteriais tepant tam tikrose vietose, paakiu maskuoklis aisku butinas, is pradziu pamaskuot juoduma, poto ant virsaus galima tept turinti svytejimo maskuokli arba dar geriau 2in1 kad butu.. aisku tinkama pudra, suteikianti tam tikra efekta daug priduoda bendram veido vaizdui, toliau skaistalais taip pat galima priduot veidui sviezumo, tik reik parinkt tinkama spalva 4u.gif o svarbiausia gerai pailsekit, pasidarykit spa diena 1k savaitei, pelepinkit odyte ir save 4u.gif tikiuosi rasit kazka naudinga is mano komentaro biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 02 spalio 2010 - 07:52
Man atrodo, kad reiktų pradėti nuo lengvo maskavimo paakiuose ir matiškumą suteikiančios skystos pudros ar birios pudros makiažo pagrindo. Nes dabar oda labai neblogai atorodo, bet matosi, kad yra rieboka ir dėl to spindi.
Dar norėtųsi natūralesnių, platesnių antakių.
Šiek tiek pamaskavus, sulyginus odos atspalvį, uždėjus lengvą skaistalų sluoksnį, išryškinus akis ar lūpas, manau labai gražiai atrodytumėt.

Dar pagalvjau, kad jei norite akis pavesti- geriau nenaudokite vien juodo piešuko ar pan. (dabar atrodo kaip juodai apvestos akys). Nebent suderintumėte su skies šešėliais. Nes dabar juodai apvestos akys truputį iš konteksto iškrenta. Mano numone geriau atrodytų "minkštesnis" apvedimas su, pvz., tamsiai rudais šešėliais, pritaikant prie neutralaus, lengvo akies šešėliavimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 02 spalio 2010 - 08:20
QUOTE(himalaia @ 2010 10 02, 08:13)
Man atrodo, kad reiktų pradėti nuo lengvo maskavimo paakiuose ir matiškumą suteikiančios skystos pudros ar birios pudros makiažo pagrindo. Nes dabar oda labai neblogai atorodo, bet matosi, kad yra rieboka ir dėl to spindi.
Dar norėtųsi natūralesnių, platesnių antakių.
Šiek tiek pamaskavus, sulyginus odos atspalvį, uždėjus lengvą skaistalų sluoksnį, išryškinus akis ar lūpas, manau labai gražiai atrodytumėt.

Dar pagalvjau, kad jei norite akis pavesti- geriau nenaudokite vien juodo piešuko ar pan. (dabar atrodo kaip juodai apvestos akys). Nebent suderintumėte su skies šešėliais. Nes dabar juodai apvestos akys truputį iš konteksto iškrenta. Mano numone geriau atrodytų "minkštesnis" apvedimas su, pvz., tamsiai rudais šešėliais, pritaikant prie neutralaus, lengvo akies šešėliavimo.



aciu mergaites 4u.gif
Papildyta:
Beja kiek man metu duosit? Visi man duoda keliais metais daugiau, negu is tikruju yra.. verysad.gif Noreciau paprasyti patarimu, ka daryti, kad atrodyti jauniau?! bigsmile.gif Mmakiazas, plauku spalva..kazkas mane sendina. Laukiu jusu patarimu!!! group.gif Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2010 10 02, 12:37)
aciu mergaites 4u.gif
Papildyta:
Beja kiek man metu duosit? Visi man duoda keliais metais daugiau, negu is tikruju yra.. verysad.gif Noreciau paprasyti patarimu, ka daryti, kad atrodyti jauniau?!  bigsmile.gif Mmakiazas, plauku spalva..kazkas mane sendina. Laukiu jusu patarimu!!! group.gif Aciu is anksto 4u.gif

Kiek metų, nespėliosiu, bet jūs vistiek simpatiška 4u.gif Bet aš jums patarčiau tikrai pakeisti šukuoseną, nes gali būti, kad būtent ji metų ir prideda- nusikirpti kare ir kažkaip atgaivinti spalvą-ar kitą atspalvį parinkti ( tik ne ,,pelės''pilkumo, o kokį gražų auksinį ar rusvą )ir šiaip plaukus ir veido odą gaivinti kaip tik įmanoma-kaukėmis, serumais ir t.t. O dėl veido odos tai prisidedu prie kitų patarimų - maskuoti, skaistinti ir panašiai. O gal jūs dar ir didelė saulutės mėgėja? Tokiu atveju odai taip pat reikia dvigubai daugiau priežiūros. Beje, iš savo patirties galiu pasakyti, kad ant prižiūrėtos odos daugmaž visos pudros gražiai atrodo, o vat jei su oda problemos ar ji labai pavargusi, tai maskuok ir skaistink kiek nori , vistiek pirmiausia pačią odą turi susitvarkyti.
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2010 10 02, 10:37)
Mmakiazas, plauku spalva..kazkas mane sendina. Laukiu jusu patarimu!!! group.gif Aciu is anksto 4u.gif

Zbitka, esat simpatiska moteris 4u.gif
del sendinimo. manau, kalti yra plaukai blush2.gif
mano plauku ilgis buvo panasus, jie linke banguotis, garbanotis kaip ir pas Jus.
man irgi duodavo daugiau metu (pridedavo 2-3 metus). drauge pasiule pradeti tiesintis plaukus. ir galiu pasakyti, iskart "nusimete" 5 metai amziausiai rolleyes.gif
aisku, gaila plauku tiesinti, bet naudoju n ivairiausiu kaukiu, lepinu plaukus, stengiuosi ne perdaug ir tiesinti, bet is tiesu istiesinti plaukai padeda.

kazkodel isivaiduoju kad ir Jums turetu tikti tiesesni plaukai. nes dabar tai toks balaganelis ant galvos blush2.gif
ir kaip kuri is merginu minejo, reiktu gal pakeisti spalva rolleyes.gif
Atsakyti
Pritariu visoms pasisakiusioms,ir del sukuosenos,ji tikrai jus sendina, reiketu pakeisti g.gif Nezinau ,kiek jums metu,bet ,,duociau" apie 30 - 33.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 10 02, 15:30)
Pritariu visoms pasisakiusioms,ir del sukuosenos,ji tikrai jus sendina, reiketu pakeisti g.gif  Nezinau ,kiek jums metu,bet ,,duociau" apie 30 - 33.



O man atrodo dar vyresne blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(ZBITKA @ 2010 10 02, 01:18)
mergaites patarkit man kaip pasidazyt veidas atrodo pavarges





Plauku ir kirpima ir spalva manau laikas pakeisti. Kas liecia veido tai reiketu prieziuros kosmetines. Del makiazo tai siulyciau taip neapvedineti akiu juodai ir maziau rudu atspalviu naudoti, nes atrodote pavargusi, o jei dar naudojate bronzantus tai jie dar tamsina oda... Pirmiausiai parasykite ka naudojate tuomet bus lengviau ir patarti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 10 02, 15:11)
O man atrodo dar vyresne  blush2.gif
Papildyta:
Plauku ir kirpima ir spalva manau laikas pakeisti. Kas liecia veido tai reiketu prieziuros kosmetines. Del makiazo tai siulyciau taip neapvedineti akiu juodai ir maziau rudu atspalviu naudoti, nes atrodote pavargusi, o jei dar naudojate bronzantus tai jie dar tamsina oda... Pirmiausiai parasykite ka naudojate tuomet bus lengviau ir patarti  g.gif



as naudoju rudus seselius (daugiausiai) galvojau, kad jie man tinka. naudoju tusa, bronzanta, kremine pudra, presuota pudra, juoda akiu piestuka. dar turiu skaistalus, maskuokliu. vakar nusipirkau highlighteri, bet nezinau, kaip tiksliai ji naudot- g.gif o koks jusu manymu piestukas man tiktu, seseliu spalva? bigsmile.gif be to, niekaip neissirenku lupu dazu atspalvio.
man 30, bet duoda 32-33 cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2010 10 02, 20:39)
as naudoju rudus seselius (daugiausiai) galvojau, kad jie man tinka. naudoju tusa, bronzanta, kremine pudra, presuota pudra, juoda akiu piestuka.  dar turiu skaistalus, maskuokliu. vakar nusipirkau highlighteri, bet nezinau, kaip tiksliai ji naudot- g.gif o koks jusu manymu piestukas man tiktu, seseliu spalva? bigsmile.gif  be to, niekaip neissirenku lupu dazu atspalvio.
man 30, bet duoda 32-33 cry.gif  cry.gif

Vadinasi, jūsų tikslas turi būti atrodyti daugiausia 25 biggrin.gif Žinokit rudų šešėlių labai daug atspalvių ir jie duoda pakankamai skirtingą rezultatą, pvz. rusvai rausvi gali pabrėžti akių nuovargį, man patys universaliausi atrodo pilkšvai rudi, dar labai gražūs sendinto aukso spalvos. Beje, o jūsų akys berods mėlynos? Jei taip, tai gal pabandykit pilkšvus šešėlius, irgi turėtų tikti. Juodas pieštukas akivaizdžiai per ryškus ir man atrodo jūs per daug akcentuojat apatinę liniją, o tas vėlgi daro akis pavargusias ir priduoda metų. Aš pieštuką rinkčiausi pilkšvą arba rusvai pilką ir apatinio voko dažyčiau kažkur trečdalį,nes dabar panašu, kad neišlaikoma proporcija, kai akys turi ,,kilti į viršų'', ta prasme, viršus pagal visas makiažo taisykles turi būti paryškintas labiau nei apačia. Skaistalai ir lūpdažis mano manymu jums turi tikti toks universalus rausvas-persikinis, šiek tiek ryškesnis nei dabar( bet ęia vėl nuo akių makiažo priklauso) . Bet mano manymu svarbiausia yra plaukai ir juos sutvarkius visa kita būtų labai lengvai pataisoma. Beje, o kokias pudras ir bronzantus naudojate ir koks jūsų odos tipas, nes iš nuotraukos atrodo, kad oda rieboka ir blogai pamaskuota. Ir bronzanto, mano manymu, jums taip pat reikia minimaliai arba gal būtų galima apseiti ir be jo . Ir dar iš savo patirties galiu pasakyti, kad man biri pudra daug labiau patinka nei presuota kompaktinė, kadangi dengiasi daug lengvesniu sluoksniu, kas vėlgi daro veidą gaivesnį ir šviežesnį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuberosa: 02 spalio 2010 - 20:03